Güzel Olan Herşeyin Patisi vardır :) Hayvanseverlerin Geyik Topiği!

Patili Evladınız Var Mı?

• Ankete Katılan
    628
bi anda pati severler kayboldular, iyiki geldinizzz :KK200:
bende anneanne olmayı bekliyorum, ofis önünde baktığım kedim hamile haftalardır doğum bekliyoruz. işin kötüsü ona güvenli bir yer sağlayamadım.. inşallah kendine biyer bulmuştur diye umut ediyorum.
Yerim ya inşallah güzel bir yer bulur kendine❤️

veteriner arkadaş aranıyor :)
Simons Cat Simons Cat ama bizde artık göre göre yıllardır bir nevi konulara hakimiz canım en kötü biz danışırız birbirimize ama veteriner olsa süper olurrr

veteriner arkadaş aranıyor :)
Simons Cat Simons Cat ama bizde artık göre göre yıllardır bir nevi konulara hakimiz canım en kötü biz danışırız birbirimize ama veteriner olsa süper olurrr

evet canım gerçekten çok iyi olur, mesela benim kemirgen kedim dün akşam, göz merhemimi bulmuş ve bir çok yerinden dişlemiş patlatmış. yalayıp yemesede biraz midesine gitmiştir. çok endiselendim bişey olur mu diye hemen malt verdim ama samimi olduğum da bi veteriner yok, arayıp sorayım bilgi alayım. insan arıyo profesyonel bir destek doğrusu

haklısın canım çok doğru vayy yaramaz vayy :halay:

benim ikiside yaramaz 😕 ama bu kemirgen olan poşet delisi... önüne ver ince poşetlerden yer onu, kusar geri yer, deli ya . birisi de herşeyi yalar. iyiki yutma huyları yok. babasına çekseydi işimiz zordu. kocaman 2 metreye yakın sert kurdeleyi mideye indirmiş. 1 hafta bişey yemeden hareketsiz yattı salakcık. zor geldi kendine

Cidde
:KK19:
birde veteriner bulalım aramıza katılsın, kolayca soralım istediğimizi. nasıl bulucaz En Büyük KK
Cidden ya ne güzel olurdu benim kedimde bütün mama kustu bi kaç sefer veterinere götürdüm bakındı öyle bişeyi yok dedi ama arada kusuyo gene kusmuğuna bakıyorum tüyde yok bütün mama sadece. Geçen kustuğu mamalarıda yemiş afiyetle öylede pis boğaz:olamaz: bu vesileyle size soruyum bende varmı kedisi böyle olan :KK51:

arada çok yeyince kusuyor kediler ya çok sık olmadığı sürece haftada 1 falan korkma canım K krtp86
Simons Cat Simons Cat aç mı koyuyon sen kemiriyor bunlar tok evin hayvanları gözleri aç :olamaz:

:KK45: aç gözlüler gerçektennn. birinin yediğini diğeri yemez bizde, çok nazlılar. biri yaş mama diye ağlar birisi yoğurt diye 😕 kalsiyum onun için faydalı bişey değil hatta zararlı ama yinede susmuyor verene kadar. bende çok az veriyorum inşallah sağlık sorunuyla karşılaşmayız bu yüzden.

:KK45: aç gözlüler gerçektennn. birinin yediğini diğeri yemez bizde, çok nazlılar. biri yaş mama diye ağlar birisi yoğurt diye 😕 kalsiyum onun için faydalı bişey değil hatta zararlı ama yinede susmuyor verene kadar. bende çok az veriyorum inşallah sağlık sorunuyla karşılaşmayız bu yüzden.
veteriner ne dedi kalsiyum konusunda

