Gelin Makyajı gelinlik beyaz ben daha beya

Benim de derdim aslında gelinliğin içinde bronz olmak değil çünkü gelinliğin rengi tenime yakıştı..tek derdim şuan havalar sıcak ve öğlen 1 saat yemeğe çıktığımda bile kollarım boynumun altı vs yanıyor onları nasıl koruyacağım.amele yanığı gibi gelinlik giymek istemiyorum.tshirt izi vs:KK43: tabi temmuzun ortasına kadar kendimi güneşten nasıl korurum bilemiyorum

Bende aynı dertten muzdaribim. Uzun kollu da giyilmiyor hava sıcak. Hadi kolunu korudun yüzün yanacak. Nasıl yapıcaz hiç bilmiyorum:KK14:

öyle hmn ögle yemegine giderken bile yanıomusunuz kızlar siz ?30 faktörlü koruyucuyla yanmazsınız die düşünüorm kullanın bencede

öyle hmn ögle yemegine giderken bile yanıomusunuz kızlar siz ?30 faktörlü koruyucuyla yanmazsınız die düşünüorm kullanın bencede

maalesef cnm tenim hemen koyulaşıyor yarım saat güneşte kalsam..bu sefer de v yaka giydysem göğüs kafesim, kolum vs yanıyor:KK43:ton farkı oluyor hemen

ben de aynı konuyu düşündüm ancak solaryum istemiyorum basit bir fondotenle kapatıcam,bulaşma ve çıkmayı önlemek için de kyolan ın dermacolor fix ürününü telefonla spariş ettim,elime geldi.makyajı da ben yapacağım için bu her işi görüyor.merak edenler internetten araştırabilir,tavsiye ederim

kafayı bu kadar şeylere takmayın kuzularım sen neysen o ol.bırak solaryum filan o kanser yapıyomuş. birde çok abartmayın sakındığın göze çöp batar diye.

Solaryum tehlikeli bence.Nolur nolmaz ama bronzlaştırıcı ve terleyince akmayan kremler var ben aldım gayet memnun kaldım.Watsonsdan aldım indirimdeydi hemde

canım bence hiç bulaşma o işlere derim solaryumdu bronzlaştırıcı kremdi falan dersin bi de istediğin gibi olmaz sonra en güzel günün zehir olur sana olduğun gibi bembeyaz git pamuk prenses gibi ol :81:

X