Hanimlar lutfen bi akil verin iyimi yapiyorum

Canınız dayak çektiyse vurun kendinizi duvardan duvara
Ha yok tek başıma tadı olmuyor çocuğum da dayak yesin babasından hayatının içine edeyim diyorsanız hemen dönün
Ne kadar ağır yorum bunlar ya hanımlar sizden destek bekledim yaptığınız yorumlar karşı tarafı üzüp anlatabilir yorum yazarken bunları düşünün olur mu
Çocuğumu lutfen alet etmeyin konulara ben size başka bisey sordum

Tesekkur ederim yorumunuz için şuan için en sağlıklı yol çift terapisti gibi görünüyor eşimle çocuğumla bi düzen kurdum ben ve çok çaba verdim inanın ailem hep destek arkamdalar ama çocuğum baba sevgisiyle büyüsün istiyorum çocuğuyla ilgili normalde toparlarız diye düşünüyorum dua edin bize olur mu🙏
Canı sıkılınca engeli basan herif çocuk sevgisiyle yanıp tutuşuyor zaten
Siz engelliyken çocuğunun başına birşey gelir diye aklına bile gelmiyor
Ruh hastası karısını döven psikolojik şiddet uygulayan kendini affettirmek için pişmanlık adına tek nefes almayan herif çocuğu için ideal baba olacak zaten dimi

Ne kadar ağır yorum bunlar ya hanımlar sizden destek bekledim yaptığınız yorumlar karşı tarafı üzüp anlatabilir yorum yazarken bunları düşünün olur mu
Çocuğumu lutfen alet etmeyin konulara ben size başka bisey sordum
Çocuğunuzu bir zahmet aklınıza getirin
Size koca çoook o herife de kadın çoooook, ikiniz bir olup o çocuğun hayatını mahvedemezsiniz
Yediğiniz dayak gördüğünüz psikolojik şiddet çok mu hafif geldi size de buna ağır diyorsunuz
Neyinizi destekleyecez, hemen barış da bir dahakine canından ol biz arkandayız mı diyelim

Tesekkur ederim yorumunuz için şuan için en sağlıklı yol çift terapisti gibi görünüyor eşimle çocuğumla bi düzen kurdum ben ve çok çaba verdim inanın ailem hep destek arkamdalar ama çocuğum baba sevgisiyle büyüsün istiyorum çocuğuyla ilgili normalde toparlarız diye düşünüyorum dua edin bize olur mu🙏
Cocugu ile ilgili olan adam karısını dövmez zaten.
Siz kocasız kalmak istemiyorsunuz dürüst olun kafi.

Evinizden huzur eksik olmasın, huzur vermeyecekler evinizden ırak olsun.

Adam size sevgi ve saygı göstermiyorsa çocuğa da göstereceğini sanmıyorum. Size ne yapıyorsa aynısını yaşayacak çocuğunuz. Şiddete şahit oldukça o da o şiddeti benimseyecek, belki şiddete uğramış gibi beyninde kimyasal değişimler de olacak. Çocuğunuz kız ise babası gibi birini eş olarak seçecek, erkek ise de babasından gördüğünü size ve eşine yapacak. Boşanınca da babalığı bitmeyecek ya. Çocuk için devam edeyim demeyin. Çocukla değil, sadece sizden boşanacak sonuçta.

Çocuğunuzu bir zahmet aklınıza getirin
Size koca çoook o herife de kadın çoooook, ikiniz bir olup o çocuğun hayatını mahvedemezsiniz
Yediğiniz dayak gördüğünüz psikolojik şiddet çok mu hafif geldi size de buna ağır diyorsunuz
Neyinizi destekleyecez, hemen barış da bir dahakine canından ol biz arkandayız mı diyelim
Cok haklısınız bende yorum yaparken sızım gibi düşünüp yorum yapardım kadin kadının her zman arkasında olmalı tesekkur ederim yorumunuz icin

Davayı al diye iyi davranıp sonra daha beter olabilir eğer narsistse dikkat et.
Sorun şu ki iyi davranmiyo aksine kötü davraniyo sen dava açtım darp raporu aldın sen ayrılmak istedin diye beni sucluyor
Ve her konuşmaya çalıştığımda engelliyo beni sonra 2 güne geri aciyo ama bu hafta perşembe günü konusucam eğer düzeltme çabası yoksa eşyalarımı alacağımı soylicek

sadece adamda problem yok ki, sizi döven birini deli gibi özlüyorsanız, bir de ayrilcak misin, bariscak misin diye inisiyatifi ona bırakarak büyük bir gurursuzluk ornegiyle karsisina cikacaksaniz sizde de büyük bir sorun var demektir.

