HANGİ ÜYE HANGİ ÜNLÜYE BENZİYOR YADA KAFANIZDA OLUŞTURDUĞU PROFİL NEDİR?

Bilmiyorum ben daha bebeğim forumda.Ama @yenGEnC in hatirlatmasiyla bir yorum okudum geçen, bilmiyordum. Hala ara ara aklima geliyor guluyorum."İnşallah seninde annenin dötünü açarlar diye."Hasta gibiyim aklıma geldikçe gülüyorum 🤣🤣🤣
He ya pamuka dedi onu sgsjdkd

Ya siz şeyi mi diyosunuz bi kadın vardı kadınsa tabi,sevgilimden hamile kaldım demişti,bebeği aldırcam demişti sonra aldırmaktan vazgeçmişti,beğendiği bebek eşyaları falan atıyordu buraya sonra yalan çıkmıştı her şey. O değil dimi?

Ya siz şeyi mi diyosunuz bi kadın vardı kadınsa tabi,sevgilimden hamile kaldım demişti,bebeği aldırcam demişti sonra aldırmaktan vazgeçmişti,beğendiği bebek eşyaları falan atıyordu buraya sonra yalan çıkmıştı her şey. O değil dimi?
Yok o da değil bu ya 😒

Yok, bu ikiz doğurdu. Nick değiştirince rüyamda şöyle isim gördüm rüyamda böyle ak saçlı nine gördüm diye yazmıştı bir ara da dalga geçmiştim farketmeyip ciddiye almıştı. 😢

Evet tamamen geyik amaçlı açılmıştır.Eskiden böyle bir konu vardı.Üyeler için kafanızda canlandırdığınız portre nedir?Kim kime benziyor.Ünlüye benzetmek şart değildir.Çok abartı yapmadan buyrun.:süslü::süslü:

Not :Resim paylaşıp öyle yorum yapın.:KK70::KK70:
Kendi kendimizi benzetebiliyor muyuz?🫠😅

O zaman tabiki Marla👻
Screenshot_20230323_025846_Chrome.jpg

X