Gelinliğimi beğenmiyorum :(

Ya kızlar aslında sorun eşimden kaynaklı. İlk modeli deneğimde kalın askılı, ön kısmı kalp yaka gibi ve orta kısmı hafif transparan bir modeldi ve vücuduma tam oturuyordu. Kendisi açık deyip dırdu transparanı kapat, önünü yukarı çıkar derken en oluru bu oldu yani. Karpuz kol hoşuma gidiyordu kolu henüz bitmedi en son halini denemedim ama ilk fotoğraftaki gibi sadece tül şeklinde kalacaksa en mantıklısı iki modelin ortasını bulup gelinliği uzun kollu hale getirmek. Ön kısmında evet bir sıkıntı var göğüs bölgeme tam oturmadı hafif bir potluk var onu da göstericem son provada.

Ya kızlar aslında sorun eşimden kaynaklı. İlk modeli deneğimde kalın askılı, ön kısmı kalp yaka gibi ve orta kısmı hafif transparan bir modeldi ve vücuduma tam oturuyordu. Kendisi açık deyip dırdu transparanı kapat, önünü yukarı çıkar derken en oluru bu oldu yani. Karpuz kol hoşuma gidiyordu kolu henüz bitmedi en son halini denemedim ama ilk fotoğraftaki gibi sadece tül şeklinde kalacaksa en mantıklısı iki modelin ortasını bulup gelinliği uzun kollu hale getirmek. Ön kısmında evet bir sıkıntı var göğüs bölgeme tam oturmadı hafif bir potluk var onu da göstericem son provada.
Aman boşver o kadar para verdik diye birşey diyemez 🤣🤣

Bende 1. Modeli daha çok beğendim. Ama şu bir gerçek ki sen hangisi ile mutlu olacaksan o olmali. Mesela ben şu model tercih etmişim , şimdi olsam giyer miyim emin değilim 😅

Eklentiler

• IMG_3666.jpg
    IMG_3666.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 172

Tarif ettiğinizi gözümde canlandırdım ve çok hoşuma gitti. Ay müstakbel eşiniz çok da şey yapmak istemiyorum ama kendisi giysin kare yaka kapalı gelinliği. Bir gelinlik tesettür model değilse kapatmaya çalışınca böyle oluyor işte. İstediğiniz gibi yaptırın gelinlik özel bir kıyafet içinize sinmeli.

Vakit kaybetmeden söyleyin değiştirsinler gelinliği sizin istediğiniz gibi. Eğer beğenmediğiniz bir şey giyerseniz her aklınıza geldiğinizde moraliniz bozulur.

Bu arada ben iki gelinliği de hiç beğenmedim. Eğer ilk fotodaki sizseniz bu harika vücuda bu gelinlikler olur mu hiç? İlk gelinliğin göğsü çok yukarıda, beli aşağıda kalmış. O gelinliğin üst kısmını tamamen kesip atsınlar zaten hiç olmamış.

Kollarınız çok güzel zaten kolsuz bi model yaptırın bence. Gelinlikte kol çok riskli ya genelde kötü duruyor çünkü.

Gelinlik konusunda her şey için çok geç olsaydı çok beğendim der geçerdim moralinizi bozmamak adına ama sizin için geç değil. Bu gelinlikler sizin zevkiniz olamaz dış mihrakların baskısı altında olmalısınız. İlk gelinliğin kollarını iptal edip yakasını aşağı çektirin belki kalp yaka yaptırırsınız ya da kayık yaka olabilir. Beli sizin için biraz aşağıda kalmış, etek biraz daha yukarıdan başlamalı gibi geldi bana.

Bende 1. Modeli daha çok beğendim. Ama şu bir gerçek ki sen hangisi ile mutlu olacaksan o olmali. Mesela ben şu model tercih etmişim , şimdi olsam giyer miyim emin değilim 😅
Kurdele dışında fena değil aslında model ama fotoğraftaki giyen kişinin omuzları geniş kalça dar (en azindan oyle gorunuyor) yani ters üçgen erkeksi bir görüntü olmuş görünüyor.

Konu sahibi iki modeli de beğenmedim ama.2. Daha bir beğenmedim ama.bi38ncide de baya sıkıntı var.😀

Eylülün sonuna doğru düğünüm var. Mağazadan bir model seçtim hazır dikim yapılıyor. Ancak şimdi karşıma daha çok içime sinen bir model çıktı. Mağazasa bu tarz bir model yoktu. Diğer provam düğünden bir ay önce. 1 ay varken gelinliğin üst kısmı tamamen değiştirebilir mi kızlar? Görsel ekliyorum..

Bu benim diktirdiğim model..

Eki Görüntüle 3283368

Bu da asıl içime sinen model…
Eki Görüntüle 3283369

Eki Görüntüle 3283370
Gelinliğimi not tutan kız karıştırdı diye yanlış dikmişlerdi. Ve düğünüme 1 hafta vardı. Kavga kıyamet 2 gün içinde 0dan gelinlik diktiler bana. Ha mükemmel derecede dikemediler ama yine de istediğim gibiydi

Tarlatan nasıl olmalı sizce? Daha kabarık bir tarlatan mı?
Şimdi sizin için biraz araştırdım bu kola beli daha yukardan başlayan saha kabarık etekler var hep.
Pamuk prenses modeli..

Hani kabarık etek istemiyordum derseniz bu kolu secmemeliydiniz diye düşünüyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20230807-145747_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230807-145747_Samsung Internet.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 140
  • Screenshot_20230807-145739_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230807-145739_Samsung Internet.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 111
  • Screenshot_20230807-145717_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230807-145717_Samsung Internet.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 116
  • Screenshot_20230807-145701_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230807-145701_Samsung Internet.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 134
Siz gelinliği eşinize göre uydurduğunuz için özelliği kalmamış ki. Onu kapat, bunu çek, kol ekle bilmem ne. Yakası çok yukarıda olmuş, daha aşağıda olmalı. Karpuz kolu da beğenemedim hiç. Aşağıdaki model gibi dar ve uzun kol olsa daha iyi. İçinize nasıl siniyorsa öyle yaptırın, daha vakit varmış.

X