Güzel Olan Herşeyin Patisi vardır :) Hayvanseverlerin Geyik Topiği!

Patili Evladınız Var Mı?

• Ankete Katılan
    628
M

Malttan nefret ediyor cnm yediremiyorum yaş mamaya karıştırıyorum veriyorum arada anca öyle yerse yiyor. Benimkide kustuktan sonra oyununa kaldığı yerden devam ediyo halsizlik falan olmuyor. Bu aralarda kızgınlığa da girdi evde bi curcuna var sürekli :KK53:

farklı maltlar denedinmi, ben gimcat ile başladım şuan tırxıe yiyorlar.
ayy dikkat etmek lazım kızgınlık döneminde kaçma- kaybolmalar çok sık oluyo. eğer yavru istemiyorsanız kısılaştırsanız mı :KK22:

2242016

koca karnın içinde enaz 6 kedi var bence. nerde doğum yapacak bilmemdeee bunu yaptım ona bikez daha deneyelim :KK36:

Kuzulu suan neye geçtiniz

canım kuzu yapıyodu bizede malesef. şimdi kısırlaştırılmış kediler için özel mamalardan alıyorum. genel içerik kalorisi az olsun diye tavuk oluyor. ben ren geyiği ve narlı bi mama vardı onunla başladım kuzuyu bırakmaya ve hemen geçti kan problemi. denemekte fayda var kan gelmeye devam ediyorsa.
sanabelle ve n&d öneririm hill's veteriner maması. reklam için alıyolar içerik bence okadar da kalıteli değil.

Ucude kisir sanabelladan hillse geçtik birisi onu yiyor sadece ikisi nd yiyor steril.olanindan

ogutucu gibiler masallah iki kopek ayda 15 kg yiyor kediler uc kedi 2 ayda 15 kg yiyor

ogutucu gibiler masallah iki kopek ayda 15 kg yiyor kediler uc kedi 2 ayda 15 kg yiyor

sıkıldıkça mama yiyo diye sabah ve akşam kapları doldurmaya başladım kendim hemen kilo verdi kıyamadım eskiye döndüm.
iki kediyle ev havada sizin evi düşünemiyorum :KK45:

Uc kedi annemde evlenince iki kopek bende suan ama iki evde havada her gun temizlk istiyor koleleri olarak.ancak hizmet 😅

Uc kedi annemde evlenince iki kopek bende suan ama iki evde havada her gun temizlk istiyor koleleri olarak.ancak hizmet 😅

zaten onlarda olsa ne yapardın kestiremiyorum . :KK45:köpeklere ayrı aşığımmm çok isterdim ama onun için vakit lazım sabah akşam yürüyüş yapmaları lazım ya evde tek kalmaları da zor. inşallah köpek sahibide olabilirimmm dünya gözüyle :KK36:

İkisininde yerleri bambaska kopek daha zorda evde o kesin enerjisi fazla kapladigi alan fazla ama sevgileri.ikisininde ayni😍💖

Mama konusunda bende muzdaribim. Nd alıyorum narlı tavuklu kısır kediler içim olandan. Kedim daha önceki bir idrar yolu enfeksiyonu geçirdi veteriner önerisiyle üriner mama kullandık advence. Kısırlaştırma olunca da buna geçtik. Benim kedim zaten çok su içer ama bu mamayla birlikte hem du içme arttı hemde tüyleri parlaklığını yitirdi. Birde en kaliteli deniyor ne versem bilemedim

Hepimiz mama.bulamiyoruz ama.ben.sanabelladan cok.memnundum biraz farklı olsun.diye degistirdim sanabella tuyleri.parlak yapmıştı

Mama konusunda bende muzdaribim. Nd alıyorum narlı tavuklu kısır kediler içim olandan. Kedim daha önceki bir idrar yolu enfeksiyonu geçirdi veteriner önerisiyle üriner mama kullandık advence. Kısırlaştırma olunca da buna geçtik. Benim kedim zaten çok su içer ama bu mamayla birlikte hem du içme arttı hemde tüyleri parlaklığını yitirdi. Birde en kaliteli deniyor ne versem bilemedim

tüylerinin sağlıksız görünmesi tavukla alakalı malesef. tavuk benim kedilerime de çok yaramıyor ama mecburum kısırlaştırdığım için. onun yerini maltlarla tamamlıyorum.

Hepimiz mama.bulamiyoruz ama.ben.sanabelladan cok.memnundum biraz farklı olsun.diye degistirdim sanabella tuyleri.parlak yapmıştı

n&d kullanıyodum ama bianda çok fiyatı uctu sananebelleye geçtim. ikisinede güveniyorum içerik olarak .. mama taksiti bitmeden mama bitiyo :KK45:

Simdi.baktim 328 tl sanabella 10 kg kısır yenilenmis.dis paketi

X