Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için Meryem ana otu (fatma ana otu)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çoğu yerde surelerin okunması duaların okunması gerektiği söyleniyor kim yerde kırkbirkere Meryem Ana duası okunması gerektiğini söylüyorlar çeşit çeşit yazılar var ama ben Bildiğim bütün duaları okurum akşamdan Gerisini de Allah'a bırakırım artık Şifa verecek olan da o kısmet:KK68:
Bide bir hocadan dinledim yaşınız kadar okuyun diyor her sureyi duayı meryem suresi çok uzun bir gece de kırk bir okunması çok zor ama yaşın kadar okumaya çalış hepsini

Başlıycam canım şimdi heves yaptım sizleri görünce bu ay gecikti adetim 6 gün oluyor ama gebelik yok büyük ihtimalle çünkü testlerim negatif ilk adetten sonra başlıycam
Hayirli haberlerle verirsin insallah canım :KK68:
Adetin bitince basla ovulasyon gunune kadar ic bende bekliyorum adetimIi siparis vericem interneten baslicam aktarlarda bulamadim 🤔

Herkese merhaba öncelikle.
Meryem ana otu diger adıyla fatma ana otunu kadın ovulasyon döneminde suda bekletip gunde iki kez icilince hamile kalma sansini,dogurganligi artiriyormus, erkekde ayni anda icincede erkekde sperm sayisini ve sperm kalitesini artiriyormus. Kimi yerde bir surahi suyun icine atip bir gece bekletip sabah aksam bir bardak icilmeli nediyor ayni zamanda surahideki suya meryem ana duasini okunabilir deniliyor. Kullanan varmı tam tarifi bilen, faydasini gören? Yada kürü yapmayı düsünen varmi ? Ben onumuzdeki adetimden sonra denemeye basliyacagim gelin hep birlikte takip edelim
:KK28:

Merhaba sevgili herkesss :KK45:
Bu ay nasip oldu meryem ana otunu yapmak.
Suya koymadan su sekilde gorunuyor
20201027_034017.jpg

Suya koyduktan 3 saat sonrada su sekide sekil aldı, ben dayanamayip yatakdan kalkip baktim tabi suda bir gece beklemesi lazim 😊
20201027_033940.jpg

Merhaba bende bu ay içtim meyrem ana eli otu 2 top almıştım bir sürahye doldurup sabah akşam içtim 🥰

Eşime de içirdim 🥰😀
Bir o konudan yaziyorum bir burdan yaziyorum 😂🥰 yanlis konuya yanlis yaziyi yazmayayimda 😂😂 ben esimin sperm kaotesi icin kullanilmak icin aldim ama kadina da cok yararini okuyunca dedim vene iceyim hemen 🤗🤗 kac gun kullandiniz

Bir o konudan yaziyorum bir burdan yaziyorum 😂🥰 yanlis konuya yanlis yaziyi yazmayayimda 😂😂 ben esimin sperm kaotesi icin kullanilmak icin aldim ama kadina da cok yararini okuyunca dedim vene iceyim hemen 🤗🤗 kac gun kullandiniz
Eşimde bende hiçbir sıkıntı yok ama deneyelim dedik bu bitkiyi
Valla 2 top almıştım bir sürahi bitti sabah akşam olmak üzere 2 bardak içtik sürahi bitti yine yaptık
Ve ben 2 hafta önce rahim filmide çekilmiştim dedim deniyim bu bitkiyi bakalım yumurtlamalarımı da takip ediyorum tabi

Eşimde bende hiçbir sıkıntı yok ama deneyelim dedik bu bitkiyi
Valla 2 top almıştım bir sürahi bitti sabah akşam olmak üzere 2 bardak içtik sürahi bitti yine yaptık
Ve ben 2 hafta önce rahim filmide çekilmiştim dedim deniyim bu bitkiyi bakalım yumurtlamalarımı da takip ediyorum tabi
Çok çok güzel yapmışsın Benim bir tek filmim kaldı Onu da bu cuma günü rahim filmi çeken ve hastaneye gideceğim önce kadın doğumcu da bir kontörlü olmam gerekiyor Daha önce bütün testlerimi yaptırdım gerçi ama onları gösteririm testlerimi sonuçları temiz çıktı Allah'a şükür bir tek rahim filmi çekinmedim onu da çekmek istediğimi belirticem doktora.Umarım yakın bir tarihe gün verir. özeller çok pahalı Çünkü burada Siz hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama İstanbul'da bin liraya kadar çekiyorlar Rahim filmini bana biraz fazla geldi 🙄 ilk normal araştırma hastanesine gidip sormak istedim bir yandan da bu bitkiyi kullanıyorum işte bir yandan eşim sperm kalitesi için macunlar vitaminler kullanıyor, karmakarışık durumdayım Ya ben 🥴

