Goygoy time

kizlar bu pulbiberli yogurt kurunu deneyen varmi

Denemedim, ama sen yap yine de pulbiber metebolizma hizlandirir, yogurt da kalsiyum deposu bagirsaklara da cok iyi geliyor
Ben genelde meyveleri dograyip yogurtla karistirip tatli tabagi yaparim kahvaltilarda bazen
Bazen de yulafi sütle pisirip icine meyve dograrim
Gerci yemedigim sey cok azdir benim, ye ya sen de yap o kürü :dondurma:

Denemedim, ama sen yap yine de pulbiber metebolizma hizlandirir, yogurt da kalsiyum deposu bagirsaklara da cok iyi geliyor
Ben genelde meyveleri dograyip yogurtla karistirip tatli tabagi yaparim kahvaltilarda bazen
Bazen de yulafi sütle pisirip icine meyve dograrim
Gerci yemedigim sey cok azdir benim, ye ya sen de yap o kürü :dondurma:
yapaiuorum kuzum 3 gundur emziriyorum ya biraz vicdan yapiyorum ama cok kilo aldim:KK43:

yapaiuorum kuzum 3 gundur emziriyorum ya biraz vicdan yapiyorum ama cok kilo aldim:KK43:

Tamam de böyle seyler yemek neden vicdan yaptirsin ki sana
Ac kalma, saglikli seyler ye bol su ic
Yedigin karbonhidratlar gitmiyor ki bebege
Yedigin tüm güzel seyler gidiyor, protein, vitamin, kalsiyum..
Yani sen zaten saglikli seyler yersen kilo da verirsin bebegini iyi beslersin
Ekmek yerine yogurlu kürünü ye, salatalik ye, elma muz ye, etini de, tahilini ye, bu sekilde de zayiflarsin hem de saglikli kalirsin
Öyle düsünme yani, yiyorsun zaten sadece sana yaramayanlari kesmeye calis :KK200:

Tamam de böyle seyler yemek neden vicdan yaptirsin ki sana
Ac kalma, saglikli seyler ye bol su ic
Yedigin karbonhidratlar gitmiyor ki bebege
Yedigin tüm güzel seyler gidiyor, protein, vitamin, kalsiyum..
Yani sen zaten saglikli seyler yersen kilo da verirsin bebegini iyi beslersin
Ekmek yerine yogurlu kürünü ye, salatalik ye, elma muz ye, etini de, tahilini ye, bu sekilde de zayiflarsin hem de saglikli kalirsin
Öyle düsünme yani, yiyorsun zaten sadece sana yaramayanlari kesmeye calis :KK200:
aynrn su somun ekmegi kesecem cok sag ol yazdiklarin icin:)cansin

X