Göz Kapağı estetiği

Dikiş alınırken biraz acıyor, göz kapaklarımda hala bantlar var, iki üç gün sonra kendim çıkaracağım. Sonra da iz kalmasın diye mehreme başlayacağım. Doktor sonuç çok iyi dedi ama zamanla göreceğiz nasıl olduğunu

Dikiş alınırken biraz acıyor, göz kapaklarımda hala bantlar var, iki üç gün sonra kendim çıkaracağım. Sonra da iz kalmasın diye mehreme başlayacağım. Doktor sonuç çok iyi dedi ama zamanla göreceğiz nasıl olduğunu
çok geçmiş olsun. sonuçları paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, sonuçtan çok memnunum, göz kapaklarım çok hoş görünüyor (biraz şişlik var hala), gözlerimdeki yorgunluk yok oldu, 5-10 yaş da genç gösteriyor insan.

Merhaba hanımlar Ben de 28 Mayıs'ta üst göz kapağı ameliyatı oldum neredeyse 1 ay olmak üzere hala kızarıklık o zaman zaman da sızlama söz konusu sizde durumlar nasıl

Arkadaşlar göz kapağı estetiği olan varmı?burada bir bilgi bulamadım..Daha önce ameliyat olmuş olanlar tecrübelerini ve dr ismi yazabilirmi??teşekkürler
[/QUOTE

Merhabalar bende bu konudan çok sorun yaşıyorum. Eğer fikir sahibi olursanız benimlede paylaşırmısınız?

Merhabalar. 18 gün önce üst göz kapağı ameliyatı oldum. Önemli bir şişlik kalmasa da asimetrik görünüyor. Sol gözümdeki kaş ve kirpik arasındaki mesafe oldukça geniş iken, sağdaki çok kısa. 1 cm kadar fark var. Değişir mi? Umudu kesmeli miyim? Bayram için başka şehirdeyim. Eylül’ün 10’u gibi doktorumu göreceğim. Düzeltme gerekecek gibi görünüyor. Sizce başka doktora mı telafi ettirmeliyim?
Kim yapmış ameliyat dr

Merhaba kızlar bugün dr gittim.drum izinde olduğu için başka dr a gözüktüm.dr henüz cok erken dedi gayet normal bu bozukluk 1.5 ay kadar beklemem gerekiyor..bana dr 'umu övdü bu konuda içimizde en iyi dr dedi...içini rahat tut. Ödemlerinde hala var ..2 ay sonra bir sorun olursa o küçük hamlelerle düzeltir..bence 2 ay sonra teşekkür e gelirsin dedi..bayağı rahatlattı
Selam göz nasıl oldu.iyisinmisin

Merhaba benimde sağ göz kapağımda düşüklük var ama daha yeni 18 olduğumdan fiyat benim için önemli yaklaşık fiyat almaya çalışıyorum ve benimde devletteki doktorum altuğ beyi önerdi.bana sizin ameliyatınızdaki yaklaşık fiyatı verebilir misiniz?

Merhaba arkadaslar ben de "cat eyes surgery" denilen badem goz ameliyati olmak istiyorum. Gozlerimin rengi gercekten cok guzel, ama goz kapaklarim sarkik ve goz uclarim asagi dogru bakiyo ve guldugum zaman da gozaltlarim cok torbalaniyor. Her neyse, su Selcuk Yazan'dan bahseden arkadastan sonra instagramini inceledim doktorun.cok radikal isleri de var,ben dogal sevenlerdenim,ama goz estetigi konusunda cok basarili buldum.

Bu arada bunlari niye yazdim, sayfalarca yazip,sadece zarzor doktor ismi veren var. Paylasimlarin cok faydasi yok gibi(56 sayfayi okudum yani) kimse fotograf koymuyor dogru duzgun.en azindan sadece goz kismi kesilip konulabilir. Ucreti yazmamayi anliyorum,cunku herkes kendisi doktora sorup ogrenebilir.ama oncesi sonrasi fotolari en yararlisi diye dusunuyorum. Ben selcuk yazana opere olmayi dusunuyorum ama yazdan sonra, cunku cok yuksek bi fiyat verdigi icin para biriktirene kadar anca :KK70:
Merhabalar, acaba ameliyat oldunuz mu,

Eklentiler

• Screenshot_20200517-032814_Instagram.jpg
    Screenshot_20200517-032814_Instagram.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 131
Merhaba arkadaslar ben de "cat eyes surgery" denilen badem goz ameliyati olmak istiyorum. Gozlerimin rengi gercekten cok guzel, ama goz kapaklarim sarkik ve goz uclarim asagi dogru bakiyo ve guldugum zaman da gozaltlarim cok torbalaniyor. Her neyse, su Selcuk Yazan'dan bahseden arkadastan sonra instagramini inceledim doktorun.cok radikal isleri de var,ben dogal sevenlerdenim,ama goz estetigi konusunda cok basarili buldum.

Bu arada bunlari niye yazdim, sayfalarca yazip,sadece zarzor doktor ismi veren var. Paylasimlarin cok faydasi yok gibi(56 sayfayi okudum yani) kimse fotograf koymuyor dogru duzgun.en azindan sadece goz kismi kesilip konulabilir. Ucreti yazmamayi anliyorum,cunku herkes kendisi doktora sorup ogrenebilir.ama oncesi sonrasi fotolari en yararlisi diye dusunuyorum. Ben selcuk yazana opere olmayi dusunuyorum ama yazdan sonra, cunku cok yuksek bi fiyat verdigi icin para biriktirene kadar anca :KK70:
Okumadan karar verme Dr S.Y için hiç olumlu konusulmamis

Eklentiler

• Screenshot_20200517-032814_Instagram.jpg
    Screenshot_20200517-032814_Instagram.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 115
X