Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Göz çizdirme ameliyatı olanlar lütfen aydınlatın beni 🙏🏻

Elasibaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2023
10
7
20
Öncelikle merhabalar. İnternette yaptığım araştırmalar, aradığım klinikler neticesinde tecrübeli olanlara sormak daha mantıklı geldi. Tek gözümde meydana gelen bir darbe hasarı nedeniyle doktorumla izin silinmesi için lazer konuştuk. İstanbulda ikamet ediyorum. Geçen ay bana 32 bin tl indirimli fiyatıyla, 16 bin tl'de taksit yapabileceklerini söylediler. O ara unuttum iki göz için mi demeyi ama lazer işlemi gören varsa istanbulda memnun kaldığınız doktorlar hakkında da bilgi verir misiniz? Ben dünya gözde tedavi görmüştüm ama fiyat çok abartı kaçtı. Normade 58 bin tl dediler 😕

Öncelikle merhabalar. İnternette yaptığım araştırmalar, aradığım klinikler neticesinde tecrübeli olanlara sormak daha mantıklı geldi. Tek gözümde meydana gelen bir darbe hasarı nedeniyle doktorumla izin silinmesi için lazer konuştuk. İstanbulda ikamet ediyorum. Geçen ay bana 32 bin tl indirimli fiyatıyla, 16 bin tl'de taksit yapabileceklerini söylediler. O ara unuttum iki göz için mi demeyi ama lazer işlemi gören varsa istanbulda memnun kaldığınız doktorlar hakkında da bilgi verir misiniz? Ben dünya gözde tedavi görmüştüm ama fiyat çok abartı kaçtı. Normade 58 bin tl dediler 😕

Retina hasarı yoktur inşallah. İz silinmesi derken kastedilen nedir ?

Intralase ameliyatindan mi bahsediyorsunuz? Ankaradaysaniz cok iyi bi doktor tavsiye edebilirim dunya goz biraz ticarethane usulu.

Retina hasarı yoktur inşallah. İz silinmesi derken kastedilen nedir ?
Merkezle alakalı hiçbir sorun yok. Görmede gayet net. Fakat hasardan dolayı iz kalmış ve bu da ne yazık ki meslek seçiminde beni eliyor. Çoğu meslek grubu market bile sanki kör muamelesi yapıyor afedersiniz.

Merhaba beyoğlu gçz hastanesinde cizdirdim gözlerimi 4 yıl kadar olmuştur 1800 tlye toplam ılaclar dahıl 2500 felandı galıba oldum cok memnunum özele hic gerek yok bence randevu bulmak cok zod ama bırkez buldunmu sonra hastaneye muayeneye gittiginde orda bı sonrakı tandevuyu oluşturuyorlar

X