Genital Bölgede Koyuluk

Nasıl kullanıyorsunuz? İç dudaklara da sürüyor musunuz yoksa sadece dış dudaklara mı kullanıyorsunuz tam anlayamadım orayı. Hassas olan bölgeye yani

Selamlar nasıl gidiyor dostlar, ben de hala sürüyorum bacak kısımları ve popo bölgesine doğru, soyulmalar daha hızlı sonuö vermeye başladı, cilt alıltı sanırım.
Merhaba o iç dudaklara hassas kısımlara mı uyguladınız tam anlayamadım. Ben de kullanmayı düşünüyorum ama emin olamadım tam olarak hangi kısma uyguladığınıza.
Benim istediğim dış dudakların içinde kalan tüm bölgeye kullanmak.

Bir de ürünü ne kadara aldınız.
İnşallah bulabilirim biri toplatılıyor demiş

Nasıl kullanıyorsunuz? İç dudaklara da sürüyor musunuz yoksa sadece dış dudaklara mı kullanıyorsunuz tam anlayamadım orayı. Hassas olan bölgeye yani
Ben her yerime sürdüm. Sadece vajinanın içine peçete yerleştirerek içine geçmemesi icin dudakların etrafına dahi sürdüm. Ne yanma, ne tahriş hiçbir şekilde yaşamadım. Sabahına da madecassol sürüyorum hızlı toparladı üstelik. Ama hala soyulmalarla açılmalar mevcut kullanmaya devam ediyorum.

Kremim az kaldı henüz bulamadım yaşadığım şehirde. Hala aramaya devam ediyorum.

Sure ne kadar ki? Ben de unutmazsam alip baslayacagim koltuk altima, karbonat kullanip kararttim da 😔 ne kadar kullanmak gerekiyor?
İstediğiniz sonucu aldığınızda bırakabilirsiniz. Doktor yazmadığı için süre hakkında bir şey diyemem ama ilacın içindeki kağıtta en fazla 2 ay kullanılması söyleniyor. Ben de iki ay dolsun bırakacağım.

Hayır iç dudaklara değdirmiyorum. Islak olan hiöbir yere değdirmiyorum. Sadece dış kalın dudaklara, popoya ve bacaklara doğru olan kısımlara sürüyorum

Ben her yerime sürdüm. Sadece vajinanın içine peçete yerleştirerek içine geçmemesi icin dudakların etrafına dahi sürdüm. Ne yanma, ne tahriş hiçbir şekilde yaşamadım. Sabahına da madecassol sürüyorum hızlı toparladı üstelik. Ama hala soyulmalarla açılmalar mevcut kullanmaya devam ediyorum.

Kremim az kaldı henüz bulamadım yaşadığım şehirde. Hala aramaya devam ediyorum.
Yaa benim de iç kısımlarda var kararma. Ben de iç kısım için kullanmayı düşünüyorum. Kremi bulabilirsem sizinki gibi yaparım ben de, inşallah kötü etkisi olmaz ya korkmuyor da değilim

Yaa benim de iç kısımlarda var kararma. Ben de iç kısım için kullanmayı düşünüyorum. Kremi bulabilirsem sizinki gibi yaparım ben de, inşallah kötü etkisi olmaz ya korkmuyor da değilim
Ben kremi sürmeden önce yıkayıp sonra iyice kuruluyorum. Kupkuru olacak. Biraz peçeteyi vajinanın ıslak olan içine yerleştiriyorum krem içine girmesin diye. İç dudakların etrafına ve dışına full sürdüm. Bir yanma, kızarma, tahriş olmadı. Siz basladıgınızda denemek icin etrafına az bisey sürün öyle ilerleyin.

Bir kaç saate çıkacağım işte umarım bende bulabilirim.

Ben kremi sürmeden önce yıkayıp sonra iyice kuruluyorum. Kupkuru olacak. Biraz peçeteyi vajinanın ıslak olan içine yerleştiriyorum krem içine girmesin diye. İç dudakların etrafına ve dışına full sürdüm. Bir yanma, kızarma, tahriş olmadı. Siz basladıgınızda denemek icin etrafına az bisey sürün öyle ilerleyin.

Bir kaç saate çıkacağım işte umarım bende bulabilirim.
Çok teşekkür ederimm 🌺🥺

kızlar bende yavaş yavaş açılma görüyorum daha hiç kuruluk pullanma olmadı dudak kısımlarında ama bacakla birleşen ince yerde tahriş olmuş kızarık oralara nemlendirici sürüyorum.yalnız şunu sorucam bu kremi bırakınca geri gelir mi koyuluk acaba?çünkü bu kararma benim ergenliğimden beri var rengini açmasına da şaşırdım bu yüzden büyük.hormonal olduğunu düşünüyorum kararmalarının.kist gibi problemlerim de vardı zaten.neyse umarım bırakınca yine koyulaşmaz.birde ben lazere gidiyorum randevu gelmeden 2 3 hafta önce kullanmayı bıraksam daha doğru olur bence ne diyorsunuz sonra yine başlarım??
Fiyatı ne kremin toplanıyormuş yazmış biri birkaç tane almaya değer mi?

selamlar:KK3:
aynı dertten müzdaribim. hem aynı kremin geçmiş yorumlarında memnuniyet görüp, hem de yakın zamanda kullananları görünce aşırı ümitlendim. esmerlik diyemeyecegim duzeyde ve kalcaya dogru gidiyor. ağda ve kilo kaynakli oldugunu düşünüyorum.
istanbul'da anadolu yakasında (özellikle maltepe, kartal civarı olursa) kesin bir şekilde var dediğiniz eczane varsa bana bildirebilir misiniz?
bulması anlık olarak kolay mı, zor mu anlayamadımo_O

X