Giyim tarzı

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar herkes buraya yaz ve kış olmak üzere giyim tarzını yazsın. (rsmde koyabilirsiniz)

kışın kot pantolon kesinlikle kıyafete uygun kemer gömlek veya kazak gömlek olursa flar üzerine de ceketım yani ve çizme...Yazın keten weya kot açık renk pntolon veya kapri şık terlik veya spor ayakkabı üzerime ince badiler badilerime uygun renkte küpe ve kolyee ölee yanii

Benim tarzım herzaman herşekilde spor ve rahat kıyafetlerdir...Kışın cepli bol pantolonlar üzerine uzun kollu body kazak filan giymeyi sevmiyorum.. Yazında Spor bol cepli kapriler kısakollu yada sıfırkollu göbeği açık olmayan t-shirt'ler Klasik giyim tercihim değildir..

her zaman jean. biraz özelse o gün gideceğim yer şık bir tunik belime kalın kemer.
asla topuklu giymem.bir göz kalemi gözaltı kapatıcısı ışıltılı ruj. o kadar.

kışın pantolon spor ayakkabı ya da bot üzerine spor bi kazak veya swit üzerine mont veya kaban havaya göre değişiyo etek giyersem mutlaka çizme ve kısa bir mont. yazın cicili bicili rengarenk elbiseler altına pantolon olabilir kısaysa. genelde kot dar paça tavsiyemdir elbise altı için ama bazen beyaz pantolonda olabilir. her kıyafetim için çantam ve ayakkabım vardır. yazlık çantalarım rengarenk ayakkabılarım da öyle. kışın çanta ve ayakkabı seçiminde düz renk tercihim siyah kırmızı beyaz...

kendime yaksistirdigim begendigim herseyi giyinirim genelde, fazla spor takilmam arada bir kot giyerim ama onu degisik kiyafet ve aksesuralr yine syk klasik haline gelir, kimileri esofman spor kiyafeti veya lambur lumbur tisörtlerle dolasiyor benim tarzim degildir
mesela bu hi benim trzim degil
16072007113802362490900dx3.jpg

bunuda altina kaska bir tisörtle giyerdim
228220081245322732wd6ca9.jpg

öyle üzerinde fazla yazi mazi karikatür sekli figürlü kiyafetleri pek sevmiyorum
hani gecelikte olabilir ama normalde tarzim degil

genelde zaten daha ok etek ve elbise seviyorum, kisin bile bazen giyinirim hava fazla soguk olmadigi süre aksi halde genelde kumas pantolon, bluz, ine V-yaka kazak, hirkalar vs :))))

X