Hacettepe Ünv. Hastanesi

ben ağustos ayında orada erken doğum yaptım. çok memnun kaldım. asistanlar yaptırdılar doğumumu. hemşireler, hasta bakıcılar vs çok tatlı ve ilgililerdi.

hayırlı doğumlar, umarım memnun kalırsınız. asla devlet hastanesine gitmem diye düşünürken bütün düşüncelerimi değiştirdi...

ben daha önceden özel de yaptım doğumu, hemşireler hacettepedeki kadar güler yüzlü ve iilgili değillerdi. azarlayan bile olduğunu gördüm. bu hamileliğimde de özel muayenehaneye gidiyordum baya da para bayılıyordum. dr problemle karşılaşınca yolumuz burada ayrılıyor, tam teşekküllü devlet hastanesine git dedi ve çıktı işin içinden. 4 ay oldu doğum yapalı, bir kez bile arayıp sormadı:KK43:( ki biz haber verdiğimiz halde doğum yaptıracaklar dediğimiz halde... bebeğim ölü doğum oldu :KK43: takdiri ilahi:KK43:
umarım siz sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi ama bu yaşadıklarım özel hastanede ve dr düşüncemi tamamen değişmesine neden oldu.
orada benimle ilgilenen dr lara minnettarım, çok kibarlardı.

Bebeğinize üzüldüm. Allah sabırlar versin. Oda bi melek olmuş size. şefaatçiniz olsun inşallah . Çok teşekkür ederim amin inşallah sağlıkla kavuşurum inşallah bebeğime de. hastane için söyledikleriniz önemli benm için. Gönül rahatlığıyla gidebilirim. Allah razı olsun sizden

Merhaba cnm bir yakinim orda dogum yapti cok memnun kaldi ayrica cok temz bende oraya gittim ama almadilar gebeligim ileedigi icin daha Kucukken alyrlar

Ben cebeci tip fakultesinde yaptim cok memnun kaldim cok guzel temiz odalari 2 kisilik konforlu ilgililer ssnci odalari tek

Çok teşekkür ederim. ALLAH razı olsun. özel gittiğim bir doktor yok henüz. klinik hastasıyım şimdilik. Olmaz inşallah ama bi terslik olursa özeline giderim o zmn diye düşünüyorum. sizdemi oraya gidiyorsunuz

Bebeğinize üzüldüm. Allah sabırlar versin. Oda bi melek olmuş size. şefaatçiniz olsun inşallah . Çok teşekkür ederim amin inşallah sağlıkla kavuşurum inşallah bebeğime de. hastane için söyledikleriniz önemli benm için. Gönül rahatlığıyla gidebilirim. Allah razı olsun sizden
amin inşallah:)
Allah sizden de razı olsun. güzel haberlerinizi alırız inşallah:KK66:

Çok teşekkür ederim. ALLAH razı olsun. özel gittiğim bir doktor yok henüz. klinik hastasıyım şimdilik. Olmaz inşallah ama bi terslik olursa özeline giderim o zmn diye düşünüyorum. sizdemi oraya gidiyorsunuz

yok cnm benim daha karar verdiğim bir yer yok araştırıyorum o_Ohacettepe hastanesi aklımda olan bir yer fakat bayan doktor yok! bende bayan doktor istediğim için açıkcası gidip muayene olmadım. belki bayan doktorda vardır ama bakmadım. peki muayene için herhangi bir ücret ödedin mi?

Merhaba. Şöyle söyleyim. İlk kliniğe gittiğim için herhangi bir ücret ödemedim. Ama artık karar verdik özeline gidicem ve aylık 122 tl imiş muayene ücreti. Ve 500 tl de doğum. Oraya gidenlerden duyduğum kadarıyla.... Daha detaylı öğrenirsem yazarım size. Bu arada kaç haftalık siniz?

Merhaba. Şöyle söyleyim. İlk kliniğe gittiğim için herhangi bir ücret ödemedim. Ama artık karar verdik özeline gidicem ve aylık 122 tl imiş muayene ücreti. Ve 500 tl de doğum. Oraya gidenlerden duyduğum kadarıyla.... Daha detaylı öğrenirsem yazarım size. Bu arada kaç haftalık siniz?
Canım iyi günler bende kararsızım hâlâ daha bi hastaneye karar veremedim bir iki özele gittim vazgeçtim şimdi hacettepe yada ztb nin vip odasını istiyorum bana yardımcı olabilir misin acaba senin doktorunun adı ne orda özgür beyi çok iyi diye duymuştum birde randevuyu nasıl alıyoruz acaba

X