Goygoy time

Yoğğğ oğlanı sallıyorum ben nereye uyucam allah askına :KK4: :KK14:

üzgünüm yok ya senin yaşadığın yere
bura yağmurlu :KK12:keşkem yağsa tabi yağmurda yağsın ama kar istiyoruz ⛄❄🌧
Hemde ne cok ıstıyorum kar yagmasını valla gebelıkte bana ates basıyo karlara yatıp yuvarlanmak ıstıyorum suan:KK42::KK30:

Yeni üyeler bırı kuzuya mesaj yollamak ıstemıs ama mesaj kutusu kapalı oldugu ıcın buraya yazmıs manyak. Bana soyluyo. Fake sahte demek abla. Boyle ne idiğü belırsın ınsanlar yazıyo artık erkek mıdır lezbıyen mıdır neyse :sinirli:

Kızlar napıyosunuz, hıc keyfim yok. Konu acacagım ama yazıp yazıp siliyorum uzun oluyor. Kısa da ben yazamıyorum
Nasıl kısa konu acabılıyosunuz 😌

Kızlar napıyosunuz, hıc keyfim yok. Konu acacagım ama yazıp yazıp siliyorum uzun oluyor. Kısa da ben yazamıyorum
Nasıl kısa konu acabılıyosunuz 😌
Bacım anlat derdını sen buraya. Mıllet sımdı dardardar yamuk yarsık yazacak asabını bozacak anlat bakem sen bız varız evelallah:rapci::halay:

Bacım anlat derdını sen buraya. Mıllet sımdı dardardar yamuk yarsık yazacak asabını bozacak anlat bakem sen bız varız evelallah:rapci::halay:
İste nasıl anlatacagımı bilmiyorum Bı yazıyorum upuzun oluyor, ben okumuyorum millette okumaz diyorum. Kısa nasıl yazılır bana ogretsene lovecım🤣💞

Ay bir cay yapan olsa da verse bir bardak
Bugün mislinlik yaptim, esimi hamburger almaya yolladim cocuklarla onunla bile gitmedim yani
Adet baslangici gibi hissediyorum umarim bu yüzdendir
Ayy fena oluyor bu dönemler

X