Gelin Birlikte Kilo Verelim 😊

Merhaba hanımlar bugün menüm;
Sabah kahvaltıya kadar 1,5lt ye yakın şu
Filtre kahve ve yeşil çay
12.00 1 haşlanmış yumurta, domates salatalık, zeytin, peynir 4 kaşık patates salatası, sade makarna ( dün akşam çok canım istedi ama yemedim bugün gündüz yedim)
17.30 kaysılı form çay+ gün kurusu+ bir avuç kadar kuru üzüm
Gün boyunca 4 lt su
1 saat tempolu yürüyüş

Merhabalar. İnşallah bende zayıflarım bugün diyete başladığımın 14.günü kilo 109.küsürdü o rakamları görünce stresten küsüratı unuttum 45 yaşındayım ve hipotroid hastasıyım 🙏
Geçmiş olsun. Hoşgeldiniz grubumuza. İnşaAllah bol bol eksiler sağlıkla hepimize. Verirsiniz stres yapmayın. 😇😊

Büyük bardaktan sirkeli su 2 bardak ıhlamur çayı yaptım. 4 l su içtim. 3 erik 3 çağla 3 yeni dünya yedim.10.000 adım attım. Saat 11.24 gibi kahvaltı yaptım 16.00 da yemeği bıraktım.
Salatamın içinde 2 közlenmiş biber doğradım marul nane maydanoz dere otu domates salata ve karışık zeytin den doğranmış içine kattım biraz limon yağ tuz efsane olmuş denemek isterseniz.
Öğlen ki cacığımın içinde yoğurt salâta nane dere otu zencefil pul biber toz nane tuz

Eklentiler

• IMG_20240513_214807.jpg
    IMG_20240513_214807.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20240513_112004.jpg
    IMG_20240513_112004.jpg
    116,8 KB · Görüntüleme: 9
Büyük bardak sirkeli su 4 bardak ya su içtim şu an yanında yeşil çayım
Bugün sabah tartıldım 350 gr almışım halbuki buraya ne attıysam resimdekiler başka bir şey yemedim neden kilo artışı oldu anlamadım 🥺 moralim bozuldu ya.

Eklentiler

• IMG_20240514_103641.jpg
    IMG_20240514_103641.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 8
Günaydın herkese 🥰
Bu sabah ki kahvaltım çayıma 1 tatlı kaşığı şeker attım diğer bardaklarıma atmadım kahvaltıya oturmadan 1.200 şu içtim 2 zeytin ve 1 kibrit kutusu olmayacak şekilde peynir yedim ve 2 yumurta bol domates salatalık ekmek sıfır 14 oldu ekmeğe el sürmedim ☺ 🙏

Eklentiler

• IMG_20240514_110517_990.jpg
    IMG_20240514_110517_990.jpg
    155,4 KB · Görüntüleme: 6
Hipotroid hastası olduğum için doktorlar anlaşmış gibi sen asla ömür boyu kilo veremezsin demelerine rağmen 15 yıl önce 23 kilo vermiştim daha sonrada ufak başarılarım oldu şuan da tam anlamıyla başladım ve çok istekliyim inşallah bu seferde başarabiliriz o zaman 89 ile başladım şimdi 110 🥺 ve asla tartılmıycam bu sefer süpriz olsun diye çünkü çok stres oluyorum tüm hevesim kaçıyor bu seferlik beni hoş karşılayın hemen bayram öncesi tartılıp buraya görsel eklerim ama hergün burdayım 🥰

Eklentiler

• IMG_20240514_110517_990.jpg
    IMG_20240514_110517_990.jpg
    155,4 KB · Görüntüleme: 5
Bugün sabah tartıldım 350 gr almışım halbuki buraya ne attıysam resimdekiler başka bir şey yemedim neden kilo artışı oldu anlamadım 🥺 moralim bozuldu ya.
Merhaba, bende çok stres olup tüm moralim bozuluyor ilkkez böyle birşeye karar verdim bayrama kadar tratılmıcam inşallah süpriz olur sizde moralinizi bozmayın eminim benim yarım kilomdasınızdır ben napıyım 🌸

Merhaba, bende çok stres olup tüm moralim bozuluyor ilkkez böyle birşeye karar verdim bayrama kadar tratılmıcam inşallah süpriz olur sizde moralinizi bozmayın eminim benim yarım kilomdasınızdır ben napıyım 🌸
Umudunuzu kırmak yok benim acelem zaten belirtmiştim yukarıda baskı çok var ben de o yüzden stres yapıyorum yoksa olağan birşeyler. Hızlı gider kilolar önemli olan daha çok verdiğin kiloyu korumak. 🥰 ama pazartesi ve cuma bizim tartı günümüz resim koymasanızda yazmanız gerek gerisi çok önemli değil. Zaten her gün tartılmak doğru değil o yüzden pazartesi ve cuma günleri 😇😊

Selamlar ben defalarca kısıtlı diyetleri yaptım. Kilo verdim ama bırakınca misliyle geri aldım. O sebeple artık diyet yapmıyorum. Sadece beslenme alışkanlıklarımı kalıcı olarak değiştirmeyi hedefliyorum. Mesela her zaman 16:8 aralıklı oruca uygun yiyorum, günde min 2.3 l su içiyorum, rafine şekerden uzak duruyorum, doğada bulunmayan paketli gıdaları tüketmiyorum. Sıradaki hedefim ekmeğimi tamamen ekşi mayalı ve tam buğday ekmeğine çevirmek. Bu halimle 18 günde 3 kilo verdim. Beyaz ekmeği de bırakınca çok daha hızlı kilo vereceğimi düşünüyorum. Yeme saatlerinde doğal olduğu sürece kendimi pek kısıtlamıyorum. Bu şekilde bu grupta paylaşım yapabilir miyim?

