Göz Kapağı estetiği

winwin7

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
97
48
Arkadaşlar göz kapağı estetiği olan varmı?burada bir bilgi bulamadım..Daha önce ameliyat olmuş olanlar tecrübelerini ve dr ismi yazabilirmi??teşekkürler

kızlar enjeksıyon yaptırın yaslar cok ılerı degılse
benım annem yaptırdı hıc memnun degıl
amac kası kaldırmaksa

merhaba arkadaşlar.. ben de gözkağaüı estetiği yaptırmak istiyorum ama tüm estetik sitelerinde ve forumlarda burun estetiği konuşuluyor.. gerçi burnumu da yaptıracağım ama göz kapağı estetiği hakkında daha zor bilgi ve doktor ismi bulabiliyoruz.. burun estetiği için ufuk bilkay izmirdeki en iyi isim.. gözkapağı estetiğini de ona yaptırmayı düşünüyorum.. yaptırmış olan arkadaşlar varsa maliyeti hakkında bilgi verebilir mi acaba?

denız akkayanın da gozkapakları estetıklı.. eskı kapaklar dusuk ve şiş..benım gozkapalarımda sıs ve yorgun sert ıfade oluyor yuzde...operasyondan hem korkuyorm hemde ya guzel olmassa sonuc dıe endıselenıorm..bulgurdan olmamak adına:ecrin_bebek:

hiç bulaşmayın bu işlere derim.. sonradan pişman olunca geri dönüşü yok..
benden söylemesi..

arkadaşlar dr. oytun idil'in internet sitesinde faydalı bilgiler gördüm. göz kapağı ve göz çevresi estetiği hakkaında güzel bilgiler yazmış,tavsiye ederim. bir de kendisine ameliyat olan var mı?

Evet canım ben oldum ve çokta memnun kaldım.Bende bir banka memurundan görüp öyle adres almıştım.Zaten yapan doktor çok titiz.Konustuğunuzdada anlıyorsunuz ayrıca çokta basit bir işlem.doktorun ismi Ümit Yaşar Çelemli.İnternete girersen bulursun...

Evet canım ben oldum ve çokta memnun kaldım.Bende bir banka memurundan görüp öyle adres almıştım.Zaten yapan doktor çok titiz.Konustuğunuzdada anlıyorsunuz ayrıca çokta basit bir işlem.doktorun ismi Ümit Yaşar Çelemli.İnternete girersen bulursun...

perihanocum öncelikle sana çok geçmiş olsun, memnun kaldığına çok sevindim. çok pahalı bir ameliyat mı? bir de iyileşmesi ne kadar sürüyor. Sen gözaltı ameliyatı mı yoksa üst göz kapağı ameliyatı mı oldun? İlgilendiğin için çok teşekkür ederim canım.

Son düzenleme:

perihanocum öncelikle sana çok geçmiş olsun, memnun kaldığına çok sevindim. çok pahalı bir ameliyat mı? bir de iyileşmesi ne kadar sürüyor.Sen gözaltı ameliyatı mı üst kapak ameliyatı mı oldun? İlgilendiğin için çok teşekkür ederim canım.

jonquilla...teşekkür ederim...Üst göz kapağı uygulamasını geçen sene yaptırdım.Çok kısa sürede iyileşti.Yapan kişide çok önemli bu ameliyatta.Fiyatta gayet uygundu.tel açıp sorabilirsin..

nur_bozkurt hanım...özel mesajdan size cevap atamıyorum...bana tekrar özel mesajdan mailinizi mesaj atarsanız size hem doktorun bilgileri hakkında hemde konuyla ilgili daha net cevap yollıyabılırım..

jonquilla...teşekkür ederim...Üst göz kapağı uygulamasını geçen sene yaptırdım.Çok kısa sürede iyileşti.Yapan kişide çok önemli bu ameliyatta.Fiyatta gayet uygundu.tel açıp sorabilirsin..

merhabalar,
sitede göz kapak ameliyati oldugunuzu okudum. ben yurt disindayyasiyorum ve en yakin zamanda tr ye gelip göz kapak ameliyati olmak istiyorum. sitede sizinde bu ameliyati oldugunuzu okudum. ne yazik ki bu ameliyat hakkinda hic bir yerde bir fiyat bilgisi alamiyorum. rica etsem bana göz kapak ameliyati icin ne kadar ödediginizi söyleyebilir misiniz. inanin bu konuda hic bir tahminim bile yok ve doktorlarda ön görüsmeden önce yazmiyorlar maille. bana bu iyiligi yaparsaniz inanin cok sevinirim ve en azindan birazda olsa fiyatlari karsilastirabilirim tr ye geldigimde. simdiden cok tskler.
selamlar tugba

merhaba herkese,
ben de uzuuuun araştırmalarım sonucunda göz kapağı ameliyatı olmaya karar verdim. Hem alt hem de üst göz kapakları için olucam. kısmetse Cuma günü ameliyatım var. Neticeyi de sizlerle mutlaka paylaşıcam. Benim için dua edin:26:

