Genital Bölgede Koyuluk

Selamlar nasıl gidiyor dostlar, ben de hala sürüyorum bacak kısımları ve popo bölgesine doğru, soyulmalar daha hızlı sonuö vermeye başladı, cilt alıltı sanırım.
ben hala sürmeye devam ediyorum rengi biraz açılıyor gibi ama hala kahverengi iç bacağımdan oldukça koyu malesfff.ama hiç soyulma olmadı ilginç halbuki hassas ciltliyim.bugün hem öğlen hemde gece sürdüm.siz dudaklara sürmeye devam ediyor musunuz ekranda gördüklerimiz gibi bi renk aldı mı acaba🥲🥲

ben hala sürmeye devam ediyorum rengi biraz açılıyor gibi ama hala kahverengi iç bacağımdan oldukça koyu malesfff.ama hiç soyulma olmadı ilginç halbuki hassas ciltliyim.bugün hem öğlen hemde gece sürdüm.siz dudaklara sürmeye devam ediyor musunuz ekranda gördüklerimiz gibi bi renk aldı mı acaba🥲🥲
Dudaklara da sürüyorum ama asıl hedefim bacaklara doğru olan kısım. Paylaştığım resümdeki gibi dudak kısımlarında koyuluk yok artık. Soyulma başlarda yavaş oluyor, pul pul olduğu için kademe kademe ilerliyor sabredelim eğer bir tahriş söz konusu değilse

Selamlar nasıl gidiyor dostlar, ben de hala sürüyorum bacak kısımları ve popo bölgesine doğru, soyulmalar daha hızlı sonuö vermeye başladı, cilt alıltı sanırım.
Selam🩷
Ben yazdığım gün başladım ilk 3 gün kullandım son 2 gün mide enfeksiyonu geçirdiğim için ara verdim dün gece tekrar sürdüm. Hafif kuruluk hissetmeye başladım dokunduğumda kuruluk görüyorum. Bende herhangi bir yanma, tahriş yapmadı.

Bu arada arkadaşımla bu krem hakkında konuşurken kabukları yolmamam gerektigini; sebebini sordugumda iz kalmaması için alttaki deri kendisi iyileşince düşeceğini söyledi. Diğer türlü iyileşmeden yolmus olurmuşuz. Bu konuda dikkat etmek gerekir.

Başlicam.😐 Yarın kremi alayım da başlarım. Etiket için teşekkürler 💗
Ben kremi çok zar zor buldum, topluyorlarmış kremi eczacı öyle söyledi.
Kizlar bence gece bunu suruyorsaniz sabah madecassol surun ki daha guzel toparlasin
ya yemin ederim bunu sormadığım kişi kalmadı sürsem mi diye düşünüp duruyordum sabah geçti ama şimdi sürsem olur mu?

kızlar bende yavaş yavaş açılma görüyorum daha hiç kuruluk pullanma olmadı dudak kısımlarında ama bacakla birleşen ince yerde tahriş olmuş kızarık oralara nemlendirici sürüyorum.yalnız şunu sorucam bu kremi bırakınca geri gelir mi koyuluk acaba?çünkü bu kararma benim ergenliğimden beri var rengini açmasına da şaşırdım bu yüzden büyük.hormonal olduğunu düşünüyorum kararmalarının.kist gibi problemlerim de vardı zaten.neyse umarım bırakınca yine koyulaşmaz.birde ben lazere gidiyorum randevu gelmeden 2 3 hafta önce kullanmayı bıraksam daha doğru olur bence ne diyorsunuz sonra yine başlarım??

kızlar bende yavaş yavaş açılma görüyorum daha hiç kuruluk pullanma olmadı dudak kısımlarında ama bacakla birleşen ince yerde tahriş olmuş kızarık oralara nemlendirici sürüyorum.yalnız şunu sorucam bu kremi bırakınca geri gelir mi koyuluk acaba?çünkü bu kararma benim ergenliğimden beri var rengini açmasına da şaşırdım bu yüzden büyük.hormonal olduğunu düşünüyorum kararmalarının.kist gibi problemlerim de vardı zaten.neyse umarım bırakınca yine koyulaşmaz.birde ben lazere gidiyorum randevu gelmeden 2 3 hafta önce kullanmayı bıraksam daha doğru olur bence ne diyorsunuz sonra yine başlarım??
Benim fikrim keşke lazerden sonra yapsaydın. Cünkü lazer karartır haliyle yine eskisi gibi olabilir actıysa eğer kararmaların genetik degil belli ki, tekrar kararmaması icin dikkatli olmak lazım mesela arada havalandırmak, saglıklı iç camasırları giymek cok dar sıkacak seyler giymemek vs

Lazer sürecinde kullanmanı önermem çünkü kremin deriyle temasından sonra güneş ışığının zarar vereceğinden hatta yanık lekesi bırakacağından bahsediliyor. Lazer de karama olan bölgede sadece kıl değil o bölgeyi de yakıyor. Yani bende o kısım acıyordu diye öyle tahmin ediyorum. Bence lazer sürecin bittikten sonra devam et yanık olur iz kalır yarısı açık yarısı koyu kalır falan riske değmez

X