Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için Meryem ana otu (fatma ana otu)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşallah canım. Bu arada kaç tane kullandınız.
Canım, yumurtlama günlerinde kullandım ben sadece. Akşamdan 6 bardak kadar suya koydum otu. Koyarken eşimde, bende dualar okuduk. anneme söyledim bana meryem suresi okudu. ertesi akşam ilişki olmadan 40 dk önce filan eşimle birlikte 1 er bardak sudan içtik. ertesi güne hazır olması için otun üzerine iki bardak su daha koydum. bu şekilde 4 gün boyunca kullandık. Ben sonucunda düşük yaptım. kan pıhtılaşması olduğu için. bu ay tekrar deneyeceğim. Allah ım hepimize şifasını versin. Hayırlı vakitte sağlıklı evlatlarımız olur inşallah :)

Kızlar acil yardım bı ot varmış Medine'den gelen süte katılıp iciliyomus bilginiz varsa paylasirmisiniz

Bu ay bende denedim Fatma Ana Otunu.. Kuru dal parçasının yeşermesi zaten çok çok büyük mucize. Şu an adetim gecikti ve test yaptım pozitif mi bilmem ama ikinci çizgi silik bir şekilde var şu anda.. İnşallah pozitiftir. 2 yıldır evliyim. ilk yıl istememiştik. Mart ayından beri istiyoruz. Çok bi yöntem denemedim fakat kayınvalidem bu otu verdi bana. İnanarak dualar okuyarak içtik eşimle bu suyu.. Eğer bebeğim yoksa bile kuru dalların yeşermesini gördüm ya Rabbim ne büyüksün dedim tekrardan.. İnşallah hepimizin niyetleri kabul olur, İnşallah hepimize şifa olur bu su.. :dua:
Faydasını gördünüz nu

Tatlım ben şifasını gördüm. Yani Allah ım nasip etti o ay hamile kaldım fakat sonradan düşük yaptım.yumurtlama günlerimde o suyu içmeyi ihmal etmiyorum. Allah ım hepimize şifasını versin . :dua:
Merhabalar nasıl ve ne zaman kullandığınız hakkında bilgi verebilir misiniz bende bu ay denemek istiyorum sipariş verdim🙏

Merhaba canım Ben de bugün başladım bir sürahi su ya hemen hemen 6 bardak ediyor bir top attım içine geceden sabah da çıkardım, ben bir bardak Eşim bir bardak içti. Yani sen ve eşin sabah akşam birer bardak içeceğiniz şekilde tüketmeniz gerekiyor. sabaha otu içinden çıkarıp bezin üstüne koy kendi kendine kuruyor tekrar kapanıyormuş tekrar kullanabileceğimizi söylüyor kimileri Kimileri tek kullanımlık olduğunu söylüyor Ben 2 adet aldım bilmiyorum belki tekrar kullanırım atmam ama büyük ihtimalle yumurtlama gününe kadar tüketmen gerekiyor birde :KK54:
Merhabalar bende bu ay denemek istiyorum, nasil yaptiniz ne zaman başladınız detaylı bilgi verebilir misiniz 🙏

Merhabalar nasıl ve ne zaman kullandığınız hakkında bilgi verebilir misiniz bende bu ay denemek istiyorum sipariş verdim🙏
ben sadece yumurtlama günlerimde içiyorum kuzum. ovülasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyorum. 14-15.gün yumurtlamam oluyor. o yüzden 12.gün suya koyuyorum otu koyarken eşim ve ben dualar okuyoruz. aklına gelen her duayı oku bence. Meryem suresi okuyan arkadaşlarımızda var. ben onu okumadım ama anneme okuttum uzaktan. sonrasında 13.günden 17. güne kadar sabah akşam eşimle birlikte besmele çekip, kıbleye dönüp içtik. Bu ay aynı şekilde yine uygulayacağım.

Ben 2 ay kullandım hamile kalamadım bir sorunumuz yok ama herkesin bünyesi farklı tabi

Tatlım ben şifasını gördüm. Yani Allah ım nasip etti o ay hamile kaldım fakat sonradan düşük yaptım.yumurtlama günlerimde o suyu içmeyi ihmal etmiyorum. Allah ım hepimize şifasını versin . :dua:
Çok üzüldüm inşallah en kısa zamanda sana bizede isteyen herkese Allah nasip eder