göbek sorunu :(

aysunkilic

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
32
93
28
kızlar ne kadar diyet yapsam spora gitsem de şu göbegim hep var kilo veriyorum ama göbek bir türlü gitmiyor yapıştı kaldı resmeeeen yardııım

Boyunuza gore yüksek kilodasiniz su anda. Spor+diyetisyen diyeti ile saglikli kilonuza inin önce. Kilo varken göbeğin düzleşmesi mümkün degil.

Boyunuza gore yüksek kilodasiniz su anda. Spor+diyetisyen diyeti ile saglikli kilonuza inin önce. Kilo varken göbeğin düzleşmesi mügi
Boyunuza gore yüksek kilodasiniz su anda. Spor+diyetisyen diyeti ile saglikli kilonuza inin önce. Kilo varken göbeğin düzleşmesi mümkün degil.
diyetisyen ve spor eşliginde 67 ye kadar düştüm benim görüne göbek ve geniş omuz kalın kol pes ettim bıraktım :KK43:

kızlar ne kadar diyet yapsam spora gitsem de şu göbegim hep var kilo veriyorum ama göbek bir türlü gitmiyor yapıştı kaldı resmeeeen yardııım
canıım termal taytan giyebilirsin arkadaşımdada aşırı derece göbeği vardı hiç gitmiyordu
onu giydii hepte terliye terliye zayıfladı tavsiye ederiim

canıım termal taytan giyebilirsin arkadaşımdada aşırı derece göbeği vardı hiç gitmiyordu
onu giydii hepte terliye terliye zayıfladı tavsiye ederiim
Yanlar içinde etkili olur mu ben ne kadar zayıf olursam olayım yanlarim gitmiyor

• Beğen
Reactions: Jou
şu şekilde söyleyim verdigim kilolarım hep bacak ve kalça kısmından gidiyor spora gittim diyet uyguladık alt eriyor üst kalıyor anlamsızca

Vücut tipi etkili bunda elbette ama yağ oranı belli bir seviyeye gelmeden göbek gitmez. Ben de öyleyim 65kiloyum. şu an üzerime bol bir şey altıma tayt giyeyim 55 gözüküyorum. Lakin kocaman karnım var ☺️ Gerçekten 55 olunca göbek bel yağlanmaları gidiyor bence.

X