Hamileyimmmmmmmmmm

zelis35 asilama yapildigi gun yikamali sperm sayimi kac cikti sizde?kac milyon sperm enjekte ettiler sana yani?sorun sadece sendemiydi?CEVAPLARSAN SEVINIRIM

aşılaması tutan arkadaşlar aşılamanız adetinizin kaçıncı günü yapıldı benim 18. günü yapılmıştı tutmadı bu ay tekrar deniyecez dr yumurtaları çabuk geliştirmek için dozu yükselticek acaba geç yapıldığı için mi tutmadıki cevap verirseniz sevinirim

ayy canım benım rabbım hayırlısıyla kucagına almayı nasıp eder ınsallah :asigim:
darısı bızlerın basına:teytey::teytey::teytey::teytey:

aşılaması tutan arkadaşlar aşılamanız adetinizin kaçıncı günü yapıldı benim 18. günü yapılmıştı tutmadı bu ay tekrar deniyecez dr yumurtaları çabuk geliştirmek için dozu yükselticek acaba geç yapıldığı için mi tutmadıki cevap verirseniz sevinirim

canım benim.
sen nerde, kime aşılama yaptırdın
senin eşindeydi galiba sorun değilmi
sende benim dediğim doktoda göndersene eşini
bizimki oraya gidecek

Tebrik ederim arkadaşım. Allah tamamına erdirsin inşallah. Rabbim, bana ve isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın. AMİN.

Canım gözün aydın,Allah tamamına erdirsin.Bebeğini sağlıklı sıhatli kucagına almaya nasip etsin

allah tamamina erdirsin,
böyle haberler almak olmayanlari cok ama cok motive ediyor. insallah hepimiz bi gün böyle güzel haberler veririz.

inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebişini

evet zeros arkadaşın da dediği gibi tedavi olup hamile kalanlar bize güç veriyor morel oluyor

tebrik ediyorum

darısı hepimizin başına

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN DUALARINIZI EKSİK ETMEDİNİZ HAMILEYMISIM :uhm: KAFAM KARISTI NE YAPACAGIMI SASIRDIM ALLAHIM HERKESE NASIP ET YA RABBIM OPUYORUM HEPINIZI:1hug::nazar:

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin amanda aman teyze oluyoruz yani :teytey::sm_cool::dance:

zelis35 asilama yapildigi gun yikamali sperm sayimi kac cikti sizde?kac milyon sperm enjekte ettiler sana yani?sorun sadece sendemiydi?CEVAPLARSAN SEVINIRIM

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM BEN SİZE EN BAŞTAN ANLATAYIM BENİM ADET GÖREMEME SORUNUM VARDI VE BU YÜZDEN YUMURTALIKLARIMDA GELİŞME OLMUYORDU ADETİMİN 3.GUNU DOKTORA GITTIK VE 12 GUN IGNE VE ILAC KULLANILIP YUMURTA HAZIR HALE GETIRILDI VE 13.GUNU ASILAMA YAPILDI YIKANMIS SPERM SAYISI 17 MİLYONDU ZATEN BUNUN 5 MİLYONU YETİYOR YANİ 5 MİLYON YOLLANDI 16 GÜN SONRA KAN ÖLÇÜMÜM YAPILDI VE HAMİLE ÇIKTIM İNANAIN BEN HALA İNANAMIYORUM ALLAH HEPİNİZE BU DUYGUYU YAŞATIR İNŞALLAH HEPİNİZ İÇİN DUA EDİYORUM AMA SEÇTİĞİNİZ DOKTORDA ÇOK ÖNEMLİ ÖZEL UZAMNLARA YAPTIRIN MESELA BEN TÜP BEBEK MERKEZİNDE YAPTIRDIM VE ANESTEZİYLE İSTEDİM ÇÜNKİ BEN MUAYENEDEN BİLE RAHATSIZ OLAN BİRİYİM EN AZINDAN DEDİM Kİ ANESTEZİYLE YAPILIRSA DAHA VERİMLİ OLABİR HEMDE BEN HİSSETMEM NE OLUR DOKTORUN VERDİĞİ İLAÇ VEYA İGNELERİ HİÇ İHMAL ETMEYİN SEVGİLERİMLE...

allah tamamına erdirsin insallah seninle .Aynı duyguları bende yasıyorum.bugun hamile oldugumu ögrendim.Ögrendigimden beride aglıyorum sevinçten hiç umudum yoktu ama allahıma şükürler olsun güzel haberi aldım.Allah herkese bu duyguyu nasip etsin.Anlatılamaz:teytey:senağlama:1shok:kafamçokkarıştı:sm_cool:

hadı bakalım cooook sevındım adına bızlerede dua et buarada bende ızmırlıyım hangı merkeze gıdıyodun

X