eveettttt, 18 martta ameliyat oldum, bugün de gidip dikişlerimi aldırdım. istanbul cerrahi hastanesinde doç dr gürsel turgut yaptı ameliyatımı. ayrıca yüzüme de yağ dolgusu yaptırdım. karnımdan yağ alıp yüzüme enjekte etti. Bu ayrı bir konu. :) ameliyat genel anestezi altında oldu. uyandığımda yüzümde 3.5 saat boyunca taımak zorunda kaldığım kocaman bir bandaj vardı. Bandaj açıldığında gözüme sürülmüş olan pomad yüzünden gözlerimi açmakta zorlandım. Burada çok basit bir ameliyat diyen arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Evet ameliyat bir dr için basit olabilir ama hasta için o kadar da kolay değil. :KK5: Ameliyat 2 saat sürdü, akşama doğru da hastaneden çıkış yaptık. ameliyat sonrası gözlerde yaşarma oluyor ve kısık gözle bakabildiğim için (gözlerde bant olduğu için gözler fazla açılmıyor) görüş alanım daraldı. her saat başı buz uygulaması yaptım ki morarma ve şişme olmasın diye. Geceleri başım dik olarak yatmak zorunda kaldım ki şişme olmasın. E öyle de uyunmuyor ki kardeşim, çoook zor oldu:KK76: TV izlemek, bilgisayara bakmak çok yoruyor, o yüzden istirahat en iyisi.. Yüze 3 gün boyunca su değmeyecek, yoksa iltihap kapar. Saçımı bile eşim yıkadı :KK30:
3. gün daha iyiydim, gözümü daha fazla açabiliyor, kendi işlerimi görebiliyordum.
Bugün de dediğim gibi bantlar ve dikişler alındı.Halen biraz morluk ve şişlik var, onlar da 1 haftaya kadar geçer dedi dr. Ama 1 hafta boyunca makyaj yasak, lens yasak, göze fazla baskı yapmak yasak, kaş aldırmak yasak..:KK52::KK52:
Tam olarak iyişince tüm aşamalarımın fotolarını albüm yapıp buraya koyarım, yaptıracak olanlar bakıp, ona göre karar verirler.
Ama bana soracak olursanız, eğer göz kapaklarınız sizi çok çok rahatsız etmiyorsa yaptırmayın derim. Neticede bıçak altına yatıyorsunuz, evet sonuç iyi olabilir ama katlanırım diyorsanız olun. Ben o görüntümü gördükten sonra dedim ki "böyle olacağını bilseydim olmazdım". Ayrıca bundan sonra bedava da olsa hiçbir estetik ameliyatı yaptırmam. Allah da mecbur bırakmasın. :KK20:

eveettttt, 18 martta ameliyat oldum, bugün de gidip dikişlerimi aldırdım. istanbul cerrahi hastanesinde doç dr gürsel turgut yaptı ameliyatımı. ayrıca yüzüme de yağ dolgusu yaptırdım. karnımdan yağ alıp yüzüme enjekte etti. Bu ayrı bir konu. :) ameliyat genel anestezi altında oldu. uyandığımda yüzümde 3.5 saat boyunca taımak zorunda kaldığım kocaman bir bandaj vardı. Bandaj açıldığında gözüme sürülmüş olan pomad yüzünden gözlerimi açmakta zorlandım. Burada çok basit bir ameliyat diyen arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Evet ameliyat bir dr için basit olabilir ama hasta için o kadar da kolay değil. :KK5: Ameliyat 2 saat sürdü, akşama doğru da hastaneden çıkış yaptık. ameliyat sonrası gözlerde yaşarma oluyor ve kısık gözle bakabildiğim için (gözlerde bant olduğu için gözler fazla açılmıyor) görüş alanım daraldı. her saat başı buz uygulaması yaptım ki morarma ve şişme olmasın diye. Geceleri başım dik olarak yatmak zorunda kaldım ki şişme olmasın. E öyle de uyunmuyor ki kardeşim, çoook zor oldu:KK76: TV izlemek, bilgisayara bakmak çok yoruyor, o yüzden istirahat en iyisi.. Yüze 3 gün boyunca su değmeyecek, yoksa iltihap kapar. Saçımı bile eşim yıkadı :KK30:
3. gün daha iyiydim, gözümü daha fazla açabiliyor, kendi işlerimi görebiliyordum.
Bugün de dediğim gibi bantlar ve dikişler alındı.Halen biraz morluk ve şişlik var, onlar da 1 haftaya kadar geçer dedi dr. Ama 1 hafta boyunca makyaj yasak, lens yasak, göze fazla baskı yapmak yasak, kaş aldırmak yasak..:KK52::KK52:
Tam olarak iyişince tüm aşamalarımın fotolarını albüm yapıp buraya koyarım, yaptıracak olanlar bakıp, ona göre karar verirler.
Ama bana soracak olursanız, eğer göz kapaklarınız sizi çok çok rahatsız etmiyorsa yaptırmayın derim. Neticede bıçak altına yatıyorsunuz, evet sonuç iyi olabilir ama katlanırım diyorsanız olun. Ben o görüntümü gördükten sonra dedim ki "böyle olacağını bilseydim olmazdım". Ayrıca bundan sonra bedava da olsa hiçbir estetik ameliyatı yaptırmam. Allah da mecbur bırakmasın. :KK20:

göz kapağına gızlı dıkıs mı attırdın canım ,ayrıca daha cok yenı belkı ondan boyle dusunuyosun bı 2 hafta felan gecınce daha guzel olacaktır

hayır cnm gizli dikiş değil, kendimi tamamen dr un tecrübeli ellerine bıraktım, o bildiğini yaptı. 1 hafta bekliycem bakalım, umarım olumlu iyileşme olur.

hayır cnm gizli dikiş değil, kendimi tamamen dr un tecrübeli ellerine bıraktım, o bildiğini yaptı. 1 hafta bekliycem bakalım, umarım olumlu iyileşme olur.

tamam canım bıze de haber et resımlerını beklıyorum bu arada heycanla

Arkadaşlar ben de üst göz kağağımdan oldum, 3 ay oldu...Ben lokal anestezi ile oldum, hiç bir acı anlamadım...Gözlerimi de bantlamadı, yalnız ilk 23 saat her saat başı buz koyduk. Bir de antibiyotik damla vermişti. Morarma vs de olmadı. dİKİŞ İZİ de belli değil, inanın 10 yaş atıyorsunuz...Ben tavsiye ederim...:21:

X