Hamilemiyim?

selamlar Allahım bebek bekleyenlere hayırlısıyla sağ sağlim ellerine almayı nasip etsin. bebek isteyenlere de Allahım aratmadan verir inşallah.Burayı okuyarak bende tereddütler içinde kalıyorum, bir kaç ay önce adetim 3 gün geçikmeyle olmuştu. bu ayda 3 gün geçikti ama adet olmadan önce karnımda belimde ve ayaklarıma ağrılar saplanırdı bu ay hiç birinden iz yok.acaba diyorum hamilemiyim.Bi yandan çok istiyorum erken yaşta anne olayım diye (22 yaşındayım) bi yandan da daha erken 3-4 sene geçsin ,okuyorum daha yeni evliyiz borçlar harçlar var bilmiyorumm üffffffffffffffffffff

mrb lar:) Ya ben kendimi o kadarda inandırmıştım..Hemen hemen tüm belirtiler vardı... Ama değilmişim hamile falan... çok üzgünün çok... ağlamaktan başka bişey gelmiyo elimden.... Gelecek aya inşallah Allahım nasip eder banada hamiş olmayı :Saruboceq:

şimdi sen bunu kafana taktığın için olabilir test al yap bence ama san mıyorum.bizim yıllrdır yapamadığımızı iki taytla yaptıysanda bravo diyorum sana.olmaz birşey merak etme.bundan sonra dikkat et bu sana bir ders olsun.yazık bak nasıl üzülmüşsün.öpüyorum.

sabah uyanir uyanmaz koştum geldim cevabi görünce sevindim valla insan herşeyi eşiyle yaşamali bende şeytana uydum biirde ilşkimiizn ciddiyetine güvendim ama hayat bu herşey olabilir allah affettsin diyim 2ayim zehir olmuştu gerçekten cok tşk ederimşutarafagitti adetime dafa 3 gün var 28 gün olmadi inş olurum

sabah uyanir uyanmaz koştum geldim cevabi görünce sevindim valla insan herşeyi eşiyle yaşamali bende şeytana uydum biirde ilşkimiizn ciddiyetine güvendim ama hayat bu herşey olabilir allah affettsin diyim 2ayim zehir olmuştu gerçekten cok tşk ederimşutarafagitti adetime dafa 3 gün var 28 gün olmadi inş olurum

adetine daha varmış nasıl olsa merak etme sen olmaz.temkinli ol bundan sonra tabiki birşeyler yaşayacaksın bu sadece seni ilgilendiren bir şey ama bundan sonrası için tek şey ölçün olsun.sen bu sıkıntıları çekerken ne kadar yanındaydı?bu soruyu sor kendine şimdi.üzme kendini ve kimseye güvenme. benim okuldayken bir arkadasımın basına gelmişti ama o normal ilişki sırasında hamile kaldı ve ne yazıkki bayağı geç fark etmiş gebeliği.araları çok iyiydi bunu öğrenene dek sonra oğlan bunu o haliyle bir bıraktı canım benim dünyası karardı.normalde kürtaj için yasal süre 10 hafta ve onunki dört aylıktı aldırdı.yapayalnız kaldı yaşadığı eziyeti düşün sen onun bunlar birer ders olsun sana. sakın canım ilerde anne olacaksın mutlaka o duyguyu bir viddan azabıyla yaşamayı kimse istemez.herşeyi yaşamanın zamanı vardır mutlaka.güzel günler diliyorum sana.

kızlar bu arada selamlar topiği baştan sona okudum sanki kendimle konuştuğumu hissettim.insanın yalnız olmadğını bilmeside iyi bişeydir belkide iyiyki burası varda derteleşiyoruz en azıından.bu ayda tam on güllük bir gecikme oldu iki defa test yaptım negatifti.umudum yok aslında ma insan yinede düşünmeden,umutlanmadan edemiyor işte.

ins. bigun allah bizlerede nasip edicek cnm.umutsuz yasanmiyor zaten.allahim bian once o guzel duyuyu bizlere nasip etsin.insallah

mrb lar:) Ya ben kendimi o kadarda inandırmıştım..Hemen hemen tüm belirtiler vardı... Ama değilmişim hamile falan... çok üzgünün çok... ağlamaktan başka bişey gelmiyo elimden.... Gelecek aya inşallah Allahım nasip eder banada hamiş olmayı :Saruboceq:

ins. cnm gelcek aya hamis oluruz hep beraber ne diyim hayirlisi diyoruz artik. benimde 14 gun gecikmeden sonra adet oldum aglamaktan sisiti gozlelerim ama yapicak bisey yok

adetine daha varmış nasıl olsa merak etme sen olmaz.temkinli ol bundan sonra tabiki birşeyler yaşayacaksın bu sadece seni ilgilendiren bir şey ama bundan sonrası için tek şey ölçün olsun.sen bu sıkıntıları çekerken ne kadar yanındaydı?bu soruyu sor kendine şimdi.üzme kendini ve kimseye güvenme. benim okuldayken bir arkadasımın basına gelmişti ama o normal ilişki sırasında hamile kaldı ve ne yazıkki bayağı geç fark etmiş gebeliği.araları çok iyiydi bunu öğrenene dek sonra oğlan bunu o haliyle bir bıraktı canım benim dünyası karardı.normalde kürtaj için yasal süre 10 hafta ve onunki dört aylıktı aldırdı.yapayalnız kaldı yaşadığı eziyeti düşün sen onun bunlar birer ders olsun sana. sakın canım ilerde anne olacaksın mutlaka o duyguyu bir viddan azabıyla yaşamayı kimse istemez.herşeyi yaşamanın zamanı vardır mutlaka.güzel günler diliyorum sana.

