Gelin Makyajı gelinlik beyaz ben daha beya

krizantemcik

T-F-E
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2012
5.115
2.697
kızlarrr düğün öncesi solaryuma girmeyi düşünen yada girmiş olan var mı?baya beyaz tenliyim ve hafif bronz olursam daha güzel olcak gibi düşünüyorum..bi taraftan da zararlı die yaptırmasam mı diyorum..bronzlaştırıcı spreyler işe yarar mı acaba?yada hiçbişi yapmasam mı :)))))

ben de girmek istiyoruumm..hatta solaryum başlığına da yazmıştım.çok süt gibi değilim ama hafif kırılsın istiyorum tenim..çok kara da iyi olmaz zaten demet akalın gibi:)
daha önce girmiştim ama göğüs kafesim daha fazla kızarmıştı şimdi de öyle olursa gelinlikle çok kötü durur..eşit yanmak için en yapmalı bilmiyorum:S

bende cok beyaz tenliyim ama girmeyi düsünmüyorum hem zararli bence hemde güzel durmuyor...özellikle biz acik tenlilerde bence cok cakma duruyor...makyajla biraz oynicam o yeterli bence, normalinde kullandigimin bi hafif koyu rengini alicam, denedim bile cok hos durdu :)

Cikmayan makyaj ve fixleyici strey aldim. Denedim cikmadi. Gelinligim straplez ondan komple dekolte fln makyaj :)

Ne güüzel aslında sevinsene bembeyazsın.
Üstüne birde sipsiyah saç olsa.
Tadından yenmez:KK31::KK16:

Benimde bu ayın sonunda düğünüm. Bende beyaz tenliyim, normal tshirt giyip dışarı çıkmaya korkar oldum, açık yerler yanar diğer yerler beyaz kalır diye. :KK53: Ama nasıl yapıcam bilmiyorum, straplez gelinliğim, kollarımı korusam yüzüm yanacak. Solaryumu hiç düşünmemiştim bende yapabilirim aslında:18:

Benimde bu ayın sonunda düğünüm. Bende beyaz tenliyim, normal tshirt giyip dışarı çıkmaya korkar oldum, açık yerler yanar diğer yerler beyaz kalır diye. :KK53: Ama nasıl yapıcam bilmiyorum, straplez gelinliğim, kollarımı korusam yüzüm yanacak. Solaryumu hiç düşünmemiştim bende yapabilirim aslında:18:

yaa ben 2 haftalık tatilde bile yanamayan biriyim sadece kızarıorm :)))) solaryumda bronz olur muyum acaba yoksa onda da kızarır mıyım ki?

Hiç solaryum deneyimim olmadı ama, bronzlaştırıcı kremler var ya onlardan sürüp girsen solaryuma etkisi olur mu acep? Ben de tatillerde kakao yağı ve havuç yağıyla yanabiliyorum sadece. Onlardan kullansan sende?:26:

ya bence dugun 0ncesi günü birlik bir aqua city e gidin her yeriniz eşitlenir.. tişorttan yanan kollarınja 50 faktorlu krem sürün yanmayan beyaz kalan yererınize 20 faktor sürün. hatta ebbek yagı surun o broz tene yardımcı olur:KK16:

Bende cok beyaz tenliyim.
Gelinligim kirik beyaz.
Ten rengime yakisti.

Basta solaryuma gitmeyi düsündüm ama vazgectim sonra.
Nisanlimda bem beyaz bende bem beyaz uyum icindeyiz :KK1:

Bende cok beyaz tenliyim.
Gelinligim kirik beyaz.
Ten rengime yakisti.

Basta solaryuma gitmeyi düsündüm ama vazgectim sonra.
Nisanlimda bem beyaz bende bem beyaz uyum icindeyiz :KK1:

bnm nişanlım baya esmer :)) resmen siyah beyaz oluorz yanyana :)) bnm gelinliğim de kırık beyaz :)) ten rengime uydu da sanki bronz olsam daha mı ii olur die düşünüorm :))

bende senin gibi cok beyaz tenliyim ve aslinda hic bronzlasmam kizariririm güneste sadece.
solaryuma giren esmer arkadaslarim var, onlar bile kizarip cikiyolar, ve tenleri turuncuya kaciyo bi zaman sonra hep girerlerse..

havuc yagi vs. de hic tavsiye etmem, normalde bile kizariyosan güneste, havuc yagi ile hastanelik olursun, halamdan biliyorum :)

o yüzden hic tavsiye etmem, bence kendi dogalliginla kal canim :)

Benim de derdim aslında gelinliğin içinde bronz olmak değil çünkü gelinliğin rengi tenime yakıştı..tek derdim şuan havalar sıcak ve öğlen 1 saat yemeğe çıktığımda bile kollarım boynumun altı vs yanıyor onları nasıl koruyacağım.amele yanığı gibi gelinlik giymek istemiyorum.tshirt izi vs:KK43: tabi temmuzun ortasına kadar kendimi güneşten nasıl korurum bilemiyorum

X