Hamileyimmmmmmmmmm

bende ilk asılamamı yaptırdım ve tuttu zeliş.bende cok umutsuzdum rabbim yüzüme güldü.ben cok korkuyorum düşme riski cok fazla birde ilk tutanlar düşürmüşler ,hep senin bu konuda bilgin varsa benimle paylasırmısın zeliş.inslh korkularım yersizdir.cok sevindim adına tebrik ederim canım.a.s.:nazar:a.s.:nazar:

zelis35 asilama yapildigi gun yikamali sperm sayimi kac cikti sizde?kac milyon sperm enjekte ettiler sana yani?sorun sadece sendemiydi?CEVAPLARSAN SEVINIRIM

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM BEN SİZE EN BAŞTAN ANLATAYIM BENİM ADET GÖREMEME SORUNUM VARDI VE BU YÜZDEN YUMURTALIKLARIMDA GELİŞME OLMUYORDU ADETİMİN 3.GUNU DOKTORA GITTIK VE 12 GUN IGNE VE ILAC KULLANILIP YUMURTA HAZIR HALE GETIRILDI VE 13.GUNU ASILAMA YAPILDI YIKANMIS SPERM SAYISI 17 MİLYONDU ZATEN BUNUN 5 MİLYONU YETİYOR YANİ 5 MİLYON YOLLANDI 16 GÜN SONRA KAN ÖLÇÜMÜM YAPILDI VE HAMİLE ÇIKTIM İNANAIN BEN HALA İNANAMIYORUM ALLAH HEPİNİZE BU DUYGUYU YAŞATIR İNŞALLAH HEPİNİZ İÇİN DUA EDİYORUM AMA SEÇTİĞİNİZ DOKTORDA ÇOK ÖNEMLİ ÖZEL UZAMNLARA YAPTIRIN MESELA BEN TÜP BEBEK MERKEZİNDE YAPTIRDIM VE ANESTEZİYLE İSTEDİM ÇÜNKİ BEN MUAYENEDEN BİLE RAHATSIZ OLAN BİRİYİM EN AZINDAN DEDİM Kİ ANESTEZİYLE YAPILIRSA DAHA VERİMLİ OLABİR HEMDE BEN HİSSETMEM NE OLUR DOKTORUN VERDİĞİ İLAÇ VEYA İGNELERİ HİÇ İHMAL ETMEYİN SEVGİLERİMLE...

CANIMMMM YA SANA BİŞEY SORACAM AMA LÜTFEN BANADA YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM BENDE ADET OLAMIYORUM VE BUYÜZDEN BENİMDE YUMURTALIKLARIMDA GELİŞME OLMUYOR AMA BEN DÖRT DEFA AŞILAMA YAPTIRDIM BİR DEFADA TÜP BEBEK YAPTIRDIM AMA OLMADI CANIM YAAA SEN HANGİ DOKTORA GİTTİN VE SANA NELER SÖYLEDİLER BENİDE BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM ÇÜNKÜ SORUNUMUZ AYNI GALİBA LÜTFEN CANIM HANGİ DOKTORA GİTTİN AYRICA ALLAH KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN CANIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN ÖPÜYORUM SENİ BANADA DUA ET CANIM:emir_bebek:senağlama

canım benim gözün aydın senin adına çok sevindim.rabbim sağlıkla ve hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin.bizim içinde dua et bizde bu güzel duyguyu yaşayalım canım.allaha emanet ol.

Bendede aynı sorun var 4 ay öncesine kadar korunuyorduk hapı bıraktım 4 ay daha korunduk 1 ay adetimi normal tarihte gördüm sonra 2 kere farlutal kullanarak, bayram günüde 12 gün gecikerek oldum. Doktor polikistik over dedi ama hormonların hepsi normal. Şimdi 15. gün farlutal başladım adetler düzene girsin diye. 2 ay sonra kolomifene başlıycaz ben şimdi istemedim çünkü bitirme tezim falan çok stresliyim zaten bakalım Allah hepimizin yüzüne güler inşallah...

zeliiiiiiiiiiişşşşşşşşşş nerelerdesin canım neden bizlere yardımcı olmuyosun ama bak biz senden bişeyler bekliyoruz bizi bırakma canım

arkadaşlar inanın çok samimiyim özür dilerim ilgilenemedim bir süredir

doktorumun adını sormuşsunuz gittiğim hastane ÖZEL EGE TÜP BEBEK MERKEZİ
Doktorumun adı ERDAL AKTAN inanın alanının en iyilerinden biri tavsiye edrim düşürmekten bende çok korkuyorum ama en büyük faktör moral bu döneme hazırlık yaparkende hamileykende moral çok önemli hepimizin ailevi maddi manevi bir sürü sıkıntıları var bide bu piskolojiyi normal doğum yapabilenlerin anlaması inanın çok güç ama burda hepimiz bir aileyiz her ne olursa olsun stres yapmayın kendi kendinize diyinki; BEBEĞİM GELİYOR VEYA GELİCEK BEN ARTIK ÇOK İYİYİM inanın bu basit sözcükler ve dualar o kadar işe yarıyorki bir sorunuz olursa inşallah yine yardımcı olmaya çalışacağım yüce rabbim hepimizin yardımcısı olsun kimseye aldırmayın siz önce kendinizi sevin kendinizi yaşayın sevgilerimle...a.s.

zeliiiiiiiiiiişşşşşşşşşş nerelerdesin canım neden bizlere yardımcı olmuyosun ama bak biz senden bişeyler bekliyoruz bizi bırakma canım

seni üzmüşüm galiba çok özür dilerim çalışıyorum hem iş yogunlugu hemde kafamın yogunlu ihmal ettim üzgünüm özellikle sormak istediğin birşey var ise cevaplayabilirim elimden geldiği dilimin döndüğünce yazılarını beklıyorum.:teselli:

allah hepimize bebklerinizi sağlık ve sıhatle kuçaklarınıza almayı nasip etsin arkadaşlar yazılarınız okudum o kadra içten istiyorsunuz ki yüce rabbim dualarınız geri cevirmiyecektir. bende 8 haftalık hamileyim henüz bu fikre alışmış değilim am sizin yazılarınız okudukca kendimi daha bir anne olmaya hefesli hissediyorum tşk

canım ordamısın ya bende adet olamıyorum ilaç kullanmadan acaba sende aynımısın doktorun bu konuda neler söyledi sana canım yardımcı olursan seviniirm

Allahıma şükürler olsun bende hamileyim elimi her karnıma ttığımıda
"Allahım olmayanlarada naship et" diorum :KK70: Allah hepimizn yardımcısı olsun :KK70:

canım ordamısın ya bende adet olamıyorum ilaç kullanmadan acaba sende aynımısın doktorun bu konuda neler söyledi sana canım yardımcı olursan seviniirm

canım evet bende adet görmuyordum ılac ıcmeden ama bu bır sorun degıl zaten asılama oncesı buyutme ıgnesı yapılarak yumurtaların hazır duruma getırılıyor bu kadar kendını sıkma benım gıttıgım doktor izmir özel ege tüp bebek merkezinden erdal aktan eger doktorunu yetersız buluyor ıse tavsıye ederım sevgılerımle

çok sevindim.allahım sağlıkla kucaüınıza almayı nasip etsin.darısı başımıza.:nazar:

X