Giresun///28

kışın fazla soğuk değildir giresun merkez olarak tabi.bir de yağışı boldur buranın.mesela şuan 1 haftadır falan yarı yağışlı yarı açık hava.yazın olmasına rağmen kışı siz düşünün artık:KK1: belli olmuyor yani havası.kira fiyatları olarak da duyduğum kadarıyla 2 odalı 3 odalı evler 350-450 tl arasında diye biliyorum.bir de doğalgaz buraya daha gelmedi.kaloriferli evler de var ama çoğu ev sobalı diye biliyorum.ben merkezde oturmadığım için fazla da bilgim yok ev konusunda.umarım bir nebze de olsun yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkür ederim:)

merhaba arkadaşlar istanbulda oturuyorum şuan ama evlendikden sonra giresuna taşınmayı düşünüyoruz bana bıraz bilgi verırımısınz nasıl bır yerdır ne kadar zorlanırım...vereliniortak

benim eşim giresunlu, istanbulda yaşıyoruz, geçen sene kış gitmiştim oraya merkeze, hep tepelik yerler, evler yokuşlarda, tabii merkezde de var ama malum karadeniz tepeliktir, yaşaması zor bence.

benim eşim giresunlu, istanbulda yaşıyoruz, geçen sene kış gitmiştim oraya merkeze, hep tepelik yerler, evler yokuşlarda, tabii merkezde de var ama malum karadeniz tepeliktir, yaşaması zor bence.

hımmm gercı bızım ev merkez de olmuyacak ama tabı bıraz zor olucak sanırımeyvahedigeldismile

giresun genelde yağışlı olur iklimi zorlarsa zorlar sizi
onun dışında gelişmiş bi şehir sıkılmazsın aradığınız herşeyi bulabilirsiniz
endişe etmeyin gidince siz de seviceksinizi eminim

benim de nişanlım giresunlu okuyum kızlar yazısmalarınızı adetleriniz gelenekleriniz hakkında bir fikir sahibi olurum belki tabi onlar giresunda yasamıyorlar ama ben yine de çok merak diyorum giresunu görmeyi de çok istiyorum :)))

bende göreleliyim kızlar :) ordamı yaşıyorsunuz ben bir süre yaşamıştım görelem bambaşkadır ya :82:

yok canım ben istanbuda yaşıyorum
doğma büyüme istanbulluyum ama kim sorsa giresunluyum derim
bi görele değil ki her köşesi ayrı bi güzel memleketimin:nazar:

yok canım ben istanbuda yaşıyorum
doğma büyüme istanbulluyum ama kim sorsa giresunluyum derim
bi görele değil ki her köşesi ayrı bi güzel memleketimin:nazar:

bende istanbulda yaşıyorum ama her zaman gidemiyorum memleketime burnumda tütüyor oy oy 2 sene önce sis dağı şenliklerine gitmiştik bi kuzuyuı devirmiştik mis gibi dağ havası of offf:pPP:2::KK52:

Bende İstanbul da yasıyorum ama aslen GORELE lıyım ve bunla gurur duyuyorumm:))
Giresun un tarıhı guzeldır,yemeklerı guzeldır vede kızları cook guzeldır.Ben Gıresun dan bı tane cırkın kız gormedım daha:)))CANIM GIRESUNUM BENIMMMM:KK70:

X