Gelinliğimi beğenmiyorum :(

bademlicikolata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2021
114
79
26
Eylülün sonuna doğru düğünüm var. Mağazadan bir model seçtim hazır dikim yapılıyor. Ancak şimdi karşıma daha çok içime sinen bir model çıktı. Mağazasa bu tarz bir model yoktu. Diğer provam düğünden bir ay önce. 1 ay varken gelinliğin üst kısmı tamamen değiştirebilir mi kızlar? Görsel ekliyorum..

Bu benim diktirdiğim model..

IMG_8521.jpeg

Bu da asıl içime sinen model…
IMG_2391.jpeg

IMG_2393.png

Ikınci cok demode..

Ve evet bir ayda yetısir
Ben bu haftada farklı model cızdım bununla degıstırın dedım
Eylülün sonuna doğru düğünüm var. Mağazadan bir model seçtim hazır dikim yapılıyor. Ancak şimdi karşıma daha çok içime sinen bir model çıktı. Mağazasa bu tarz bir model yoktu. Diğer provam düğünden bir ay önce. 1 ay varken gelinliğin üst kısmı tamamen değiştirebilir mi kızlar? Görsel ekliyorum..

Eki Görüntüle 3283368

Eki Görüntüle 3283369

Eki Görüntüle 3283370

Eki Görüntüle 3283368

Eki Görüntüle 3283369

Eki Görüntüle 3283370
Dikime geçildi ise sizden ekstra para isterler. Dikime geçilmediyse kendi modelleri olmadığı için ekstra para isterler.
Siz vakit kaybetmeden gidin görüşün, zamanınız var.

Eki Görüntüle 3283368

Eki Görüntüle 3283369

Eki Görüntüle 3283370
İkisi de güzel değil. Belinizi ince gösteren bişey secin. Ince beliniz belli ama malesef model bunu kapatmış. Etek kismi da hos degil üst de. 10 günde diktiler benimkini o kadar zor degil dikiyorlar

Ben ikinciyi beğendim. Hemen konuşun gelinlik öyle ne kadar erken o kadar iyi olur.
Üstündeki nakışı da değiştirmek istiyor musunuz? Mesela kolunu ikinci resimdeki gibi yapıp tülün üzerine göğüsteki çiçek detaylarından falan olsa kolay olur gibi geldi ama dikisten hiç anlamam 😄

X