Çok çok güzel yapmışsın Benim bir tek filmim kaldı Onu da bu cuma günü rahim filmi çeken ve hastaneye gideceğim önce kadın doğumcu da bir kontörlü olmam gerekiyor Daha önce bütün testlerimi yaptırdım gerçi ama onları gösteririm testlerimi sonuçları temiz çıktı Allah'a şükür bir tek rahim filmi çekinmedim onu da çekmek istediğimi belirticem doktora.Umarım yakın bir tarihe gün verir. özeller çok pahalı Çünkü burada Siz hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama İstanbul'da bin liraya kadar çekiyorlar Rahim filmini bana biraz fazla geldi 🙄 ilk normal araştırma hastanesine gidip sormak istedim bir yandan da bu bitkiyi kullanıyorum işte bir yandan eşim sperm kalitesi için macunlar vitaminler kullanıyor, karmakarışık durumdayım Ya ben 🥴
BiZde çok şükür herşey normal eşimde olsun bende olsun tek çare film kalmıştı onu da hallettim tüplerim çok şükür ikisi de açık 🙏🏻🤍 gerisi rabbime kalmış 🙏🏻

kızlar merhaba bu ay bende meryem ana otuna başlıcam adetimin bitmesini bekliyorum inşallah güzel sonuçlar alırız bi sürahiye 1 top atsam yeterli olurmu acaba bide kaç gün içmeliyim

kızlar merhaba bu ay bende meryem ana otuna başlıcam adetimin bitmesini bekliyorum inşallah güzel sonuçlar alırız bi sürahiye 1 top atsam yeterli olurmu acaba bide kaç gün içmeliyim
Merhaba canım Ben de bugün başladım bir sürahi su ya hemen hemen 6 bardak ediyor bir top attım içine geceden sabah da çıkardım, ben bir bardak Eşim bir bardak içti. Yani sen ve eşin sabah akşam birer bardak içeceğiniz şekilde tüketmeniz gerekiyor. sabaha otu içinden çıkarıp bezin üstüne koy kendi kendine kuruyor tekrar kapanıyormuş tekrar kullanabileceğimizi söylüyor kimileri Kimileri tek kullanımlık olduğunu söylüyor Ben 2 adet aldım bilmiyorum belki tekrar kullanırım atmam ama büyük ihtimalle yumurtlama gününe kadar tüketmen gerekiyor birde :KK54:

Merhaba canım Ben de bugün başladım bir sürahi su ya hemen hemen 6 bardak ediyor bir top attım içine geceden sabah da çıkardım, ben bir bardak Eşim bir bardak içti. Yani sen ve eşin sabah akşam birer bardak içeceğiniz şekilde tüketmeniz gerekiyor. sabaha otu içinden çıkarıp bezin üstüne koy kendi kendine kuruyor tekrar kapanıyormuş tekrar kullanabileceğimizi söylüyor kimileri Kimileri tek kullanımlık olduğunu söylüyor Ben 2 adet aldım bilmiyorum belki tekrar kullanırım atmam ama büyük ihtimalle yumurtlama gününe kadar tüketmen gerekiyor birde :KK54:
Bende 2 top aldım aldığım yer tekrar kullanıdığını söyledi eşimle tüketicezde kimileri 3 gün kimileri 10 gün diyor o yüzden kararsız kaldım bi tanıdığımız 2 gün içmiş hamile kalmış inşallah bizlerde kalırız

Bende 2 top aldım aldığım yer tekrar kullanıdığını söyledi eşimle tüketicezde kimileri 3 gün kimileri 10 gün diyor o yüzden kararsız kaldım bi tanıdığımız 2 gün içmiş hamile kalmış inşallah bizlerde kalırız
Ay insallah 🤲🏽 sifa olsun hepimize,
Ben yumurtlama gunune kadar kullanicam canim hemen hemen (10 gun) 3 gun az geldi bana 🙄

Bu ay bende denedim Fatma Ana Otunu.. Kuru dal parçasının yeşermesi zaten çok çok büyük mucize. Şu an adetim gecikti ve test yaptım pozitif mi bilmem ama ikinci çizgi silik bir şekilde var şu anda.. İnşallah pozitiftir. 2 yıldır evliyim. ilk yıl istememiştik. Mart ayından beri istiyoruz. Çok bi yöntem denemedim fakat kayınvalidem bu otu verdi bana. İnanarak dualar okuyarak içtik eşimle bu suyu.. Eğer bebeğim yoksa bile kuru dalların yeşermesini gördüm ya Rabbim ne büyüksün dedim tekrardan.. İnşallah hepimizin niyetleri kabul olur, İnşallah hepimize şifa olur bu su.. :dua:
Nasıl kullandiniz

Nasıl kullandiniz
Canım, yumurtlama günlerinde kullandım ben sadece. Akşamdan 6 bardak kadar suya koydum otu. Koyarken eşimde, bende dualar okuduk. anneme söyledim bana meryem suresi okudu. ertesi akşam ilişki olmadan 40 dk önce filan eşimle birlikte 1 er bardak sudan içtik. ertesi güne hazır olması için otun üzerine iki bardak su daha koydum. bu şekilde 4 gün boyunca kullandık. Ben sonucunda düşük yaptım. kan pıhtılaşması olduğu için. bu ay tekrar deneyeceğim. Allah ım hepimize şifasını versin. Hayırlı vakitte sağlıklı evlatlarımız olur inşallah :)