Göz altı ameliyatı/resimli

Merhaba ilk resimle inanılmaz fark var ben çok beğendiim
Neden üzgünsünüz:KK43:
Dikişler düzelene kadar Makyajlı gezin işte ne olacak,çook fark var inanamadım resmen. Çok güzel gözüküyor

Makyaj ve maske ile çok farklı
Bu iki resimdeki sen mısın gerçekten. İlk resim 70 yaşında gibi ikincisinde genç bir kız var. Değişim elbette oluyor ama resimler çok farklı. Mucize olmuş. Güle güle kullan 😊

Eklentiler

• Screenshot_20210703-124909.png
    Screenshot_20210703-124909.png
    255,2 KB · Görüntüleme: 1.212
  • Screenshot_20210703-124457.png
    Screenshot_20210703-124457.png
    281,1 KB · Görüntüleme: 1.171
Bu iki resimdeki sen mısın gerçekten. İlk resim 70 yaşında gibi ikincisinde genç bir kız var. Değişim elbette oluyor ama resimler çok farklı. Mucize olmuş. Güle güle kullan 😊
İlk resimde gözlerimi kismistim, hatta ersin beye de bu fotoğrafı gösterdiğim zaman gözlerin aslında bu kadar kötü değil demişti. Fakat yine de gercekten çok yaşlı ve yorgun gösteriyordu. Son resim gerçekten filtresiz ve son hali. Çok teşekkür ederim güzel yorumunun için 🌺🌺

Bu da 5. Hafta fotoğrafı olsun 🥰 hala göz altimda şişlik ve morluklar var, burda göz üstlerim çok çok iyi olduğu için tamamen iyileşmiş görünse de hala ödemler var altta

Eklentiler

• Screenshot_2021-07-04-00-17-56-95.jpg
    Screenshot_2021-07-04-00-17-56-95.jpg
    174,7 KB · Görüntüleme: 1.266
Göz altı ve göz üstü 12 bin, burun da olduğu için indirim yaptı bunlarda. Sanırım 14 bindi

Artık şişlik ve morluklarim neredeyse %80 oranında iyileşti. Bir hafta on gün içinde tamemen geçer sanıyorum. Göz iyileşme maceram bitiyor, darısı burnumun başına inşallah. Ki bence gözlerimin iyileşme süreci uzun sürdü gibi..herkes (doktorum da) çok normal dese de bence benim tenim sebebiyle yavaş iyileşti

Eklentiler

• IMG_20210710_011200.jpg
    IMG_20210710_011200.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 1.263
Resim yok ben telefondan girdigim için mi görülmüyor. Benimde goz altlarım çukur mor torba yaşım 34 hamilelikte oluştu psikolojim çok bozuluyor. Bu ara yuz egzersizi yapmaya başladım fayda göremezsem galiba bende ameliyat olurum ama sonrasında olumsuz sonuç alirim diye cok korkuyorum

Yakamoz65 Yakamoz65 iyi bir doktor seçersen mutsuz olmazsın merak etme. Bana burda biri bir yorum yapmıştı. Ben kötü olur diye korkuyorum yazmıştım o da bana ne kadar kötü olursa olsun şu halinden iyi olur bence diye. Eğer şu an ki halin psikolojini bozuyorsa hiç korkma

Yakamoz65 Yakamoz65 iyi bir doktor seçersen mutsuz olmazsın merak etme. Bana burda biri bir yorum yapmıştı. Ben kötü olur diye korkuyorum yazmıştım o da bana ne kadar kötü olursa olsun şu halinden iyi olur bence diye. Eğer şu an ki halin psikolojini bozuyorsa hiç korkma
Görselleri yeni görebildim 30 yaş genclesmissiniz. Benim goz altın daha farklı. Size özelden foto attim.

Göz kapanmama konusunda bir sıkıntı vs yaşamıştınız sanki o da düzeldi mi acaba? Ben de yaptırmak istiyorum da bazen çok olumlu bazen de aşırı olumsuz yorumlar okuyorum karar veremiyorum🙂

Ameliyatımin üstünden iki buçuk ay geçti ve göz üstlerim neredeyse tamamen iyileşti, bu operasyon bence harika birşey. Göz altlarim için sanırım zamana ihtiyaç var, hafif şişlik ve morluklar var.

Buraya son kez resim koyuyorum, fakat sorusu olan gelişmeleri merak eden özelden yazabilir.

Ben öncelikle burda bana yorum yazanlara çok teşekkür ederim, bazen dışarıdan bir göz çok daha iyi oluyor, lütfen bekleme ve hemen ameliyat ol demişti bir arkadas..
Biri de kötü olur diye korkma bu halinden kötü olamaz diye 😅 gerçekten çok teşekkür ederim çünkü cesaret verdiniz. Son resmim deniz kenarindan 😅 göz üstümde kalıcı makyaj var iki sene önceden bunun dışında Tamamen makyajsız..

Bu operasyonu düşünen herkese doğru doktoru buldukları takdirde hiç düşünmeyin diyorum
.

Eklentiler

• IMG_20210803_211004.jpg
    IMG_20210803_211004.jpg
    128,8 KB · Görüntüleme: 1.281
Ameliyatımin üstünden iki buçuk ay geçti ve göz üstlerim neredeyse tamamen iyileşti, bu operasyon bence harika birşey. Göz altlarim için sanırım zamana ihtiyaç var, hafif şişlik ve morluklar var.

Buraya son kez resim koyuyorum, fakat sorusu olan gelişmeleri merak eden özelden yazabilir.

Ben öncelikle burda bana yorum yazanlara çok teşekkür ederim, bazen dışarıdan bir göz çok daha iyi oluyor, lütfen bekleme ve hemen ameliyat ol demişti bir arkadas..
Biri de kötü olur diye korkma bu halinden kötü olamaz diye 😅 gerçekten çok teşekkür ederim çünkü cesaret verdiniz. Son resmim deniz kenarindan 😅 göz üstümde kalıcı makyaj var iki sene önceden bunun dışında Tamamen makyajsız..

Bu operasyonu düşünen herkese doğru doktoru buldukları takdirde hiç düşünmeyin diyorum
.
Çok güzel görünüyor. Ameliyat izi vs. Hiç belli degil

X