cok teşekkür ederim,gerçekten içimi cok rahatlattiniz.. ilginiz için çok sağolun.Öpüyorum

ayzuncum ben bugün idar tsti yaptım tek çizgiyi gördüm yine bakallm adet olmazsam pazartsi kanda bkarız inş

burdayı kızlar denetlemedeydik giremedim aman geberiyom yorgunluktan ya önce beni merak ettiğiniz için çok tşkler gecikmeli de olsa öğlen yemeğimde gittim doktora bugün kist falan yokmuş anam iltahap varmış antibiyotik verdi fitil verdi bir de önümüzdeki ay adetin 3. günü kontrole gidecem bebiş için amannnnnnnn yoruldum be ama hepinizi çok özledimzemuszemus
marbley özeline bir not bıraktım doktorla ilgili bişey sormuşsun umarım yardımcı olabilmişimdir tavsiye ederim ben çok sevdim doktorumu sen de memnun kalırsın sanırım opuyorumnanaktan

ben geldim diye mi gittiniz kızlar gene kimse yok anam çalışmalara hız mı kattınız yoksa:eek:

kafamçokkarıştı kızlar ben hazrn 5 te adet oldum 23ünde de kahverengi leke geldi kasık ağrım da war ve kendimi çok yorgun hissediyorum hamilelik belirtileri böyle oluyomuş belki psikolojik benmki bilmiorum test yapıpta negatif sonuç almaktan çok korkuyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin hamile olma ihtimalim warmıı???

kafamçokkarıştı kızlar ben hazrn 5 te adet oldum 23ünde de kahverengi leke geldi kasık ağrım da war ve kendimi çok yorgun hissediyorum hamilelik belirtileri böyle oluyomuş belki psikolojik benmki bilmiorum test yapıpta negatif sonuç almaktan çok korkuyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin hamile olma ihtimalim warmıı???

canım belirtilerin hamilelik belirtileri ama dediğin gibi psikolojik de olabilir hem neden korkacaksın ki yap bir test için rahat etsin en azından ucunda ölüm yok ya töbe haşa zaten 5 gün geçmiş günüden varsa çıkar zaten canım bize de haber ver ama olur mu umarım hailesindir canım:CüvCüv:

saol ayzuncum hakkımızda hayırlısı olsun inş canım adet olmazsam pazartsi yaparım gene test bu sefer kanda yaparım inş neyse hayırlısı artık
elifcim seninde bişey yokmuş iltihapda geçer erkenden inş geçmiş olsun

geç.er de 1 ay da boşa geçti be canım eşimi 1 metre bile yanıma yaklaştırmıyorum şimdi korkudan ama geçecek biliyorum ilaçlarımı aldım işte başladım bilene akşama da fitilimi yaparım amaninnnnn gelsin sağlıklı bir hayat ama kızlar var ya gerçekten çok korkmuştum önemli bişey diye ama allahtan kötü bişey çıkmadı hayırlısı bakalım aman kızlar dikkat edin ayakları sıcak tutacvakmışız bu yazdıklarım doktorumun tavsiyesi
1) ayaklar sıcak tutulacak
2) soğuk suyla duş yok en kötüsü ılık suyla
3) genital bölge temiz olacak ve hergün iç çamaşırı değişecek

bir de herkes için aklımıza takılan bütün sorularımı sordum bal çörek otu tarçını ye dedi bişey yapmaz dedi maydanoz suyu önerdi iltahap falan varsa kurutuyormuş, soğan kürünü de eğer kistin olsaydı önerirdim ama sende yok içme dedi, bir de kızlar acı elma yağını sordum onu da kullan dedi aman bu ay ne bulsam yiyecem bakalım hayırlısı doktora sordum yumurtlamışmıyım diye MALESEF YUMURTLAMIŞSIN AMA YUMURTAN KAYBOLMUŞ DEDı yani zaten bu ay hiç bişey olmazdı eşim zaten yok burda bu ay da iyice sağlık sorunlarıma eğildi isabet de oldu
ama kızlar çok yorgunum ya denetleme ayağına saat 1 de eve gidiyorum vallahi geberiyorum size de yazamadım
eğer bu bilgiler işinize yarasa kullanın nasıl kullanacağıyla ilgili de size yardımcı olurum hadi bakalım bu kadar yararlı bilgiden sonra burdan hele bir hamiş haberi almayayım bak vallahi alırım oklavayı elime:eek:klava:

X