Pendik Bölge Hastanesi Dr Doğan Cüceloğlu

busraaskarr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
1
0
32
Arkadaşlar merhaba hepinize.Umarım aranızda cevap verebilecek kimse vardır.8 haftalık hamileyim ve doktorum Pendik Özel Bölge Hastanesi Op. Dr. Doğan Cüceloğlu.Öneri üzerine gittim tatlı komik bir doktor iletişim iyi yani.Fakat bu doktora giden herkes(çalıştığım okuldaki neredeyse tüm bayan arkadaşlar ki 10 kişiden fazla) sezaryen doğum yapmış .Hepsine de ortak söylenen süreç iyi gidiyor,doğum normal olur vs vs derken son anda korku salınıp(bebek oksijensiz kaldı,kalp atışı yavaşladı,kordon dolandı vs...)sezaryen yapılması.Kişilerin korkutularak mecbur bırakılması...Yani tüm sorunlu gebelikler mi bu doktora denk geldi yada herkeste mi sorun oldu da herkes sezaryen...Bu konuda bilgisi olan var mı?Gerçekten gereklilik yada anne adayının kişisel tercihi sebebiyle yapılan sezaryene kesinlikle saygım sonsuz fakat bu şekilde korku pompası ile doktorun kolaya kaçması biraz midemi bulandırıyor.Herkeste de sorun olmaz ya.Ha doktor bey kendisini normal doğum yanlısı olarak tanıtıyor o da ayrı soru işareti kafamda fakat durum da yukarıda anlattğım gibi.Gerçekten işin ehli ve gerçekten normal doğum destekçisi doktor önerilerinizi bekliyorum.Yada bu doktora giden arkadaşlar sizin gözlemleriniz nelerdir lütfen yardımcı olun bana🙏🏻

X