Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Göz Lazer Ameliyatı Olanlar 10 dk bekliyorum... =)

ermis06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2011
4
0
Öncelikle herkeze merhabalar diyorum.
Benim gözüm uzağı görmüyor. Göz ameliyatı olan tecrübeli abla ve kardeşlerimden bir istekte bulunacağım.
Kısa bir şekilde bilgilendirme istiyorum; göz dereceleri kaçtı, olalı kaç yıl oldu, kaç yaşında olurdu, sıkıntı yaşadımı ve benzeri benim aklıma gelmeyen söylemek istedikleri birşey varsa bekliyorum. Biliyorsunuz ki göz kolay bi olay değil ve sizlerin önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler. =) :KK61:

bir 6-7 yıl kadar benim de gözüm uzağı görmüyordu lazer ameliyatı oldum çok memnunum,15 yıl boyunca gözlük lens derken bıktım lazer yaptırdım şimdi çok memnunum.artık lens ve gözlükten kurtuldum,zaten ameliyattan sonra ilk işim gözlügü çöpe atmak oldu....

4 derece hipermetroptum. Lazerle ameliyat oldum. 2 sene olacak. Keşke daha önce yaptırsaymışım diyorum. Çok büyük rahatlık.

geçmiş olsun. sizin adınıza sevindim. kuzenim de öyle demişti. şuana kadar ben hiç görmüyormuşum büyük rahatlık varmış diyor. miyoptu, bende de miyop ve astigmatlık var.
siz nerde yaptırdınız? kaç dk sürdü?

Göz nurunu koruma vakfı diye aratın internetten. Türkiye de kurulan ilk göz hastanesi var Bayrampaşa da. Orada olmuştum ameliyatımı.. Çok da memnunum...

Öncelikle herkeze merhabalar diyorum.
Benim gözüm uzağı görmüyor. Göz ameliyatı olan tecrübeli abla ve kardeşlerimden bir istekte bulunacağım.
Kısa bir şekilde bilgilendirme istiyorum; göz dereceleri kaçtı, olalı kaç yıl oldu, kaç yaşında olurdu, sıkıntı yaşadımı ve benzeri benim aklıma gelmeyen söylemek istedikleri birşey varsa bekliyorum. Biliyorsunuz ki göz kolay bi olay değil ve sizlerin önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler. =) :KK61:

Merhaba.. Benimde gözüm uzağı görmüyordu ve dün ameliyat oldum evet daha yeni ama şimdilik hiç bir şikayetim yok çok mutlym.
gözlerimin biri 3.50 biri 4.50 idi 18 yaşımı yeni doldurdum. Ve çok memnunum Ç:)

Arkadaşımın arkadaıda uzağı görmüyodu o da lazerle oldu geçen sene.
Çok memnun daha evvel olsaymışım diyo.
Eşimde olmak olmamak arasında tereddütte.

bir 6-7 yıl kadar benim de gözüm uzağı görmüyordu lazer ameliyatı oldum çok memnunum,15 yıl boyunca gözlük lens derken bıktım lazer yaptırdım şimdi çok memnunum.artık lens ve gözlükten kurtuldum,zaten ameliyattan sonra ilk işim gözlügü çöpe atmak oldu....

merhabalar; şuan bi sıkıntınız var mı acaba gözlerinizle ilgili?

Merhaba bende bayrampaşa göz vakfı hastanesinde ameliyat olmuştum iki sene önce uzağı göremiyordum. Çocukluğum gençliğim hep gözlüklerle geçti. Memnunum ameliyat olmak isteyenlere tavsiye ederim

X