Anket Hangi Marka Saat Takıyorsunuz? :)

Hangi marka?

• Seiko

OY: 7 3,0%
  • Dkny

OY: 9 3,9%
  • Diesel

OY: 10 4,3%
  • Fossil

OY: 16 7,0%
  • Armani

OY: 4 1,7%
  • Citizen

OY: 7 3,0%
  • Guess

OY: 28 12,2%
  • D&G

OY: 6 2,6%
  • Swatch

OY: 66 28,7%
  • Diğer..

OY: 77 33,5%

• Ankete Katılan
    230
guess takıyorum ben çok seviyorum çok zengin olsam her modelini alırım hepsi çok güzel laelaelaelaelae

swatch saatim war eski sewgilimin hediyesi onu takmıoru artık ama adı üstünde eski sewgili hediyesi naniknanik oscar aldım en son hemde fiyatı çok uygundu şu an onu takıorum çok memnunum.ama gözüm calvin klein in bi modeli wardı onda kaldı inş sınfıımı geçerimde onu da aldırırırım:)

Feneriumm sositososito :roflol:
sevgiLimin doğumgünü hediyesi idi :teytey:
yoğun bi muhabbet üzerine doğumgünüm geLince hoş değişik bi süprüss oLdu benim içindee :sm_cool:

herşeyimin geçen sene doğum günümde hediye ettiği saat tommy hilfiger

swatch kullanıyorum ama canım isteyince takıyorum sınav varsa pek takmam saat

Tommy Hilfiliger ...Okunuşunu öğrenene kadar bayağı acı çektim Tomi hayfiliger :KK9:

Tommy Hilfiliger ...Okunuşunu öğrenene kadar bayağı acı çektim Tomi hayfiliger :KK9:

ben de bundan alacaktım, sonra saatçideki çalışan onların işi saat değil dedi kandırdı beni

$Tommy Hilfiger TH1780771.jpg Tommy Hilfiger TH1780771

buydu saat, aklımda mı kalmış ne :KK61:

her ne kadar erkek markası olsa da annemden kalan bir seikom var hala onu kullanıyorum

Tomi hayfalgır gerçekten saat değil parfimle uğraşsa daha mı iyi olur yoğısa ben mi sakarım? Camı çizik çizik oldu ya...ne iş...Fotosunu ekliycem...:KK1:

2155.jpg
Bu saatin aynı modelinin tamamen metalik olanınını düşünün...İşte öyle bir şey..Hani eski bir resme bakarken hani yılları sayarda insan işte öyle bir şey.. :KK69:

Atlı karınca dönüyor dönüyor cevaplar yavaş gidiyor gidiyor ama ben takmıyorum neden biliyorum başka işleri de hallediyorum bu arada!Hadi bakalım başla yeniden aç sayfayı beyaz karala karala dur yırt at yeniden yaz o da olmaz mı dersin ki o hiççç belli olmaz..Şarkılardan bir demet..

Son düzenleme:
$CIMG1195.jpg buara bu saatimle takılıyorum güzel ben seviyorum yani:KK16:

Son düzenleme:
foto yok ama şu aralar mexx marka unisex bi saatim var onu kullanıyorum takmadıgm 2 tane daha saatim var onların markasıda Nafnaf vd Tommy yarın resim çekip koyarım kızlar:KK3:

..................Guess...........:KK31:

Saat kullanmayı sevmem ama 2 tane saatim var..
DKNY ve Mexx ikisi de eşimin hediyesi ..:KK69:

X