Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gerçekten birşeyler yapıp göğüslerini büyüten arkadaşlar varmı....

Huzur_huzur

Sadece huzur istiyorum huzurrrrr
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
327
3
arkadaşlar hazıra konmak gibi olmasın ama ben bir çok yöntem denedim fakat başarılı olamadın içinizde ben bunu yaptım ve büyüdü formulü budur diyen arkadaşlar varmı ne olur yardım edin çok çaresizim artık dayanamıyorum ya bu göğüssüzlüğe..
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
vereliniortak

demekki sonuca ulaşan olmamış daha ya hala çalışmalar devam ediyor yada ulaşanların da ihtiyacı kalmadığı için artık burda değiller canım ben hala devam edenler kervanındayımboshayallersmile

kafayı yicem ya allaha şükür diyorum yine de ama birşeyler yapmak istiyorum denedim masaj yaptım karısımlar yaptım adacayının etkisi olmustu bende ama içmeyi bırakınca durdu. ne yapsam ne etsem düşünüyrum

bende hala dewam edenlerdenim.. sonuca ulaşmış bi arkadaşın söylediği bi tablet var. 2 ay kullanıp 1,5 beden büyüttüm demiş 3 aydır kullanmıyomuş ama küçülme olmamış. aynen duruyo dedi. minimum 2 kutu yani 2 ay içmek gerekiyomuş. tableti araştırdım içindekiler bizim burda tek tek kullandığımız şeylerin birleşimi gibi bişey. bende ondan almayı düşünüyorum.

bende hala dewam edenlerdenim.. sonuca ulaşmış bi arkadaşın söylediği bi tablet var. 2 ay kullanıp 1,5 beden büyüttüm demiş 3 aydır kullanmıyomuş ama küçülme olmamış. aynen duruyo dedi. minimum 2 kutu yani 2 ay içmek gerekiyomuş. tableti araştırdım içindekiler bizim burda tek tek kullandığımız şeylerin birleşimi gibi bişey. bende ondan almayı düşünüyorum.

canım bu hangi tabletler bilgin varsa aktarırmısın lütfen

yorumlar için sağolun demekki bu maratonda yanlız değilmişim ama inanım çok yoruldıum artık büyüsünler istiriyorum inanın eşimle yatağa bile girmek istemiyorum bu yüzden

şunu söylemek isterim hap ve kremlre kesinlikle karşıyım :eek:lmaz: neden die sorarsanız arksna yazdıklrının ne kdr doğruluk payı vardır bunu bi düşünelim ikincsi televzyonda ayıflama haplarından ölenlern sayısı artarkn güvenlip sağlık bakanlığından onayı olmayan bu tip şeylerin kullanılması ne kdr doğru bunu da bi düşünelim üçüncsü evet yararı dgörülebilr ama zararlarıda yararları gbi aniden gün yüzüne çıkmaz ilerleyen 10 sne içnde çıkar.Şimdi mutlka içinzdn ne kdr bilmş bi kız diyenler olur bnmde göğüslerim küçük ve büyütmek için uğraşıyorum bu konuda çok ararştrma yaptım bu tür şeyleri kullanıp kendinize zarar vermemeniz için yazdık amacım bilmişlik değil büyütmek istiyorsanız mutlaka bitksl maddelerden yararlanın olmazsa da şükretmekten ve bizi böyle beğeneck brilerni bulmaktan bşka yapacak pek fazla şeyimiz yok a.s.:enbuyukkk:

kızlar bende aynı dertten yakınıyorum:KK43: çemen tozu sürülünce büyüyomuş die duydum ama kokar die denemeye cesaret edemedim:KK43:

Tarçın'cım hangi kapsül onlar ? bontaviyi denemk istiyorum aynı anda çörek otu yağıylada masaj yapsam etkisi olur sanırım :sinifsinif:

hekimzade nin oryantalis diye büyütücüsü. içindekilere bakarsan zaten kullandığımız şeyler.. normalde haplara bende karşıyım ama bu aklıma yattı biraz. çünkü zaten kullandığımız şeyler onların birleşimi gibi bişey. bence etkili olabilir.

kullanan arkadaş 80 beden takıyomuş şimdi 90 bedene çıkmış. masajla vs uğraşmadan haplarla büyüdü diyo bıktım artık bu durumdan insanı çok etkiliyo bilen bilir bilmeyen anlamaz :sinifsinif:

bu arada bence çörekotunu kullanma. tüylenme yaptı çoğu arkadaşa. yapar zaten sonuçta saç içinde kullanılan bi yağ. bende almıştım ama 1 hafta kullandım sonra korktum tüylenme olur diye bıraktım. nar çekirdeği yağıyla yapıyodum masajı şimdi yağım bitti. tekrar alcam ama bu sefer masaj için değil hayıt içiyorum onun içine damlatcam. bu arkadaşın söylediği tabletlerde hayıt nar çekirdeği ısırgan kuşburnu var. eğer bu yaptığım şekilde işe yaramazsa o tabletlerden bende alcam

Bontavi kapsul siparişi verdim.

Çörek otu yagını kullanmıstım eskiden tüylenme yapmamıştı bende ama cok faydası var 2 hafta kullanmıstım etkisi olmustu bıraktım hala biraz dolgunluk var ama çok küçükler iste bakalım bugun kullanmaya baslıcam. bontaviyi ve cörek otunu

slm kızlar!!! gerardcım ben de çörekotu yağını kullandım 1 şişeyi bitirdim ama ben de bir değişiklik olmadı.sen ne kadar süredir kullanıyorusun ?

X