Göz kapağı estetiği oldum ama:(

5 ay bitti biraz daha iyi ama tam geçmiş degil. Geceleri hala açık kalıyor sabah kalkınca inanılmaz bulanık oluyor. Göz damlaları kullanıyorum kuruluk çok hafif hafif azalıyor. Gözde asimetri var dikkatli bakınca belli oluyor. Goz çukurunda ikinci çukurluk var biraz hafifledi o da. Görüntü kötü değil. InsALLAH daha iyi olacağım. Goz çevresine kesinlikle dokunmayın derim.
merhaba, suan ki durumunuz nasil? gozun kapanma problemi kuruluk, bulanık gorme gecti mi?

Bakın benim bu şekilde açık kalıyor, kirparken de bir göz önce kirpiliyor, doktorum normal dedi , 1 hafta 10 güne toparlar dedi ama bilemedim, sizin baya da olmuş. Umarım benimki de toparlar çünkü Cook can sıkıcı. Bir de benim göz kapaklarım kütük gibi hala kaşlarımı falan zor kaldırıyorum
ayy , aynı ben :KK43: suan ne durumdasiniz? gozlerin kapanma problemi gecti mi?

Merhaba, suanki durumunuz nasıl? Kapanıyor mu? Ne kadar sürede düzeldi? Benim de 2 hafta oldu, hala kapanmıyor. Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Çok şükür göz sağlığım iyi. Goz kurumasina karşı suni gözyaşı damlasi verdi doktorum ama isin dahada kotu kismi gozlerimde asimetri olustu. Kapanmayan gözüm açıkken digerinden daha büyük görünüyor.
Kapanmama sorunu eskiye gore daha iyi. Çok yavaş olsa da bi düzelme var gibi
merhaba, Goz kapaginiz nasil simdi, kapanma probleminiz vardi, tam duzeldi mi? insallah düzelmistir. benim de 2 hafta oldu, bir tanesi tam kapanmiyor, ve sizin dediginiz gibi asimetri var, kapanmayan daha buyuk. Ne kadar surdu kapanmasi?

Merhabalar ne oldu acaba ? Benim ameliyatata 6. Günüm sonradan dediğiniz yerler acımaya ce sismeye basladi. Doktorum bugun dikislere sürülen merhemi birakmami soyledi.

merhaba, Goz kapaginiz nasil simdi, kapanma probleminiz vardi, tam duzeldi mi? insallah düzelmistir. benim de 2 hafta oldu, bir tanesi tam kapanmiyor, ve sizin dediginiz gibi asimetri var, kapanmayan daha buyuk. Ne kadar surdu kapanmasi?
Merhaba canım. Gözün nasıl oldu. Asimetri ve kapanma sorunu geçti mi ?

Avrupa göz hastahanesi ilkp kapaklarımı çıkartan halit özhisar şimdi izmit dünya gözde. Adli tıp raporu ile zaten yaptıgı tıbben ve bu ameliyat tekniğine aykırı yani kusurlu bulundu durum yargıda. Yama ile hem kapakları arttırıam hem kaşı gözü burnu estetik olarak düzelticem deyip zaten eksik olan kapakları 1cm bırakana kadar oyup yerine korkunç deri yamaları koyup beni bu hale getiren doktor
Merhabalar ,
Bende dün rutin göz muayene mi oldum Halit ÖZHİSAR'da ve göz kapağı ameliyatı olmayı düşündüğümü söyledim hemen yapalım dedi şuan tedirgin oldum siz Halit beyin ameliyatında mı sorun yaşadınız. Ben bu doktorda hem akıllı lens hemde göz kapağı estetiği olmayı düşünüyordum. Şuan bakırköy vene vidi göz hastanesinde çalışıyor.

Merhaba kızlar,göz kapaklarım okadar sarktı ki aynaya baktıkça kahroluyorum,bunun sebebi de babamın vefatından sonra nerdeyse 1 yıl boyunca hep ağladım,ağlamak gözleri çok yıpratıyor kızlar.!!
izmir'de tanıdığnız yada duyduğunuz göz kapağı ameliyatı yapan Dr varmı? Lütfen bilen yazabilirmi.. Selamlar sevgi

Merhaba kızlar,göz kapaklarım okadar sarktı ki aynaya baktıkça kahroluyorum,bunun sebebi de babamın vefatından sonra nerdeyse 1 yıl boyunca hep ağladım,ağlamak gözleri çok yıpratıyor kızlar.!!
izmir'de tanıdığnız yada duyduğunuz göz kapağı ameliyatı yapan Dr varmı? Lütfen bilen yazabilirmi.. Selamlar sevgiler
Merhaba plazma pen var birde yeni çıkan soğuk ozon plazma pen var kendini bile alıp göz kapağınıza çTlağınıza uygulayabilirsiniz ben normal plazma pen aldım ama daha kullanamadım

Ben de oldum 11. Gün maalesef gözüm kapanmıyor çok azıcık ama bu gözümde batma yapıyor nolur olanlarda geçen var mı ikisi ne zaman aynı oluyor nolur cevap verin çok üzgünüm

Merhaba,İzmir’de göz kapağı estetiği ameliyatı olan varmı? Önerebileceğiniz dr?
Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum 🙏

Ilk yapıldığında sol gözden fazla deri çıkartılmıştı uzun süre tam kapanmadı aralık kaldı kuruma çok oldu bundan dolayı, kurumadan dolayı da bulanık görmem hala düzelmedi. Çok az da olsa hala tam kapanmıyor. Diş görüntü önemli degil sadece bulanık görmem düzelsin başka bisey istemiyorum.
Çok geçmiş olsun kardeşim.Hangi doktora ameliyat oldunuz?Ben de üst göz kapak ameliyatı oldum ama hiç memnun kalmadım.Sayısız sorun yaşıyorum.Görüntü zaten berbat ama kaç kez enfeksiyon oldum size anlatamam.Yorgun ve baygın bakıyorum.Asla çok büyük sarkmam yoktu.Belki ameliyata gerek bile yoktu.Maalesef kendini çok iyi pazarlamış ama bu konuda çok başarısız olduğunu çok acı bir tecrübe ile öğrendim.

Kesinlikle plastik cerrahlar göz kapağı ameliyatları yaptırmayın okulaplasti uzmanı göz doktorlarına gidin ,ben plastik cerrahi maduruyum 1 yılda 3 ameliyat oldum en sonuncusu daha yeni 5 gün oldu çok ödemim var doktorum çok başarılı geçti ameliyatın dedi iyileşince net olarak anlaşılacak ,1 yılda çok acılar çektim kendimi eve kapattım resmen inşallah bu son olur
Ahh be kardeşim inanın alakası yok.Ben de iyi olsun diye dünya gözde üstelik okülaplasti cerraha ameliyat oldum.Göz çevresini iyi tanır diye göz doktoru olsun dedim.Mahvetti göz kapaklarımı.Estetikten hiç anlamıyormuş bunu anladım.Üstelik gözümün doğal dengesini bozdu sanırım ya yanlış bir kas kesti ya da çok fazla yağ aldı gerekli yağlarımı aldı galiba çünkü sayısız sorun yaşıyorum.Baygın ve yorgun bakıyorum eskiden çok çok daha güzelmiş göz kapaklarım.

X