Göz kapağı ameliyat sürecim , resimli

Merhaba teşekkürler evet göz yapım güzeldi , düşük değildi hiç ama derim çok gevşekti aşırı yumuşaktı fazlaydı . Umarım iyileşir çünkü hala iz var . Fotoğraf ekleyeyim tamamdır.
Hangi doktorda oldugunuzu belirtebilirmisiniz. Bende katiliyorum arkadaslara en sonki resimde bayaga güzel duruyor :) insaAllah istediginiz gibi olur 💖

Merhabalar geçmiş olsun. bu ameliyatı olmak için belli şartları sağlamak gerekiyor mu (göz kapağında derinin belli oranda sarkmasi vs) yoksa estetik amaçlı da yapılabilir mi?

Çok geçmiş olsun. Umarım sorunsuzca süreci atlatabilirsiniz sanırım henüz çok yeni. Ameliyat 1 saat mi sürüyor acaba ağrı vs. Hissettiniz mi ? Süreçten bahsedebilir misiniz biraz zahmet olmazsa
Ben lokal anestezi altında oldum hiç ağrı hissetmedim zaten iğneyle başta uyuşturdular , sonrasında ilk gün hafif sızı hissettim daha bir şey olmadı morarmam çok az oldu ama şişliğim vardı o da geçti bi ikinci güne kadar şişer yüz sonra inmeye başlar . Bir aya yakın iz hala var . Krem kullandım başlarda sonra sıkıldım . Sanırım iki ay sonra tamamen azalır izler diye umut ediyorum . Kimse bir şey farketmedi zaten sorun yoktu benim çok.

Geçmiş olsun öncelikle şunu söyleyeyim ilk göz kapağınız bence daha güzelmiş ve pürüzsüzmüş hiç de ihtiyacınız yokmuş ama tabii bu sizin tercihiniz 2 fotoğrafta dikişlerin çok düzgün muntazam olmadığını görüyorum bu benim İlk irtibam ama henüz başarısız olduğunu söylemek için çok erken zira göz kapağında dikişlerden dolayı ödem mutlaka ki vardır şişlik ödem vardır bence 2 ay kadar bir buçuk iki ay kadar bekleyin ondan sonra neticeleri neticeyi değerlendirin şu an için kötü bir şey gözükmüyor ama sadece dikişlerde çok düzgünlük göremedim ben yani böyle kalem gibi bir dikiş atılmamış ama ödemden dolayı da bu kaynaklanabilir ben daha evvel iki kere göz kapaklarımı aldırdığım için oradan biliyorum ben de mesela iz kalmıştı göz kapağımda ama siz de iz göremiyorum ve kime yaptırdınız doktorunuz kim sizden ricam biraz daha bekleyin karar vermek ve üzülmek için henüz çok erken dediğim gibi ödem mutlaka vardır
Merhaba sizin ilk ameliyatınızı kim yapmıştı?

Geçmiş olsun öncelikle şunu söyleyeyim ilk göz kapağınız bence daha güzelmiş ve pürüzsüzmüş hiç de ihtiyacınız yokmuş ama tabii bu sizin tercihiniz 2 fotoğrafta dikişlerin çok düzgün muntazam olmadığını görüyorum bu benim İlk irtibam ama henüz başarısız olduğunu söylemek için çok erken zira göz kapağında dikişlerden dolayı ödem mutlaka ki vardır şişlik ödem vardır bence 2 ay kadar bir buçuk iki ay kadar bekleyin ondan sonra neticeleri neticeyi değerlendirin şu an için kötü bir şey gözükmüyor ama sadece dikişlerde çok düzgünlük göremedim ben yani böyle kalem gibi bir dikiş atılmamış ama ödemden dolayı da bu kaynaklanabilir ben daha evvel iki kere göz kapaklarımı aldırdığım için oradan biliyorum ben de mesela iz kalmıştı göz kapağımda ama siz de iz göremiyorum ve kime yaptırdınız doktorunuz kim sizden ricam biraz daha bekleyin karar vermek ve üzülmek için henüz çok erken dediğim gibi ödem mutlaka vardır
Ve de 2.ameliyatınızı kim yaptı?İlk sorununuz neydi?Şu an memnun musunuz?

