Gebelik testinde sürekli silik çizgi çıkıyor

10gün geciktim direkt çizginin çift ve kırmızı olması lazımdı çok şükür bencede yok doğum kontrol kullanıyorum zaten beklemiyorum ama testimide gecikince yapayım dedim.Adet düzensizliğim hep vardı
Tabi belli olmaz böyle öğrenen çok var eğer geciktiysen sen bence yine de kan testi ver kesin sonuç

Kizlar geçen hafta test yaptım ..bir saat sonra silik 2. Çizgi çıktı daha sonra bekledim.dun bı test yaptım bı kaç saat sonra koyu renk ikinci çizgi çıktı ve en sonunda bugün bebe time marka gebelik testi ile öğlen test yaptım testte 20 dk sonrası geçersizdir dedi .10. dakikada bir beyaz çizgi belirdi ve şuan saat geçtikçe koyuulasiyor. Sizce gebe olabilir miyim ? Adetim düzensiz olduğu için gecikmeyi hesaplayamiyorum yardım edin bana
Bende düzensiz adet oluyorum yarın gidip kan vericem ilk on dakika içinde ikinci çizgi cikar gebeysen

Benimde eşim uzman çavuş bende de her an öyle bir ihtimal var ama ben yinede istiyorum yanlizlik çok zor bide ailemden de uzaktayım bir bebek olmsi bana iyi gelecek
Bende tam tersi ailem eşim herkes İstanbulda ben görevdeyim batmandayım ben işe gidince kim bakacak edecek yani çok zor benim için inşallah olur sizin 👏🏼 Gönlünüze göre versin allah ben istemiyorum 😅

X