Anket Hangi Marka Saat Takıyorsunuz? :)

Hangi marka?

• Seiko

OY: 7 3,0%
  • Dkny

OY: 9 3,9%
  • Diesel

OY: 10 4,3%
  • Fossil

OY: 16 7,0%
  • Armani

OY: 4 1,7%
  • Citizen

OY: 7 3,0%
  • Guess

OY: 28 12,2%
  • D&G

OY: 6 2,6%
  • Swatch

OY: 66 28,7%
  • Diğer..

OY: 77 33,5%

• Ankete Katılan
    230
benim saatimde bvlgarı çok şık bir saat eşim kendine bir tanede bana almştı
alyansım ve kolyemde bvlgarı takım yaptımyani yerimseniben

Ben çin pazarından, 5 liraya çeşit çeşit aldım:dilcikar:, taşlısı taşsızı, incesi kalını :1rolleyes:kullanıyorum herkese tavsiye ederim:1rolleyes:. Benim gibi malının kıyymetini bilmeyenleri bunlar paklar :roflol:

Swatch ve Tissot kullaniyorum... (Tissot 'u tavsiye ederim cizilmiyor hiçbir zaman uzeri de camida...)

saat takıntım vardır bütün saatlerimde guees tir saymadım ama sanırım 9-10 tane var :)

momentus canım çok memnunum kesin 7 senesi vardır maşallah tık yok hele benim gibi savruk canavara dayanıyor kolumdan hiç çıkarmam çünkü bana dayanabilen bir tek bu saatim oldu pilini bile koklayarak kullanıyor valla:eek:

big_picture.asp

ben bu saati takıyorum ve guess saatlerine bayılıyorum şakkıdı

bvlgari takiyorum...hediye.......yoksa o kadar para vermem saate...

Diesel kullanıyorum
seviyorum ama spor ya biraz daha klasik bişey daha isterim

Saat koleksiyon olan biriyim ve biçoğu daniel klein.modelleri çok güzel ve kullanışlı.biras pahalı ama tavsiye ediorum..a.s

cortebert kullanıyorum..
arada ucuz emitasyon onlardan da takıyorum ...

cep telefonum oldugundan beri yok saatim, en son ne markaydi..markamiydi onu bile hatirlamiyorumki

lacoste
ve danıel kleın
tabı cakmaları nerde bende gercegını alacak para
:roflol:

Guess,
Kocamın hediyesi.....

Seiko,
Annemin hediyesi,

Tissot,
Ben aldım,

Gördüğünüz gibi saat meraklısıyım, bayılırım..

genelde bendede swatch kullanıyorum hatta doğum günümde eşim yeni bir tane hediye aldııııı......

Benim şansım zaten hep saatlerden yanadır öyle bir dönem oldu ki saat krallığına döndüm resmen.:bbo:
.Babam saat hastasıdır markaya kaliteye çok önem verir ve son derece zevklidir:asigim:;başarılarımızın karşılıığı bazen de içinden gelerek sürpriz maksadıyla hep bize saat alırdı;:smiley-cool:en son romanson hediye etmişti...Eşimle takım almış ize;nişanımızda ..Sevgilim de (şimdi eşim olan şahıs) Swatch almıştı :icecream:tanıştığımızda;kayınvalidemlerde nişanlıyken Seiko almışlardı bayram hediyesi..Amcam da üniversiteyi bitirdiğimde ellese almıştıgamyoncuiremsu..Kendım de ışıltılı cancanlı saat hastasıyımdıree ben de alıyordum..En son da ANNECİĞİM anneler gününde Pembe taşlı Dkny aldı.a.s..Canım benım çok duygulanmıştımsenağlama çünkü ilk anneler günümdü..Ben o saatlerin bir kısmını hediye ettim günah yani yata yata büyüsünler mi:kahve:..Şuanda da fazla takamıyorum bebişimi rahatsız eder diye..:nazar:
EN FAVORI SAATİNİZ HANgisi? resım eklersek daha hoş olr bence..

X