Hanimlar lutfen bi akil verin iyimi yapiyorum

ay neyse yorulamicam, bence de barisin.
Bu tipler kimsenin basina bela olmasin gidip, birbirinizi yiyin durun en iyisi.

Çocuğunuz da umarım en az hasari alir ve belirli bir yaşta hemen kendi duzenini kurar.
Ya bazıları sanırım o evdeki huzursuzluğu özlüyor.
Ezilmeyi, dayak yemeyi.
Adamın ona köpek gibi davranmasını.
Ne diyeyim demek ki seviyor.
Başarılar

Ya bazıları sanırım o evdeki huzursuzluğu özlüyor.
Ezilmeyi, dayak yemeyi.
Adamın ona köpek gibi davranmasını.
Ne diyeyim demek ki seviyor.
Başarılar
Bilemiyorum bacim ya, erkeksiz yasayamiyorlar mi diye de düşünüyorum, hani dovse de sovse de basimda dursun mu diyorlar ne diyorlar vallahi bilmiyorum

Merabalar hanımlar eşimle önceki konularimi bilenler lutfen yorum yapsın dava açtım darp raporu aldım cekismeli olduğu icin 1 ay oldu bi ilerleme yok bu arada eşimi de evimi de eski düzenimi de deli gibi özlüyorum 3 4 defa esimle çocuğu gezdirdim yemek yedik kahve içtik güzelde zaman geçirdik narsist olduğundan eminim bu arada surwkli engelleyip engeli kaldiriyo çocuğumun herseyi o evde ben çocuğumla annemdeyim ve engelleyip kenara geciyo canı isteyince engeli kaldiriyo ben dava açtım diye beni sucluyo vs vs bende artık kayış koptu bu hafta perşembe günü görüşürüz yani öyle konuştuk ben bu hafta alip karşıma net konusucak eğer ayrilicaksak eşyalarımı alacağımı eve bi kac gun gelmemesi gerektiği i soylicem eğer barisicaksakta bi çaba vermesi gerektiğini soylicem ne diyorsunuz bu süreç beni ve bebeğime zarar veriyor.
Bu arada evdeki kozmetik esyalarimdan piling ve diğer urunlerimi kullaniyo evdeki hersey benim kendi kullanıyor sizce haklı değilmiyim barisirsamda dava be darp raporu için nasıl yardımcı olursunuz lutfen yol gösterin
Bu süreçte barışmak isteyen veya barışmaya değecek adam sizin gönlünüzü almak için elinden geleni yapar, pervane olur, pişman olur. Hâla engelleyen, suçlayan biri ile neden barışma isteği? Kısacası siz boşanmak istemiyorsunuz ve davayı blöf olsun diye açtınız sanırım ama pek işe yaramamış.

Merabalar hanımlar eşimle önceki konularimi bilenler lutfen yorum yapsın dava açtım darp raporu aldım cekismeli olduğu icin 1 ay oldu bi ilerleme yok bu arada eşimi de evimi de eski düzenimi de deli gibi özlüyorum 3 4 defa esimle çocuğu gezdirdim yemek yedik kahve içtik güzelde zaman geçirdik narsist olduğundan eminim bu arada surwkli engelleyip engeli kaldiriyo çocuğumun herseyi o evde ben çocuğumla annemdeyim ve engelleyip kenara geciyo canı isteyince engeli kaldiriyo ben dava açtım diye beni sucluyo vs vs bende artık kayış koptu bu hafta perşembe günü görüşürüz yani öyle konuştuk ben bu hafta alip karşıma net konusucak eğer ayrilicaksak eşyalarımı alacağımı eve bi kac gun gelmemesi gerektiği i soylicem eğer barisicaksakta bi çaba vermesi gerektiğini soylicem ne diyorsunuz bu süreç beni ve bebeğime zarar veriyor.
Bu arada evdeki kozmetik esyalarimdan piling ve diğer urunlerimi kullaniyo evdeki hersey benim kendi kullanıyor sizce haklı değilmiyim barisirsamda dava be darp raporu için nasıl yardımcı olursunuz lutfen yol gösterin
Bence kendinize deger veriyorsaniz bir daha sans vermeyin, cocuklarinizin hatirina anlasmali ayirmaya calisin yollarinizi, bir Kere Bu noktaya geldiyseniz, geri dönmeyin güclü olun , ileride daha Cok pisman olursunuz güclü duramazsaniz..