Merhaba , göz kapağımdan ameliyat oldum , bugün onuncu günüm . Sadece deri fazlalığım vardı . Düşüklük yoktu. Şu an şişlik yok , dikiş izi var , daha çok pütürlük var bu sanki geçmeyecek gibi duruyor . Pişman da olmak üzereyim. İz tamamen geçmez ya da ameliyattan sonra deri tekrar gevşer , eski haline döner diyenler var . Ameliyat kalıcı değil diyenler de . Aslında sağlık için oldum ama böyle olacağını bilmiyordum. Öncesi ve şimdiki halimi atacağım. Yardımcı olur musunuz :KK43:
Geçmiş olsun.Kardeşim hiçbir sorun görünmüyor.Gayet iyi olmuş.
Merhaba , göz kapağımdan ameliyat oldum , bugün onuncu günüm . Sadece deri fazlalığım vardı . Düşüklük yoktu. Şu an şişlik yok , dikiş izi var , daha çok pütürlük var bu sanki geçmeyecek gibi duruyor . Pişman da olmak üzereyim. İz tamamen geçmez ya da ameliyattan sonra deri tekrar gevşer , eski haline döner diyenler var . Ameliyat kalıcı değil diyenler de . Aslında sağlık için oldum ama böyle olacağını bilmiyordum. Öncesi ve şimdiki halimi atacağım. Yardımcı olur musunuz :KK43:
Geçmiş olsun.Hiçbir sorun görünmüyor.Gayet iyi olmuş.Çok yeni olmasına rağmen çok iyi durumda.2-3 ay sonra daha da iyi olacak.Esas siz benimkini görseydiniz.Ne yazık ki 1 yılı geçti hâlâ çok büyük sorunlar yaşıyorum.Daha ameliyatın ertesi günü anlamıştım,ilk haftalarda ilk aylarda da ne olacağı belliydi.Servet ödedim resmen sakat kaldım.Doktor değil kasap seçmişim.Dünya göz onunla nasıl hala yol alıyor anlamıyorum.Tek mağdur ben değilim üstelik.İnstagramdan hepimizi engellemiş.

Geçmiş olsun.Kardeşim hiçbir sorun görünmüyor.Gayet iyi olmuş.

Geçmiş olsun.Hiçbir sorun görünmüyor.Gayet iyi olmuş.Çok yeni olmasına rağmen çok iyi durumda.2-3 ay sonra daha da iyi olacak.Esas siz benimkini görseydiniz.Ne yazık ki 1 yılı geçti hâlâ çok büyük sorunlar yaşıyorum.Daha ameliyatın ertesi günü anlamıştım,ilk haftalarda ilk aylarda da ne olacağı belliydi.Servet ödedim resmen sakat kaldım.Doktor değil kasap seçmişim.Dünya göz onunla nasıl hala yol alıyor anlamıyorum.Tek mağdur ben değilim üstelik.İnstagramdan hepimizi engellemiş.
Dünya göz hakkında duymuştum böyle yorumlar yine ya :KK43: peki nedir sorun? Kaşla göz arası baya kısalıyo onu biliyorum da

Kaşla gözün kısalması için bi önlem alıyolar mı ? Yağ dolgusu va. gibi
Tam tersi gerekli yağlarımı aldığı için o mesafe kısaldı ve berbat bir görüntü oldu.Kim düşünüyorsa iyi düşünsün.Ben hiç memnun kalmadım üstelik tek ben değilim mağdur olan aynı doktordan.Zaten onunla ilgili çok olumsuz yorum varmış da ben sonradan gördüm.

O kadar çok ki.Asimetri,enfeksiyon,yorgun bakışlar,göz kapaklarımda ağırlık,ışığa hassasiyet,izler,kaş dikiş arası kısalma ve daha neler neler.
Çok geçmiş olsun dicem de geçen bi şey olmamış . İhtiyacınız mı yoktu acaba :KK43: bende de dikiş izi duruyo hala ve gözlerim küçüldü sanki :KK43: ama ihtiyacım vardı

Merhabalar,
Son durumunuz nedir acaba umarım giderek azalıyordur izler. Tekrar çok geçmiş olsun. 2 aydan önce geçmez diyorlar zaten.
Ahmet satıcı ile görüştüğümde telefonda botoksum olduğunu, geçmesini bekleyip beklemeyeceğini sordum beklemeye gerek yok dedi. Benim de aklıma bu soru işaretleri getirdi sonuçta 1 milimi bile önemli

X