Güzel Olan Herşeyin Patisi vardır :) Hayvanseverlerin Geyik Topiği!

Patili Evladınız Var Mı?

• Ankete Katılan
    628
farklı maltlar denedinmi, ben gimcat ile başladım şuan tırxıe yiyorlar.
ayy dikkat etmek lazım kızgınlık döneminde kaçma- kaybolmalar çok sık oluyo. eğer yavru istemiyorsanız kısılaştırsanız mı :KK22:
Gimcat aldım bende bunu bi bitiriyimde farklılarınıda denicem şimdilik yaş mamanın içine saklayarak yediriyorum bi şekilde. Sorma hergün iş dönüşü kapıyı açtığım gibi kaçmaya çalışıyo bazen başarıyor ama safım yukarı kata kaçıyo direk yakalıyom hemen :KK45: canım kısırlaştırıcam zatende veteriner 10.aydan sonra yapalım dedi erkek kedilerde erken kısırlaştırma böbrek sorunlarına sebep oluyomuş 3 ay daha katlancaz haylazlıklarına artık :KK54:

tüylerinin sağlıksız görünmesi tavukla alakalı malesef. tavuk benim kedilerime de çok yaramıyor ama mecburum kısırlaştırdığım için. onun yerini maltlarla tamamlıyorum.
Bende n&d kullanıyorum kitten olanı 3 ay sonra kısırlaştırınca da n&d kısır kediler için olanı almayı düşünüyodum ama tavuklusu var onunda:110:ben balıklı mamaya geçmeyi istiyodum halbuki n&d ayarında balıklı kısır kedi maması varmı bildiğiniz acaba

Hepimiz mama.bulamiyoruz ama.ben.sanabelladan cok.memnundum biraz farklı olsun.diye degistirdim sanabella tuyleri.parlak yapmıştı
Birde o markaya bakayım onu hiç duymamıştım teşekkürler
tüylerinin sağlıksız görünmesi tavukla alakalı malesef. tavuk benim kedilerime de çok yaramıyor ama mecburum kısırlaştırdığım için. onun yerini maltlarla tamamlıyorum.
Yani gerçekten çok fark etti mama değişir değişmez. Benim kedimin tüyleri uzun birde çok kötü oldu. Malt veriyorum ben bayılarak yiyor. Dr. Clauders markası veteriner önermişti. Birde tüyleri için mutamin diye bir yağ önerdi onu mammasına bir fıs sıkıyorum hergün

Hills ve proplanı pek tavsiye etmiyolarlar forumlarda içerik olarak iyi değil deniliyo ama bilemedim şimdi. n&d yi almadan önce de deli gibi araştıyodum bütün mamaları kafayı yemiştim en son :KK53:

bende yiyorum 2 ayda bir :olamaz::KK48: n&d ve sanabelleden vazgeçmem ama. uzun süre tek tip mama vermiyorum bazen değiştiriyorum ben. neyseki severek yiyolar. proplan asla almam, wiskasta almam hill's bana veteriner ürünü gibi geliyo. pazarlama amaçlı öneriliyo bence.

Merhaba arkadaşlar köpek sahiplenmek istiyorum ama yorkshire terrier çünkü ben ve oğlum alerjik bünyeye sahibiz en dokunmayan bebek onlarmış :)

Merhaba arkadaşlar köpek sahiplenmek istiyorum ama yorkshire terrier çünkü ben ve oğlum alerjik bünyeye sahibiz en dokunmayan bebek onlarmış :)
Alerji konunuzu görmüştüm. Sizin sahip olduğunuz alerji başka bir şey evcil hayvanlara olan alerji başka. Sizdekine ek olarak evcil hayvan alerjisi de bulunabilir tabii. Ama konu sadece oradaki gibiyse bunu kendiniz bilemezsiniz.
Daha önce köpeklerle bir araya geldiniz mi? Yorkielerle bir araya geldiniz mi? O zaman durumunuz nasıldı?

Kedi/köpeklerde alerjiye sebep olan az tüy dökmesi değil, tükürüklerinde, derilerinde bulunan bir çeşit proteindir.

Köpek sahiplenmenin backgroundunu tamamen araştırıp mı buna karar verdiniz merak ettim.

Alerji konunuzu görmüştüm. Sizin sahip olduğunuz alerji başka bir şey evcil hayvanlara olan alerji başka. Sizdekine ek olarak evcil hayvan alerjisi de bulunabilir tabii. Ama konu sadece oradaki gibiyse bunu kendiniz bilemezsiniz.
Daha önce köpeklerle bir araya geldiniz mi? Yorkielerle bir araya geldiniz mi? O zaman durumunuz nasıldı?

Kedi/köpeklerde alerjiye sebep olan az tüy dökmesi değil, tükürüklerinde, derilerinde bulunan bir çeşit proteindir.

Köpek sahiplenmenin backgroundunu tamamen araştırıp mı buna karar verdiniz merak ettim.
Ben küçüklüğümden beri hep kedim köpeğim olsun istedim ama annemin aşırı titizliği buna engel oldu :) Şimdi de oğlum için en çok istiyorum çok seviyor hayvanları doğayı hep sevgi aşılıyorum. Ama bir can da evimizde olsa daha yakın arkadaş olsalar çok iyi olur diye düşündüm. Yorkielerle bir araya geldim arkadaşımın vardı ama emin olamadım dokunur mu dokunmaz mı :s Geçen gün bir tanıdığım alerjiye en dost olan bu cinsi söyledi

X