Bu süreçte barışmak isteyen veya barışmaya değecek adam sizin gönlünüzü almak için elinden geleni yapar, pervane olur, pişman olur. Hâla engelleyen, suçlayan biri ile neden barışma isteği? Kısacası siz boşanmak istemiyorsunuz ve davayı blöf olsun diye açtınız sanırım ama pek işe yaramamış.
Biraz öyle oldu evet inkar etmicem bende fırsat vermedim pişman olması için bu süreç beni çok üzüyor çünkü pişman olsun barışmak için çaba versin istedim ama olmadı

Hanimlar komik bisey yok ortada dalga geçebileceğiniz sadwcw normalde kullanmaz böyle şeyler şimdi kullanması değişik geldi
Adam sizi darp etmiş hiç hassasiyet göstermiyorsunuz. Bizim peeling konusu çok mu rahatsız etti sizi. Bende bu kısmı anlamıyorum

Adamin barismakla ilgili bir cabasi yok cunku mihtemelen sizin barismak icin yanip tutustugunuzdan cok emin. Darp edildiginiz bir insanla barismak istemeniz normalmi?

Adamin barismakla ilgili bir cabasi yok cunku mihtemelen sizin barismak icin yanip tutustugunuzdan cok emin. Darp edildiginiz bir insanla barismak istemeniz normalmi?
Kendimi çektim merak etmeyin artık bi duruş sergiliyorum bu hafta da net bi şekilde konuşup eşyalarımı alicam hiç merak etmeyin fazlasıyla yaptim herseyi

Döver sizi dayak yersiniz bir an önce yolunuza bakın terapi olmazki dayağa öfke kontrolü öyle birşey değil üzgünüm yani kendinizi korumak için yakın dövüş eğitimi almanızı önermek daha mantıklı ilk anda eski haline döner bu kişi ....sizin için umut dolu bir yorumum yok bir yeriniz kalıcı sakat kalacağına bana kuzmaniza razıyım böyle yazıyorum

Benim 1 yaşında bebeğim var o yüzden yapılabilecek en doğru şeyi yapmaya çalışıyorum çift terapisti vs daha sağlıklı olucak bizim için
Konunuzu okudum. Seçim sizin tabiki. Şuanki sıkıntı baba evine sığamamaktan ve yuvanız bildiğiniz eve alışmanızdan kaynaklanıyor. Özleminiz buna aslında bence. Kocanıza değil. Kocanız babasından çocuğu ayırdın vs diye duygu sömürüsü de yapabilir onun konuşmalarını ciddiye almayın narsist belirtileri varsa. Şuan maddi durumunuz elvermiyor belki yeni bir hayata. Korkunuz, geri dönüş isteğiniz ondan. Ama o eve eş olarak dönmek yerine eşyalarınızı alın bir an önce, çalışın ve çocuğunuzun ve kendinizin geleceğini kurtarmaya bakın. Eşinizde bir ışık yok anlatılana göre. Kendinizi yuva yıkan olarak nitelemeyin. Suçluluk duygusu geri dönme isteğinize sebep belkide. İnsanlar değişmez. İnsan kendini değiştirir.

Bir gitmissin adam boşa gitmesin diye senin rimelle ruju sürüyor 🥲 ha döven uslanmaz ama siz kendinize layık goruyorsaniz bir ateşli geceye bakar barisman 🥰 kaç gün sonra dayak yersin Allah buyuk. Bu arada bebeği annenlere bırak da zavallı çocuk sizde perişan olmasın.

X