Goygoy time

ay iyi biligi verfin kuzum vallah dur opecem ben artik bol su icecem ekmegi azaltiuom gibi

alabiliyorsan da tam bugday ekmegi al bu arada
Ben tam bugday yiyince yarim dilim bile tikiyor, ama beyaz ekmek sünger gibi cigneyince kayboluyor sanki yedikce yediriyor
Ekmek secimini iyi yap
Gerisine de alisirsin, insan nelere alismiyor
Ha ac kalma yemekten kisma ama neler yedigine bir bak
Biraz dikkat etsen gerisi gelir
Diyet yapma cünkü üc bes sikarsin sonra yine salarsin
Sen git güzel icin cekirldeikli, eksi maya kokan tam tahil ekmegi bulmakla basla
Ben emzirirken canim cok tatli cekerdi, kötü örnek olacak ama nutelleyi tam tahila sürüp yerdim
En azindan beyza ekmek olmazdi, cünkü dedigim gibi tam tahil cok daha doyurucu

yok onlar istanbulda oturuyor kaynanası onlar ereğli 'de oturuyor
Cok önce konuşmuştukya hatırladım ereğli diyince. Orası ilçesi falan sanırım ben konyanın içindeyim. Görücü usulümü yoksa tanışıyolarmıydı abla

Ay kocalarini cok sevenler kulubü olarak da basligi degitirebiliriz
Bebim herif de yanimda bilgisayar oynuyor, azicik sinirlerini ziplattim bugün zaten
dibimde duruyor su an, Ayy Allah hepsine saglik versin bize de :KK16:
amim kuzum amin dun mesai arkadaslarindan biri sehit oldu ona morali bozuldu ya bende olursam diyor Allah korusun diyorum 4 tane bebisimiz var onlara bagislasin seni

amim kuzum amin dun mesai arkadaslarindan biri sehit oldu ona morali bozuldu ya bende olursam diyor Allah korusun diyorum 4 tane bebisimiz var onlara bagislasin seni

Allah evlatlarina bagislasin dercekten de, Allah saglikli hayirli uzun ömürler versin insallah
Kalbim titreyerek diliyorum bunu hepimizin esleri icin
Biz onlardan raziyiz, Allah da onlardan razi olsun

Rabbim korusun canım sen destek ol moral ver o psikoloji berbat bişey .Rabbim yar ve yardımcıları olsun.

amin canim . ama cidden cok tuaf bir durum surekli namlunun ucunda olume daha yakin ben uzamnliga izin vermedim zamanin simdi gene silahlar arasinda
Bol bol dua et kuzum
Eğer alnında yazıyorsa o şahadet evinin içinde dahi olsa gelir bulur kimse önüne geçemez. Rabbim hayırlısını versin sana ve yavrusuna sağ salim kavuştursun ve bağışlasın.

X