Hamileyimmmmmmmmmm

zelis35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
10
0
48
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN DUALARINIZI EKSİK ETMEDİNİZ HAMILEYMISIM :uhm: KAFAM KARISTI NE YAPACAGIMI SASIRDIM ALLAHIM HERKESE NASIP ET YA RABBIM OPUYORUM HEPINIZI:1hug::nazar:

çok Sevindim Canim Gözün Aydin.... Inşallah Yaşadiğin Sevinci Bizler De Yaşayalim

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN DUALARINIZI EKSİK ETMEDİNİZ HAMILEYMISIM :uhm: KAFAM KARISTI NE YAPACAGIMI SASIRDIM ALLAHIM HERKESE NASIP ET YA RABBIM OPUYORUM HEPINIZI:1hug::nazar:

çooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk sevindim tatlım allah tamamına erdirsin bende çarşamba günü ilk testimi yaptıracağım banada dua edermisiniz:1hug:

hayırlı olsun tatlım çok sevindim bende allah kısmet ederse çarşamba günü ilk testimi yaptıracağım banada dua edermisin:1hug:

Allahim Yüce Rabbim Herkese Tattirsin Bu Sevinci Cok Sukur Rabbim Hakkinizi Helal Edin Dostlarim

Allahim Yüce Rabbim Herkese Tattirsin Bu Sevinci Cok Sukur Rabbim Hakkinizi Helal Edin Dostlarim

tatlım herhangi bir belirti varmıydı çok heyecanlısın biliyorum ama yaza bilirmisin birde tekrar test yaptıracakmısın 2 gün sonra yaza bilirmisin Şeniz

ayy çok sevindim ablacım yaa :1hug:
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :asigim:

Arkadaslar Iki Hafta Once Asilama Yapildi 15 Inde Belli Olcak Dediler Bu Donemde Son Bir Kacgunde Kasiklarima Kismen Zaman Zaman Krap Girdi Goguslerde Aci Hassasiyet Ve Sisme Oldu Karnim Sisiyor Bunun Gibi Belirtiler Olcum Degerlerimi Bilmiyorum Cunku Telle Ogrendim Sonucu Cuma Gunu Tekrar Olcum Yapilacakmis Simdilik Hepsi Bu Umarim Yardimci Olurum Bende Sevgiler

Arkadaslar Iki Hafta Once Asilama Yapildi 15 Inde Belli Olcak Dediler Bu Donemde Son Bir Kacgunde Kasiklarima Kismen Zaman Zaman Krap Girdi Goguslerde Aci Hassasiyet Ve Sisme Oldu Karnim Sisiyor Bunun Gibi Belirtiler Olcum Degerlerimi Bilmiyorum Cunku Telle Ogrendim Sonucu Cuma Gunu Tekrar Olcum Yapilacakmis Simdilik Hepsi Bu Umarim Yardimci Olurum Bende Sevgiler
çok yardımcı oldun sağol hadi hayırlısı tatlım inan bu haber bana ve benimgibilere süper moral oldu yuvandaa bebişinle sana mutluluklar:1hug::nazar:a.s.

sevgili şekerlik,
seni de tebrik ediyorum, allah tamamına erdirsin, sen kendin mi test yapmıştın yoksa kan tahlili mi ?

gözün aydın canm allah tamamını erdinsin ne güzel ya bayaa bi güzel haberler aldık herkesin yüzü gülüyo :dance:allahım bizimde yüzümüzü güldürür inş en kısa zamandasenağlama

X