Gebelik testinde sürekli silik çizgi çıkıyor

Benim kinin kuruma çizgisi olmasi imkansız çünkü hemen çıktı
Bilmiyorum neler olacak şaştım kaldım kan güvenilir denilirdi simide de bazen geç gözükebilir nadirende olsa diye beynimin etini yediler ..bugün ayaklarım geri geri gittim kan vermeye yok gibi hissediyorum kasık ağrılarım var akıntım var arada mide bulantım var ama negatif görünce çöktüm

Beklemeden çıktı işte sıkıntı orda hiç bekelemedim ama kanda 0.100 u gördüm Allah Allah dedim kendi kendime herşeyi sorgulamaya başladım motivasyon falan tamamen gitti kaç gündür

Merhaba benimde adetim 3 gün gecikti ve idararimda koku göğsümde hassasiyet birde akşamları karın ağrım oluyor adet olacakmisim gibi birde koyu ama cok koyu beyaz akıntım var sizde de bu belirtiler oldu mu acaba?
Bu arada hayırlı olsun tebrikler 🥰
Bu belirtilerin hepsi vardı bende beyaz akıntı çok koyu değildi ama krem gibiydi test yaptım pozitifi gördüm sende bir yap bence
Bilmiyorum neler olacak şaştım kaldım kan güvenilir denilirdi simide de bazen geç gözükebilir nadirende olsa diye beynimin etini yediler ..bugün ayaklarım geri geri gittim kan vermeye yok gibi hissediyorum kasık ağrılarım var akıntım var arada mide bulantım var ama negatif görünce çöktüm
Çok nadir de olsa gördüm burada öyle bende kanda geç gözüken inşallah rabbim gonlune göre verir benim de adetim duzensizdi pcos var ben yumurta geliştirici hap ve iğne ile hamile kaldım

Bu belirtilerin hepsi vardı bende beyaz akıntı çok koyu değildi ama krem gibiydi test yaptım pozitifi gördüm sende bir yap bence

Çok nadir de olsa gördüm burada öyle bende kanda geç gözüken inşallah rabbim gonlune göre verir benim de adetim duzensizdi pcos var ben yumurta geliştirici hap ve iğne ile hamile kaldım
Teşekkür ederim yarın belli olacak inşallah

Yaaa şuan umudumu arttırdınız teşekkür ederim güzel anne adayı 🥰
Bende koyu akıntı tabi kalıp gidi değil nemlendirici krem kıvamında bakalım yarın yapıcam nasipse size de iletirim sonucu.Sağlıcakla kalın kucaklarımız dolsun inşallahh ☺💐

Yaaa şuan umudumu arttırdınız teşekkür ederim güzel anne adayı 🥰
Bende koyu akıntı tabi kalıp gidi değil nemlendirici krem kıvamında bakalım yarın yapıcam nasipse size de iletirim sonucu.Sağlıcakla kalın kucaklarımız dolsun inşallahh ☺💐
Hadi güzel haberlerini bekliyorum rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin 🤲🤲😍😍 amiiiin🥰🥰

Eklentiler

• 20220228_075449.jpg
    20220228_075449.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 489
X