Bölgesel İncelme Göbeğimle başım dertte!!

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Doğum yapmadım ama sporla alakalıyım. Şöyle ki doğum sürecin de karın şiştikçe karın kasları birbirinden ayrılır. Ve uzun süre ayrık kalır. Doğum tamamlandıktan sonra her ne kadar spor diyet vs uğraşmanıza da o sarkan kas ve deri kendini toparlamaz. Mini karın germe operasyonları bunun için vardır. Şöyle ki doğum sürecinde ve sonrasında süt dolu olan göğüsleriniz emzirme den sonra eski haline dönüyor mu. Ben hiç döneni duymadım. Spor diyet bi yere kadar. Tek ve kesin çözüm karın germe.

Göğüs konusunda söyledikleriniz doğrudur çünkü göğüslerimiz süt bezleri ve yağ dokusundan oluşur. Doğal olarak sporla şekillendirmemiz pek mümkün değildir. Fakat karın bölgesi kas dolu bir bölgedir ciddi oranda bir kilo alıp verimi olmadığı sürece sıkı egzersizle kendini toparlayabilir.

Valla benim gitmedi. 9 yaşında ve 4,5 yaşında kızım var. Yaklaşık 8 yıldır haftanın 4 günü salonda hoca eşliğinde ( 2. kızıma hamileyken 1 yıl ar verdim tabii) pilates+kardiyo+ zumba yapıyorum. Sürekli diyetteyim. Fazla kilom hiç yok hatta zayıfım. Ama yine de göbeğim az da olsa hâlâ duruyor. Sarkıklık veya çatlak yok ama bildiğin göbüş! Sinir bozucu bir şey.

X