Göz altı ameliyatı/resimli

Zaten siz söylemeden kendisi gösteriyor operasyonları, sizin buna benziyor bunun gibi olacak galan gibi, ben badem göz için konuşmadım yaptırmayacagim. Aslında bir ara sorsam mi dedim ama burun girince işin içine kafam dağıldı, ama benim göz şeklim güzel alt üst yapılınca daha da iyi olacak inşallah

Ben 3 kez kurdeşen döktüm, gözlerim balon gibi şişti. O deriyi gevsetmis. Oncesinde de yanlış bakımlar ve yanlış botox uygulamaları hepsi üst üste geldi
MErhaba yanlis botox uygulamasi nedir nasil olabilir aceba? Ben hic yaptirmadim ama hafif kas kaldirmak icin dusunuyorum goz cevresinde o sebeple merak ettim.

Benim bir sefer kaslarım o kadar havaya kalktı ki göz kuruluğu yaşadım. 1 ay ellerimle tuttum kaşlarımı indirmek için, bir de alın bolgeme çok derin vurulmuş baş ağrısı oldu fazlaca

Ameliyatımı dün oldum, inanılmaz zor bir süreç geçirdim, anesteziden ayrılırken kan kustum, ağrım hiç olmadı ama burun ameliyatı da olduğum için bir yandan nefes alamıyorum, bir yandan gözler bandajli ve şiş, üstüne üstlük 9 saat sürekli buz uyguladım, sonuç ne olur bilemem ama ben bu süreçte çok yıprandım, bugün sisliklerim arttı, morluklar başladı.

Bu bugün ki hali

Eklentiler

• IMG_20210530_201559.jpg
    IMG_20210530_201559.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 998
Ameliyatımı dün oldum, inanılmaz zor bir süreç geçirdim, anesteziden ayrılırken kan kustum, ağrım hiç olmadı ama burun ameliyatı da olduğum için bir yandan nefes alamıyorum, bir yandan gözler bandajli ve şiş, üstüne üstlük 9 saat sürekli buz uyguladım, sonuç ne olur bilemem ama ben bu süreçte çok yıprandım, bugün sisliklerim arttı, morluklar başladı.
Yaaa çok çok geçmiş olsun canım
Herkeste mi öyle oluyor acaba yoksa sende hassasiyet mi var

Valla iyi mi yaptım bilmiyorum, o kadar zor bir süreç geçiriyorum ki . Umarım herşey bittiğinde iyi ki derim
Gecmis olsun simdiden goz cevrenizin guzsllestigini gorebiliyorum umarim istediginiz sonuca ulasirsiniz. Daha iyi hissetiginizde ayrintili yasadiklarinizi bizimle paylasmanizi cok isterim bir an once sıkıntilarinizin gecmesi dilegiyle tekrar gecmis olsun

Herkese merhaba, bugün 3 . Günüm ve düne göre çok çok iyiyim, sisliklerim durdu inmeye bile başladı. İki gün boyunca yatakta hep gözlerim kapalı yatıyor buz koyuyordum, bu sabah capakli uyandım güzelce temizledim. Şimdi gayet iyiyim. Hatta yemek yapmaya, dolaşmaya başladım malum iki çocuk olunca başta

Bugün 4. Gün burun tamponları ve kağıt bantlar çıktı, sizce nasıl görünüyor? Hala çok şiş ve morluklar var

Eklentiler

• IMG_20210601_085000.jpg
    IMG_20210601_085000.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 1.260
Valla şu an şiş ve mor hhalinde bile herkes bunu söylüyor, çok iyi iş çıkarmış diyor. Ben çok deneyimli olmadığım için henüz tam yorum yapamıyorum ama sanırım güzel oldu 😅

X