Gebelik testinde sürekli silik çizgi çıkıyor

Maalesef tarlusal verdi doktorum içtim bir gün oldu biteli bejliyorum şuan adet olmayı
merbaba, ben de dün tarlusal basladım siz kac gün kullandınız günde kac adet. doktorum 4-5 gün kullan bırak dedi günde 2 kez. biran once regl gelsin istiyorum hayatımda ilk kez bu kadar gecikti deli oldum resmen bekleye bekleye

merbaba, ben de dün tarlusal basladım siz kac gün kullandınız günde kac adet. doktorum 4-5 gün kullan bırak dedi günde 2 kez. biran once regl gelsin istiyorum hayatımda ilk kez bu kadar gecikti deli oldum resmen bekleye bekleye
Merhabalar bende sbaah akşam içtim tam paket içtim ben yarım birakmadim .dün oldum yani hapi bıraktıktan sonra 4. Gününde geldi

Kızlar regl günüm beş gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221130_163230_947.jpg
    IMG_20221130_163230_947.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 165
8 Nisan da 2. gün embriyo transferim oldu. 18 Nisan da evde bulunan erken gebelik testi ile test yaptım ve önce negatif çıktı diye başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Testin yanından ayrıldım ve çaresizce evin içini turladım. Başım dönüyordu üzüntüden oysa çok emindim hamile olduğumdan nasıl olurdu?? O sırada eşim hala test çubuğuna bakıyordu. Tekrar yanına gittiğimde beş dakika geçmişti bir an hayalet bir çizgi gördüğümü sandım ve eşim bana evet doğru görüyorsun orda varla yok arası bir gölge çizgi var dedi.(Foto da daha belirsiz çıplak gözle daha fark edilir oluyor genelde)O testin fotosunu ve iki gün sonra ki testin fotosunu da IMG-20230418-WA0003.jpg IMG-20230420-WA0012.jpg ekledim. O çizgi ilk başta o kadar silikti ki ikimizden başka kimseyi ikna edemezdik😅 ikinci çizgi bir saat sonrasında biraz daha netleşmişti ama forumda okuduğum yazılarda herkes 5 dakikadan sonra ki sonuçların yanlış olacağını ya da beliren çizginin kuruma çizgisi olduğunu söylüyordu. Oysa daha önce çok kez negatif testle yüzleşmiştim ve asla ama asla o hayalet çizgi ile karşılaşmamıştım. Yine de kan testini vereceğim güne kadar bir daha test yapmaya yüreğim yetmedi. 2 gün sonra kan testini verdiğimde sonuç 218 geldi🥰🙏🧿. Ben hamileydim onca başarısız denemeden sonra hemde. Demek istediğim şu ki o testlerde o hayalet çizgiler bazen çok büyük anlam taşıyor ve moral bozmadan önce biraz bekleyip yeniden denemek gerekiyor. Bunları da benim gibi umut arayanlar için buraya bırakıyorum. Allah evlat sahibi olmak isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inşallah 🙏

X