Harçlık konusu.

Kızlarınada harçlık göndermek istemişlerdir belki, size ne?? Adamlar size karşıda iyi niyet göstermis daha ne istiyorsunuz. İyiki esinize soyleyipte kendinizi dusurmemissiniz.

Kızlar selam

Kvnin 2torunu var biri benim kız, diğer görümcemn 1,5 yaşındaki oğlu. Kv bayramdan önce dedi ki 1000 lira gönderiyorum torunuma bayramlık al. Tamam dedim. Neyse kpederde bana dün telefonunu verdi ayar yapılacakmış bende yaparken hafızasını temizledim vs. Sonra görümcemin hesabına 2bin lira göndermişler bayramlık yazmışlar. Torunları arasında ayrım yapmışlar. Belki dedim görmcem çalışmıyor ondan herhalde fazla gönderdiler. Eşime söylemedim çünkü o beni suçlu bulur her koşulda. Kendisiyle muhatap olmakta istemiyorum. Neyse sizce normal mi? İsteyen istediği parayı verir tabi ki. Ama torunlar arasında ayrım olmamalı bence
Belki kızıyla torunu için bir para göndermişlerdir.

bunda ne var ki?
Benim annemde abimin çocuguna daha fazla kızıma daha az gönderdi çünkü, kızıma daha öncesinde başka şeyler için para harcamıştı hak geçmesin diyerek yiğenime fazla gönderdi.
hiç kizima harcamamış olsa bile banamı soracaktı kime ne kadar yollayacağını belki daha çok ihtiyaçları olduğunu düşündü veya canı öyle istedi bu ayrımcılık değil.

Kızlar selam

Kvnin 2torunu var biri benim kız, diğer görümcemn 1,5 yaşındaki oğlu. Kv bayramdan önce dedi ki 1000 lira gönderiyorum torunuma bayramlık al. Tamam dedim. Neyse kpederde bana dün telefonunu verdi ayar yapılacakmış bende yaparken hafızasını temizledim vs. Sonra görümcemin hesabına 2bin lira göndermişler bayramlık yazmışlar. Torunları arasında ayrım yapmışlar. Belki dedim görmcem çalışmıyor ondan herhalde fazla gönderdiler. Eşime söylemedim çünkü o beni suçlu bulur her koşulda. Kendisiyle muhatap olmakta istemiyorum. Neyse sizce normal mi? İsteyen istediği parayı verir tabi ki. Ama torunlar arasında ayrım olmamalı bence
Yok artık ya ...anne çalışmıyor diye böyle yapmışlardır.Karistirmayin insanların telefonunu.üc kuruş paranin da peşine düşmeyin

Calismiyor diye kendisne bisey alsin diye fazla gondermislerdir sizde fesat dusuncelere kapilmayin esinizede soylemeyin tabiki bin liranin derdinemi dustunuz torun ayrimi falan degil bu yani aranmayin

Kızlar selam

Eşinizin sizi niye hep haksız bulduğu ortada, çünkü şeytani bir düşünce yapınız var.

Eşimin anneannesi diğer torunlarına harçlık verdi yanımızda, bizim minige vermedi, lafını bile edip, eşimi mahcup etmek istemedim. Çokta tin. Hiç umursamadım bile. Siz olsanız demek ki ortalığı ayagi kaldirirdiniz.

X