Selamlar ben defalarca kısıtlı diyetleri yaptım. Kilo verdim ama bırakınca misliyle geri aldım. O sebeple artık diyet yapmıyorum. Sadece beslenme alışkanlıklarımı kalıcı olarak değiştirmeyi hedefliyorum. Mesela her zaman 16:8 aralıklı oruca uygun yiyorum, günde min 2.3 l su içiyorum, rafine şekerden uzak duruyorum, doğada bulunmayan paketli gıdaları tüketmiyorum. Sıradaki hedefim ekmeğimi tamamen ekşi mayalı ve tam buğday ekmeğine çevirmek. Bu halimle 18 günde 3 kilo verdim. Beyaz ekmeği de bırakınca çok daha hızlı kilo vereceğimi düşünüyorum. Yeme saatlerinde doğal olduğu sürece kendimi pek kısıtlamıyorum. Bu şekilde bu grupta paylaşım yapabilir miyim?
Tabiki de hoşgeldiniz 🥰🌸🌸

Kaptanım lüften bana bayrama kadar müsade edin yıllardır tecrübe ettim ben çok stres yapıyorum inanılmaz moralim taban oluyor böyle sizi takip ediyim çünkü birlikte çok güzel motive oluyor insan bayrama birkaç gün kala tartılıp eklicem keşke 14 gün önceki kilomuda çekseydim birdaha görmek istemiyorum o rakmaları 1 ay izin verin 🙏🌼
Umudunuzu kırmak yok benim acelem zaten belirtmiştim yukarıda baskı çok var ben de o yüzden stres yapıyorum yoksa olağan birşeyler. Hızlı gider kilolar önemli olan daha çok verdiğin kiloyu korumak. 🥰 ama pazartesi ve cuma bizim tartı günümüz resim koymasanızda yazmanız gerek gerisi çok önemli değil. Zaten her gün tartılmak doğru değil o yüzden pazartesi ve cuma günleri lüften

Her gün tartılmak doğru değil. Çünkü her gün yediklerimiz içtiklerimiz, tuvalete çıkma, yapılan egzersiz her şey etkiliyor. Haftada bir kez tartılmak en doğru sonucu verir. Boşuna moralini bozma canım, günlük öğünlerde çok güzel zaten seni en kısa sürede hedefine ulaşmış olarak göreceğimizden hiç şüphem yok
Günaydın herkese 🥰
Bu sabah ki kahvaltım çayıma 1 tatlı kaşığı şeker attım diğer bardaklarıma atmadım kahvaltıya oturmadan 1.200 şu içtim 2 zeytin ve 1 kibrit kutusu olmayacak şekilde peynir yedim ve 2 yumurta bol domates salatalık ekmek sıfır 14 oldu ekmeğe el sürmedim ☺ 🙏
Aramıza hoşgeldiniz🥰
Hoş geldin aramıza🥰
Böyle ne kadar da kalabalık bir grup olduk ne güzel🤩

Her gün tartılmak doğru değil. Çünkü her gün yediklerimiz içtiklerimiz, tuvalete çıkma, yapılan egzersiz her şey etkiliyor. Haftada bir kez tartılmak en doğru sonucu verir. Boşuna moralini bozma canım, günlük öğünlerde çok güzel zaten seni en kısa sürede hedefine ulaşmış olarak göreceğimizden hiç şüphem yok

Aramıza hoşgeldiniz🥰

Hoş geldin aramıza🥰
Böyle ne kadar da kalabalık bir grup olduk ne güzel🤩
Evet ya çok üzülmüştüm kimse gelmez diye insan daha çok mutlu oluyor değil mi? 😅😅ah şu bayramlar tatiller düğünler olmasa insanların zayıflama derdi azalırdı. Yanlış anlamayın ben kendimi de katıyorum içine 🤣🤣. Aynen her gün tartılmak doğru sonuç vermiyor 🤣🤣

Kaptanım lüften bana bayrama kadar müsade edin yıllardır tecrübe ettim ben çok stres yapıyorum inanılmaz moralim taban oluyor böyle sizi takip ediyim çünkü birlikte çok güzel motive oluyor insan bayrama birkaç gün kala tartılıp eklicem keşke 14 gün önceki kilomuda çekseydim birdaha görmek istemiyorum o rakmaları 1 ay izin verin 🙏🌼
Peki ama stres yok tamam mı. 🥰🌸

İyi geceler kızlar akşamki menümü yazmaya vakit bulamadım. Bugün temizlik yaptım 3 saatte çıkamadım. Çok yorgunum 🥺
4 l suyu tamamladım . Maalesef makarna bi tabak kalmıştı eşim yemedi ben de bozulmasın diye yedim mecburi yanında yoğurtlu Hurma chia ve tarçın. Bir de 2 bardak yeşil çay ve akşam bir tane limonlu soda içtim

Eklentiler

• IMG_20240514_174306.jpg
    IMG_20240514_174306.jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 4
X