Piercing, Hızma Göbek piercing iltihap acil yardım!!!

Melissa1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
3
0
Merhaba kızlar yaklasık 10 gün önce göbeğimi deldirdim ve deldirdiğim yer herkesin tercih ettiği bir mekan ama nedense su an deldirdiğim yer baya kızardı ve çok az sis 10 gün oldu gecmedi iltihap kapmıs olabilir mi? Thiocilline krem ve terramycin kullanıyorum ne yapmalıyım lütfen yardımm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merak etme bir sorun olmaz. Göbek en çok iltihap yapan yer, benim 2 ay boyunca ara ara iltihap yaptı oksijenli suyla sterilize edip krem sürüyordum. 4 yıldır var hiçbir sorun yok. Başlarda normal iltihap :nazar:

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 6 yıldır göbeğimde piercing var ve kapanıcak diye sadece temizleme amaçlı çıkarmak dışında hiç çıkarmadım göbeğimden. Bugün bi bakayım dedim çıkardığımda nasıl duruyor diye bi baktım göbeğim hafif aşağı sarkmış yani göbeğimin deliği yan çizgi halinde görünüyorve delikler de kötü görünüyor :KK43:((((((( çok mutsuzun şimdi çıkartsam ağırlık olmayacağı için eski haline döner toparlar mı yada ne yapmalıyım eski haline dönmesi için lütfen yardımcı olun çok mutsuz ve üzgünüm :KK43:(((((((((

Merhaba gobegimi deldireli 4 gun oldu. Delinen yerler kızardı. Sürekli su gibi bi akıntı var. Etrafı da beyaz/sarı iltihaplanma yaptı. Tiociline diye bi krem önerdi deldirdigim yer kullanmam için. Çok korkuyorum çıkarsam mi diye düşünüyorum. Iz kalmasından da korkuyorum. Yardimci olabilcek var mi

Merhaba dersu ben furacin kullanmıstm. Cok fazla oynatma giyinip soyunurken dikkat et. Göbek piercinginde oluyor oyle iltihaplanma ama zamanla geçiyor biraz sabret derim

X