Yani ben eşimle boşanma raddesine gelsem ne yapayım peelingi şeyine kına yaksa umrumda olmaz 🤦‍♀️ ama demek ki konu sahibi pilingine ön3em veriyor. Sonuçta ölü derileri atmak kolay değil 😃
Hanimlar komik bisey yok ortada dalga geçebileceğiniz sadwcw normalde kullanmaz böyle şeyler şimdi kullanması değişik geldi

Ben anlamadım. Eşiniz sizden özür dileyip yeni başlangıç için bir fırsat istiyor mu yoksa tüm bunlar kendi kafanızda kurduğunuz senaryolar mı? Eşinizin gerçekten sıfırdan başlayıp huzurlu bir yuva gibi bir gayesi yoksa bu konu ve yazılanlar sadece zaman kaybı çünkü. Barışırsanız da bir daha aynı sebepten dava açamazsınız. Çocuğunuzu düşünüyorsunuz anlıyorum ama şiddet az buz bir travma değil. Pişman olan bir adam da yok gördüğüm kadarıyla.

sadece adamda problem yok ki, sizi döven birini deli gibi özlüyorsanız, bir de ayrilcak misin, bariscak misin diye inisiyatifi ona bırakarak büyük bir gurursuzluk ornegiyle karsisina cikacaksaniz sizde de büyük bir sorun var demektir.
Benim 1 yaşında bebeğim var o yüzden yapılabilecek en doğru şeyi yapmaya çalışıyorum çift terapisti vs daha sağlıklı olucak bizim için

Sorun şu ki iyi davranmiyo aksine kötü davraniyo sen dava açtım darp raporu aldın sen ayrılmak istedin diye beni sucluyor
Ve her konuşmaya çalıştığımda engelliyo beni sonra 2 güne geri aciyo ama bu hafta perşembe günü konusucam eğer düzeltme çabası yoksa eşyalarımı alacağımı soylicek
Yahu ne düzelmesi hanımefendi ?
Bakın şuraya açtığınız konulara kaç kere konu acmissiniz bu adam üzerine, düzelen ne var ?
Yetmemiş bir de sizi dövmüş.
Utanmasa dayak yedigin için benden özür dile dileyecek.
Adam öyle akıllı ki konusmayi yaptığında tamam diyecek ve bütün davada kullanacağın deliller affettigin için bir daha koz olarak kalmayacak elinde.
Neyin düzelmesi ya ?
Kapında köpek olan bir adam bile yok.
Hala seni engelleyip suçlayan bir adama sihirli değnek mi değecek de düzeleceğine inanıyorsun.
Ay ama yeter ya.

Benim 1 yaşında bebeğim var o yüzden yapılabilecek en doğru şeyi yapmaya çalışıyorum çift terapisti vs daha sağlıklı olucak bizim için
bebeğiniz olduğu icin dogru olanı yapmak zorundasınız evet, yanlış yapiyorsunuz suan.

saniyor musunuz ki o bebe sizin gibi ebeveynlerle sağlıklı ve mutlu bir sekilde buyuyecek?

çocukluğundan itibaren derin yaralar acacaksiniz, birbirini sevmeyen ve hep kavga halinde olan, babasinin annesini dövdüğü bir ortamda büyüyecek.

Evet narsistler böylede davranır ama çok korkuları olursa mesela darp yüzünden işini kaybetme ihtimali vs o zaman iyi numarasi yapabilir .... Orası seninde evin senin eşyaların değil mi evde olmadığını bildiğin bır zaman gidip bütün eşyalarını yuklet gitsin yoksa çökebilir bütün eşyalarına ... tanıdığım bir narsist böyle yaptı kendi çocuğunun yatağını bile vermedi.

Adamin beynine oksijen gitmiyor herhalde.
Darp ettigi icin rapor aldiniz. Darp etmeseydi o zaman. Simirliyse defolup gitseydi. Adama bak ya bide uste cikiyo. Bi carpcan bide yer carpcak

Adam sana çift terapisti bile önermenis, beni affet diye bir çabası bile yok ama serpil oturmuş adamı ikna etme peşinde:)

X