Hamilemiyim?

elicim kist fln olmamasina cok sevindim iltihap bendede vardi fitille fln gecti. bununla gecmis olsun cnm.hayirlisi bende bal corekotu tarcin bu karisima basladim ama bakalim zaten kiloyada ihtiyacim var en azindan kilo alirim bu karisimla :) bu arada aci elma yagi ne ise yariyor ben bilmiyorumda aciklarsan sekerim gorusuruz

elif2005 yorum için tşk canm yarın yapmaya karar werdm canm eğer sonuç pozitif çıkarsa haber wericem büyük bi zevle:)

kızlar şimdi aktardan aı elma yağı alıyorsunuz adetten 5 gün sonra 2şer gün arayla 2-3 defa yapıyorsunuz bunu bir pamuğa yada tampona sürüyorsunuz sonra onu iç çamaşırınıza koyuyorsunuz ve yatıyorsunuz içinizde iltahap falan ne varsa temizliyor ama ben şimdi ilaç ve fitil kullanıyorum ya onun için kullanamam bu fitil olayı bir bitsin hemen ben de alacam kızlar aman ha dikkat edin iltahapla enfeksiyonla falan uğraşmayalım bir de hepinizi öpüyorum çalışmalara devam arkadaşlar yumurtlama zamanını kaçırmayın bir de doktorum dedi ki adetten sonra 12,13,14. günler ilişki olacak aman ha kaçırmayın ovulasyon testi falan da alın bakalım hepinize bol bebişli günler inşallah bebişleriniz çifter çifter gelir

kızlar şimdi aktardan aı elma yağı alıyorsunuz adetten 5 gün sonra 2şer gün arayla 2-3 defa yapıyorsunuz bunu bir pamuğa yada tampona sürüyorsunuz sonra onu iç çamaşırınıza koyuyorsunuz ve yatıyorsunuz içinizde iltahap falan ne varsa temizliyor ama ben şimdi ilaç ve fitil kullanıyorum ya onun için kullanamam bu fitil olayı bir bitsin hemen ben de alacam kızlar aman ha dikkat edin iltahapla enfeksiyonla falan uğraşmayalım bir de hepinizi öpüyorum çalışmalara devam arkadaşlar yumurtlama zamanını kaçırmayın bir de doktorum dedi ki adetten sonra 12,13,14. günler ilişki olacak aman ha kaçırmayın ovulasyon testi falan da alın bakalım hepinize bol bebişli günler inşallah bebişleriniz çifter çifter gelir

İnşallah...Demek 12,13,14 ha kaydirigubbakcemile3 Sanırım benim bu ayda olmayacak tek günüm var sadece umarım olur.. :CüvCüv: Çünkü ailemin yanına gidicem evde olmayacam o günlerde...:eek:klava:

o tek günde millet neler yapıyor 1 tek günün varsa boşa geçirme derim canım umarm bebişin snle olur en kısa zamanda

cnm bende ioyiyim sagol gec cvp oldu ama.bende napiyim calismalara devammm :)

adetine daha varmış nasıl olsa merak etme sen olmaz.temkinli ol bundan sonra tabiki birşeyler yaşayacaksın bu sadece seni ilgilendiren bir şey ama bundan sonrası için tek şey ölçün olsun.sen bu sıkıntıları çekerken ne kadar yanındaydı?bu soruyu sor kendine şimdi.üzme kendini ve kimseye güvenme. benim okuldayken bir arkadasımın basına gelmişti ama o normal ilişki sırasında hamile kaldı ve ne yazıkki bayağı geç fark etmiş gebeliği.araları çok iyiydi bunu öğrenene dek sonra oğlan bunu o haliyle bir bıraktı canım benim dünyası karardı.normalde kürtaj için yasal süre 10 hafta ve onunki dört aylıktı aldırdı.yapayalnız kaldı yaşadığı eziyeti düşün sen onun bunlar birer ders olsun sana. sakın canım ilerde anne olacaksın mutlaka o duyguyu bir viddan azabıyla yaşamayı kimse istemez.herşeyi yaşamanın zamanı vardır mutlaka.güzel günler diliyorum sana.

arkadaşlarr adet gördüm ama şimdide 2 gün oldum bugun cok hafif geliyor hiç böyle olmazdim acaba diyorum cok kafama taktim stresdenmi böyle oldu yoksa üstüne görme dediklerimi geçen ay cok yoğun olmuştum şimdide buna kafami takiyom o olaydan sonra 60 gün geçti ama hala bir belirtide yaşamadim sizce stresten olurmu:bbo:

o tek günde millet neler yapıyor 1 tek günün varsa boşa geçirme derim canım umarm bebişin snle olur en kısa zamanda

Amin canım :Saruboceq: İnşallah isteyen herkese tez zamanda hayırlısını ve sağlıklısını verir rabbim :Saruboceq: evet o tek günü iyi değerlendirmem lazımmmm..Bakalım deniycem yinede kaydirigubbakcemile3 bide bişey sormak istiyorum...Bu ılıcalar var ya hani hamiş kalmaya yardımcı olurmu sizce ...Annem beni götürecek iyi geliyomuş demişler bakalımmmmm...Umarım iyi gelir de bebişim olur Allahım :Saruboceq:

arkadaşlar sabah kan testi yaptırdım beta hcg değerim 24743 çıktı sizce sonuç ne hamilemimiyim lütfen yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar bilen varsa yardımcı olsun 3356.00 kan değeri kaç haftalık şimdi aldım sonucu daha doktora gidemedim :uhm:

canım tabiki hamilesin değerin baya yüksek hayırlı olsun canım hemen bir doktora git

teşekkür ederim canım allah isteyen herkese nasip etsin inşallah dokyorumu aradım perşembe 10:30 a randevu verdi.Ben tabii duramadım bu arada sağlık ocağına gittim ordada idrarda bakıldı kesinleşti bakalım perşembe ultrasona giricekmiyim

uffff kızlar bu kadar yüksek değerler de ilk defa görüyorumm.. dudağım uçukladı resmennn..
hayırlı olsun ikinize de..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

yeldacinar hayirli olsun cnmm allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin ...insallah bizede nasip olurr

rakadaşlar bilmiyorum ne kadar faydalı ama ben hamile kalmadan önce sabah akşam yemeklerden sonra birer tane karanfil yedim belki onunda etkisi olmuştur bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim

X