Geçmişin bıraktığı izler

Ne kadar süredir evlisin?
Olay ne? Ne anlatmak istedin? Hiç bir şey anlaşılmıyor ki. Daldan dala atlamışsın.
1bucuk yıldır evliyim. Düğünümüzde yaşananların ardından birbirimize olan güvenimizin sarsılmasını ve tartışmalarımızın hiç bitmediğini anlatmak istedim.

geçen köye gitti havalar yağmurlu olunca biraz modumuz düştü.Ama yine de birşeyler yapalım dedik ve eşimin akrabalarının yanına gitmeye karar verdik sonrasında eşim üzülmüş sen kal ailenin yanında ben gideyim dedi ben de eşimin iki gün sonra bunu yüzüme vuracağı için ben de tabi annemlerde bağırması çabası geleyim tekrar geliriz istersen dedim ve yola çıktık yolda hiç konuşmadık ve yolu çevirdi eve gidiyoruz dedi yine birşey demedim yolun ilerisinde bu böyle olmaz eve gidince işlemleri başlatalım dedi ben çok ağladım dayanamadım ve bu şekilde yola çıkmanın doğru olmayacağını düşünerek otele gittik bir gece kaldık sonra akrabalarına gittik oradan da ailemin yanına geçtik ve evimize geri döndük bu şekilde ayrılmak isteyen insan neyi düşünür bana yardımcı olur musunuz😭
biz tüm KK olarak siz nerede yaşıyorsunuz, köy neresi, mesafe nedir, normalde köye gidip ne aktiviye yapıyordunuz da yağmur yağınca yapamadınız bunları hep biliyoruz.

akrabalar kimdi, sizin aileniz nerede, köye gittiniz de mi bunlar oldu bu olanların hepsi yolda mı oldu...maşallah bir anlamışsınız bir anlatmışsınız. şahane.
Evlenene kadar bu kadar anne bağımlısı olduğunu bilmiyordum ki

anladığım kadarıyla anne Hz. Mikail'den torpilli, yağmuru o yağdırtmış gelin üzülüp ağlasın diye.
bu konuyla başka bağlantısını kurabilen beri gelsin.

eşiniz anneci ise eşim anneci diye konu açın, bu nasıl konu açmak?

1bucuk yıldır evliyim. Düğünümüzde yaşananların ardından birbirimize olan güvenimizin sarsılmasını ve tartışmalarımızın hiç bitmediğini anlatmak istedim.
E adamı doğru düzgün tanımadan evlenmişsin. Acelen neydi be kızım 21 yaşında kendinden 11 yaş büyük adamla evlendin.

X