Cidde

Cidden ya ne güzel olurdu benim kedimde bütün mama kustu bi kaç sefer veterinere götürdüm bakındı öyle bişeyi yok dedi ama arada kusuyo gene kusmuğuna bakıyorum tüyde yok bütün mama sadece. Geçen kustuğu mamalarıda yemiş afiyetle öylede pis boğaz:olamaz: bu vesileyle size soruyum bende varmı kedisi böyle olan :KK51:

bazen bende karşılaşıyorum canım, hatta bizimki su kusuyo, bazen çok hızlı içiyo suyu sonra midesi bulanıyo belli hemen oraya bırakıyo. safra kusuyo falan diye yorumlar okudum sarı falan olunca ama kedim maşallah hareketli neşeli, bagırsak tıkanıklığı falan yaşayan kediler öyle kusarmış... belirti yok bende skain kalmaya çalışıyorum.
birde seninki mama kusuyo ama belki tüy topaklarını çıkartamıyodur. malt kullanıyo musun ?

veteriner ne dedi kalsiyum konusunda
kedilerim erkek ve kısır. bir tanesinde bebekliğinden beri kakasında kan sorunu yaşıyoruz. ilk önce aşıları geçikmiş ondandır dedi veteriner ama devam etti kan sorunu. zaten yeni taşındım ve tanıdığım güvenebileceğim bir veteriner yok . sonra ben araştırdım mama kaynaklı olabilirmiş hemen değiştirdim kuzulu alıyodum mamayı, değiştirince hemen kayboldu kan sorunu çok şükür.
erkek ve kısır kedilerde idrar yollarında kristalleşme oluyor. tıkanıklık yani. oda yoğurt süt peynir gibi ürünlerden kaynaklanıyor. vermemeye çalışıyorum ama çok seviyo kontrollü veriyorum bende üzülerek hemde korkarak :KK43:

M
bazen bende karşılaşıyorum canım, hatta bizimki su kusuyo, bazen çok hızlı içiyo suyu sonra midesi bulanıyo belli hemen oraya bırakıyo. safra kusuyo falan diye yorumlar okudum sarı falan olunca ama kedim maşallah hareketli neşeli, bagırsak tıkanıklığı falan yaşayan kediler öyle kusarmış... belirti yok bende skain kalmaya çalışıyorum. birde mama kusuyo ama belki tüy topaklarını çıkartamıyodur. malt kullanıyo musun ?
Malttan nefret ediyor cnm yediremiyorum yaş mamaya karıştırıyorum veriyorum arada anca öyle yerse yiyor. Benimkide kustuktan sonra oyununa kaldığı yerden devam ediyo halsizlik falan olmuyor. Bu aralarda kızgınlığa da girdi evde bi curcuna var sürekli :KK53:

kedilerim erkek ve kısır. bir tanesinde bebekliğinden beri kakasında kan sorunu yaşıyoruz. ilk önce aşıları geçikmiş ondandır dedi veteriner ama devam etti kan sorunu. zaten yeni taşındım ve tanıdığım güvenebileceğim bir veteriner yok . sonra ben araştırdım mama kaynaklı olabilirmiş hemen değiştirdim kuzulu alıyodum mamayı, değiştirince hemen kayboldu kan sorunu çok şükür.
erkek ve kısır kedilerde idrar yollarında kristalleşme oluyor. tıkanıklık yani. oda yoğurt süt peynir gibi ürünlerden kaynaklanıyor. vermemeye çalışıyorum ama çok seviyo kontrollü veriyorum bende üzülerek hemde korkarak :KK43:
benim dişi kedimde aynı kaka kan sorunu mamayla alakalı olabilir dediler denedim etki etmedi sonra bağırsakta bir bölgede sorun olduğu anlaşıldı kabız kalmamasına dkkat edin yaş mama mutlaka 1 öğün yesin dediler

benim dişi kedimde aynı kaka kan sorunu mamayla alakalı olabilir dediler denedim etki etmedi sonra bağırsakta bir bölgede sorun olduğu anlaşıldı kabız kalmamasına dkkat edin yaş mama mutlaka 1 öğün yesin dediler

ne kullanıyorsun mama olarak ?

bi anda pati severler kayboldular, iyiki geldinizzz :KK200:
bende anneanne olmayı bekliyorum, ofis önünde baktığım kedim hamile haftalardır doğum bekliyoruz. işin kötüsü ona güvenli bir yer sağlayamadım.. inşallah kendine biyer bulmuştur diye umut ediyorum.
Sosyal medya filan yayın etrafa. İlla tecrübesi olan birini bulursunuz.

X