Göz kapağı estetiği oldum ama:(

Avrupa göz var. Bir de rsamourestetic var. Ben sormuştum 1800 e üst göz kapağı estetiği yapıyorlar. Ama nasıl yapıyorlar bilemem. Ayrıca ben 3 yıl önce üst göz kapağı estetiği 700 liraya yaptırdım. Tüccarlara para verme canım. Çok basit bir operasyon.
Doktor olarak kim calisiyor burda peki? avrupagöze baktim 3 doktor var hic birini daha önce duymadim. Ayni sekilde rsamourestetic de

Ben 16 gün önce üst göz kapağını aldırdım ama sanki alınmamış gibi bu doktor neyi kesti anlamıyorum. Boşuna mı eziyet çekiyorum ya nolur yardım edin düzelir mi bu hala fazlalık var
Allahın sevdiği kuluymuşsun ya bide çok fazla alsaydı da gözün kapanmasaydi göz kuruluğu, göz yaşarması, bulanık görme (bunlari yasadim) birsürü sıkıntın olacaktı. En doğrusu da hala fazlalığın olması. Ben 2 milime ihtiyaç duyuyorum 6 aydan beride hayatım alt üst oldu, antidepresanlarla ayakta duruyorum.

Canım şimdi nasılsın. Gözün kapanıyor mu görüntü nasıl. Ayrıca görüşün düzeldi mi ?

Canım çok üzüldüm. Çok beceriksiz bir doktormuş. Bunların doktorluğu iptal edilmeli. Peki gözlerin görüntüsü nasıl ?
5 ay bitti biraz daha iyi ama tam geçmiş degil. Geceleri hala açık kalıyor sabah kalkınca inanılmaz bulanık oluyor. Göz damlaları kullanıyorum kuruluk çok hafif hafif azalıyor. Gözde asimetri var dikkatli bakınca belli oluyor. Goz çukurunda ikinci çukurluk var biraz hafifledi o da. Görüntü kötü değil. InsALLAH daha iyi olacağım. Goz çevresine kesinlikle dokunmayın derim.

Eklentiler

• 20210523_175814.jpg
    20210523_175814.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 1.397
Canım şimdi nasılsın. Gözün kapanıyor mu görüntü nasıl. Ayrıca görüşün düzeldi mi ?

Canım çok üzüldüm. Çok beceriksiz bir doktormuş. Bunların doktorluğu iptal edilmeli. Peki gözlerin görüntüsü nasıl ?
Bulanık görme hic düzelmiyor nasil bir derde düştüysem ben. Kırışık hali yaşayacağın her olumsuzluğa değer yani estetik olmayın, dokunmayın.

5 ay bitti biraz daha iyi ama tam geçmiş degil. Geceleri hala açık kalıyor sabah kalkınca inanılmaz bulanık oluyor. Göz damlaları kullanıyorum kuruluk çok hafif hafif azalıyor. Gözde asimetri var dikkatli bakınca belli oluyor. Goz çukurunda ikinci çukurluk var biraz hafifledi o da. Görüntü kötü değil. InsALLAH daha iyi olacağım. Goz çevresine kesinlikle dokunmayın derim.
Görüntü güzel. Küçük detaylara takılma canım. Hepimizde her operasyonda küçük kusurlar kalıyor. Seninki gayet güzel. Görme bozukluğu çok önemli. İnşallah düzelir. Gözünde fazla deri alınmış gibi durmuyor. Gözlerin neden kapanmıyor anlamadım. Aralık mı kalıyor ? Masaj yap bence.

Görüntü güzel. Küçük detaylara takılma canım. Hepimizde her operasyonda küçük kusurlar kalıyor. Seninki gayet güzel. Görme bozukluğu çok önemli. İnşallah düzelir. Gözünde fazla deri alınmış gibi durmuyor. Gözlerin neden kapanmıyor anlamadım. Aralık mı kalıyor ? Masaj yap bence.
Ilk yapıldığında sol gözden fazla deri çıkartılmıştı uzun süre tam kapanmadı aralık kaldı kuruma çok oldu bundan dolayı, kurumadan dolayı da bulanık görmem hala düzelmedi. Çok az da olsa hala tam kapanmıyor. Diş görüntü önemli degil sadece bulanık görmem düzelsin başka bisey istemiyorum.

Bende endoskopik oldum ve alt göz kapaklarım aşağı sarktı tekrar operasyon oldum ama hala bi tanesinde sıkıntı var nasıl düzeldi sizinki ne olur yardımcı olur musunuz psikolojim bitik durumda

Bende endoskopik oldum ve alt göz kapaklarım aşağı sarktı tekrar operasyon oldum ama hala bi tanesinde sıkıntı var nasıl düzeldi sizinki ne olur yardımcı olur musunuz psikolojim bitik durumda
Ben alt giz kapağı ameliyatı olmadım sadece üst giz kapağı ameliyatı oldum. Eğer alt giz kapağı ameliyatı olduysanız yüz germe ile düzeltilir. Önce göz doktoruna gidin, sonra da iyi bildiğiniz plastik cerraha gidin. Psikolojiyi bozmamak mümkün değil ama iyi bir doktor bulursanız düzeltilir. Hayatı Akbaş var plastik cerrah çok iyi bir doktor. Samsunda kendisi ulaşabilirsen ona ulaş.

Kesinlikle plastik cerrahlar göz kapağı ameliyatları yaptırmayın okulaplasti uzmanı göz doktorlarına gidin ,ben plastik cerrahi maduruyum 1 yılda 3 ameliyat oldum en sonuncusu daha yeni 5 gün oldu çok ödemim var doktorum çok başarılı geçti ameliyatın dedi iyileşince net olarak anlaşılacak ,1 yılda çok acılar çektim kendimi eve kapattım resmen inşallah bu son olur

Bende üç gün önce plastik cerraha göz kapağı göz altı ve burun estetiği oldum, henüz sargılar çıkmadı tabi ama herşey yolunda gibi görünüyor şu an , tüm plastik cerrahlar için genelleme çok da uygun değil sanırım, annem göz doktoruna oldu çok çok güzel, ablam plastik cerraha o da çok güzel oldu

Ben 40 yaşındayım, ersin Ülkur yaptı, konu basligim var oraya gün gün resim koyuyorum bakabilirsiniz.

Merhaba, bende yaklasik 1 ay once ustgozkapagi ameliyati oldum. Ayni sizin yasadiginiz gibi sag gozum tam kapanmıyor. Doktorum 3-6 ay arasinda geçeceğini soyledi ama cok tedirginim. Kapanmamasindan cok korkuyorum.
Sizin su anki durumunuz nasıl? Iyilesme oldumu acaba?

Bakın benim bu şekilde açık kalıyor, kirparken de bir göz önce kirpiliyor, doktorum normal dedi , 1 hafta 10 güne toparlar dedi ama bilemedim, sizin baya da olmuş. Umarım benimki de toparlar çünkü Cook can sıkıcı. Bir de benim göz kapaklarım kütük gibi hala kaşlarımı falan zor kaldırıyorum

Eklentiler

• IMG_20210604_153920.jpg
    IMG_20210604_153920.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 1.340
Baya araştırdım, ben henüz endişelenmiyorum , çünkü 4 haftaya kadar normaldir deniyor.

Eklentiler

• Screenshot_2021-06-04-15-48-37-59.jpg
    Screenshot_2021-06-04-15-48-37-59.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 382
X