Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gerçekten birşeyler yapıp göğüslerini büyüten arkadaşlar varmı....

hekimzade nin oryantalis diye büyütücüsü. içindekilere bakarsan zaten kullandığımız şeyler.. normalde haplara bende karşıyım ama bu aklıma yattı biraz. çünkü zaten kullandığımız şeyler onların birleşimi gibi bişey. bence etkili olabilir.

arkadaşım bu kapsül hangi kapsül ayrıntılı yazarmısın canım bekliyorum dört gözle...

Bontavi kapsul siparişi verdim.

Çörek otu yagını kullanmıstım eskiden tüylenme yapmamıştı bende ama cok faydası var 2 hafta kullanmıstım etkisi olmustu bıraktım hala biraz dolgunluk var ama çok küçükler iste bakalım bugun kullanmaya baslıcam. bontaviyi ve cörek otunu

canım sen sakın burdan ayrılma ne olur rica ediyorum istersen bontavi kullandım diye yeni bir başlık aç ve bizleri haberdar et her değişimde lütfen...

kızlar bende bıktım artık küçük göğüslerden çörekotu yağını bende denedim gabarttı benim göğüslerimi bıraktım bende-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- hap bende kullanmak istemiyorum ama napcazki başkaa:uhm:

hekimzade oryantils bunun sitesine girdim içeriğindeki hep bitkisel şeyler ama oda kapsül varmı kullanan arkadaşlar lütfen bilgii:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşım bu kapsül hangi kapsül ayrıntılı yazarmısın canım bekliyorum dört gözle...

googledan hekimzade diye bak canım. kendi siteleri çıkıyo zaten. hayıt tohumu nar çekirdeği ısırgan bide kuşburnu yazıyo içeriğinde. akşam baktım aktarlara ama yok dediler alacaktım. sitesinden sipariş vercem. aktar bana bi kür hazırlayacağını söyledi 3-4 bedene kadar büyütür dedi. sabahları aç karnına bi tatlı kaşığı içiliyomuş. 250 lira dedi. 250 lira vermektense önce bu hekimzadeyi denemek istiyorum. oda olmazsa artık burdaki aktara yaptırcam o karışımdan.

gardeniacım bende hap tarzı şeylerden korkuyorum ama dediğin gibi bende sitesinden bakınca aklıma yattı. bu zamana kadar ben göğüslerim için herhangi bişey içmedim. yani hap anlamında. bi seferlik bunu denemek istiyorum. içeriği tamamen bitkisel gözüküyo. bence işe yarayacak gibi. öteki başlıkta kullanan arkadaş şiddetle tavsiye ederim demiş. ya bilemiyorum allahım inşallah bu umudum boşa çıkmaz artık çok rahatsız ediyo beni küçük göğüslü olmak.

gardeniacım bende hap tarzı şeylerden korkuyorum ama dediğin gibi bende sitesinden bakınca aklıma yattı. bu zamana kadar ben göğüslerim için herhangi bişey içmedim. yani hap anlamında. bi seferlik bunu denemek istiyorum. içeriği tamamen bitkisel gözüküyo. bence işe yarayacak gibi. öteki başlıkta kullanan arkadaş şiddetle tavsiye ederim demiş. ya bilemiyorum allahım inşallah bu umudum boşa çıkmaz artık çok rahatsız ediyo beni küçük göğüslü olmak.
inşallah canım umarım boşa çıkmaz işe yarar bende hap krem türü şeyler kullanmadım inan bende çok rahatsızım eşimin hiç şikayeti yok ama ben taktım kesinlikle silikonda yaptıramıyorum böyle doğal şeylerle uğraşıyorum evet içeriği hep bitkisel benim de kafama yattı bu kapsüller hadi bakalım umarım işe yarar:Saruboceq::Saruboceq:

yağ aldım aktardan o haptan olmayınca. themra diye göğüs büyütücü yağ yazıyo. şimdilik masajıma bu yağla dewam edicem. bu yağla ilgilide gelişmeleri yazarım yine.. inşallah kurtuluruz hepimiz çok berbat bi durum..........

arkadaşlar elma suyuyla göğüslerinize hergün masaj yapıın. yaklaşık 1 ay deneyin .etkisini göreceğinize inanıyorum .doğal sıkılmış elma suyula olursa daha iyi olur. hergün 5,10 dk. yapın .

slm kızlar!!! gerardcım ben de çörekotu yağını kullandım 1 şişeyi bitirdim ama ben de bir değişiklik olmadı.sen ne kadar süredir kullanıyorusun ?

yaklaşık 26 27 gündr kullanıyrum nasıl kullandın yani ne kdr sürdün ve masaj uyguladın mı bde yaşını söylersen tam olucak a.s.

kızlar ben de ilk olarak çörek otu yağıyla başlamıştım ve bnim göğüslerim 2 cm büyüdü onla annem bile fark etmişti :) ve bende hiç tüylenme yapmadıı

:nazar:zemuszemus
kızlar ben de ilk olarak çörek otu yağıyla başlamıştım ve bnim göğüslerim 2 cm büyüdü onla annem bile fark etmişti :) ve bende hiç tüylenme yapmadıı

bnm 3 cm büyüdü hala sürüyrum bndede tüylenme fln yapmadı bnm annemde farketti darısı hepinzn başına

bu haplar bitkisel tamam ama sonrasında yani bırakınca küçülücekse anlamsız...boşuna gider para onu da düşünmek lazım..:/ hurma aldım ben hurmanın faydasını gördüm çünkü...gelmiş aktarlara çok şükür...hayıt da içiyorum...yalnız hayıt otu acayip bişey ya...yüz hatlarım acayip güzelleşti...elmacık kemiklerinin altı dolgunlaştı...göğüslerde pek bi fayda göremedim henüz...

kızlar benim göğüslerim 70 utanıyorum eşimden.hap içmek istemiyorum alternatif tıpla kesin sonuç alan var mı?

kızlar benim göğüslerim 70 utanıyorum eşimden.hap içmek istemiyorum alternatif tıpla kesin sonuç alan var mı?

canım aynı dertten yakınıyoruz bende kocamın koynuna girmrmekten çekiniyorum hatta ilişki esnasında göğüslerimden utandığım için adepte olamıyorum yani anlayacağın cinsel hayatımıda sosyal hayatımıda derinden yaralıyo bu küçüklük
eyer sende bu maratona katılmak istersen bizim gibi bitkilerle birşeyler yap derim ben kolay gelsin canım

X