greyfurt ile zayıflama

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
arkadaslar greyfurt ile zayıflayan varmı bi arkadasımın tanıdığı sabahları sadece greyfurt yemekle zayıflamış bilen varmıı

öncelikle günaydın,greyfurtla zayıflamayı denemiş biri olarak işe yaradığını söyleyebilirim 3 kilo verdim yalnız greyfurtla ilgili dikkat etmeniz gereken şeyler var ilaç kullanıyorsanız kesinlikle greyfurttan uzak durun bazı ilaçların yan etkisini artırıp ölüme kadar götürebiliyormuş devamlı baş dönmesi bitkinlik yapabiliyormuş internetten araştırabilirseniz daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

acıkcası ben denedim ve işe baya bi yarıyo ama gunde 1 taneyi gecmemesi gerek..
greyfurtla yagları rahatlıkla eritebiliriz kısa surede sonucun yınede dikkatli davranıp aşırıya kaçmamak lazım.. isterseniz hergun isterseniz 2 gunde bir ama sadece 1 tane yeterli fazlası vucuda zararlı ve sonuclarınında hıc hos olmadıgını duydum :nazar:

Ben 2 sene önce diyet yaptım ve hergun katı meyve sıkacağında 1 adet greyfurdu tok karnına içiyordum 8 kilo kadar verdim sadece greyfurt iş yaramaz diyet yapılması gerek ve ac karnına içilmemeli asitli mideyi deler Allah korusun günde 1adet greyfurduda gecmemsi gerek bence

X