Hamile kalmak için Elmaya okunan dua

zeytin59

04.04.2017
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
271
67
38
Hayırlısıyla evlat sahibi olmak için elmaya dua okunuyomuş bilen varsa lütfen yazabilitmi hafta sonu yumurlama zamanım okumak istiyorum lütfen

Hayırlısıyla evlat sahibi olmak için elmaya dua okunuyomuş bilen varsa lütfen yazabilitmi hafta sonu yumurlama zamanım okumak istiyorum lütfen
Merhaba ,Bu konuyu daha yeni gördüm , senin dediğin dua 7 kişi bir araya toplanıp 1 er tane ibrahim süresini okuyup elmaya üfleyecek ve bunu karı koca yarısını yiyecek . Bunu benim halam bana söyledi böyle yapıp allahın izniyle hamile olan tanıdık var . Bende istiyorum bu duayı yapmak ama oturdugum yerde 7 kişi bulmam mümkün değil :KK61::KK42:

Ay benim esimin ablasının 20 sene çocukları olmamış bi nene elmaya okumuş yarısını kocan yesin yarısını sen ye demiş hemen bebekleri olmuş. Şaşırmıştım ben bunu kız anlatınca.

Ay benim esimin ablasının 20 sene çocukları olmamış bi nene elmaya okumuş yarısını kocan yesin yarısını sen ye demiş hemen bebekleri olmuş. Şaşırmıştım ben bunu kız anlatınca.
Halam in tanıdığı daa öyle olmuş 13 14 yıl çocukları olmamış ve doktor sizin çocuğunuz olmaz demiş , allahim ol deyince oluyo . inşallah bizde de nasip olur hayirlisiyla anne olmak

Amin kuzum sağol. Ama bak hic umutsuzluğa düşme. Gönlünü ferah tut.
Güzel düşünmeye çalışıyorum canım , her şey nasip kısmet. Takmiyorum bu ay kafama diyorum ama adet olunca üzülüp aglama dan da duramıyorum. Ne yapacağım böyle bilmiyorum valla

İnşallah canım , cokk Sağol senle konuşmak iyi geldi bana. Stressiz bi günüm geçmiyor gerçekten belkide o yüzden dir canım

Bu duayi bende duymustum. Allah buyuk. Benim esimde sperm yok ama Hep Rabbime siginiyorum ona guveniyorum. Verecek ve yaratacak olan o. Dua ediyorum surekli. Duha suresinde Rabbimiz Rabbin verecek sizde hosnut olacaksiniz diyor.

Bu duayi bende duymustum. Allah buyuk. Benim esimde sperm yok ama Hep Rabbime siginiyorum ona guveniyorum. Verecek ve yaratacak olan o. Dua ediyorum surekli. Duha suresinde Rabbimiz Rabbin verecek sizde hosnut olacaksiniz diyor.
İnşallah hayirlisiyla en kisa zamanda hamile kalırsın canım , allahim bize de çocuk sahibi olmayı nasip etsin inşallah

Kızlar yine ben ama son yazışım sizleri de bıktırmak istemiyorum habire . 41 Meryem suresi okuyoruz
Her hafta bir kişiye
Herkes birer ikişer okuyor
Bir hafta boyunca niyetimizde sadece bir kişi oluyor
1 okuyun 41 kazanın daha ne diyim
Hamile olanlara da lazım bu dua onlar içim de yararlı
İsteyenler dmden msj atsın ya da etiketlesin beni farkedemeyenilirim
Tekrardan kusura bakmayın hepinizin allah gönlüne göre versin amin

X